Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

automatyczne roboty do sprzatania

Polecane posty

Gość gość

ma ktos jakis?vileda ,irobot? moze ktos jakis polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy model to żona. Oprócz sprzątania ma inne przydatne funkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh :)ale wiesz o ile wiecej funkcji bedzie miala zona jak za nia "cos"posprzata dom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostalam z mezem na prezent slubny irobot roomba.To fajny gadzet, ale sama bym go raczej nie kupila i uznala za fanaberie. Sprawdzi sie raczej w duzym domu, gdzie nie ma sprzetow jeden na drugim, jest sporo gladkich powierzchni typu plytki, panele. Ja uzywam go rzadko, bo mamy male mieszkanie (50m) i to sie u nas za bardzo nie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie ja mam duzy dom , 2 dzieci i ciagle brudna podloge! i tak kombinuje .. irobot ok 2 tysiace kosztuje, sa podroby - np CARNEO ,ma ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgZa
Ja mam rumbę i myjącego robota jeszcze, więc o irobocie wypowiem się tylko w superlatywach. Na prawdę bardzo pomagają. Carneo widzieliśmy z mężem w euro chyba, ale jakoś nie wzbudził naszego zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam roombe od niedawna, ułatwia codzienne porządki. Ja w pracy a robot ogarnia mieszkanie - luksus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ma roombe i scoobe - jedno myje drugie odkurza. o ile uważam, że ten odkurzający jest super - przejeżdża codziennie wieczorem- mam dużo płytek w domu i firmę, więc często ktoś wchodzi w butach. co do myjącego to mam wrażenie że szybciej idzie mopem ;P mycie scoobą na panelach nie jest najlepsze, zostają smugi, za to pieknie sprawdza się na płytkach.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy Moneual czy coś takiego. Podobno lepsze od rumby, ale niestety nie mam porównania. Dopiero wchodzi na polski rynek. Fajnie sprząta, można ustawić aby codziennie o jednej porze wyjeżdżał sam, ma dużo różnych trybów sprzątania, i dwie szczoteczki zbierające. Mamy też tzw latarenki do niego i można ustawić gdzie ma wjeżdżać a gdzie nie. musimy tylko dokupić mikrofibrę do niej to będzie też mył powierzchownie. Ale przyznam że wolę już sama mopem "przelecieć". Mamy 80 m2 i daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaZal
Do mycia paneli polecam Braave, do pary z Roomba. Podłoga błysk. Odpalić najlepiej na noc, jak nikt się juz nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o widzę, że chłopak będzie zadowolony :) scooba, braava - jest nad czym się zastanawiać przy kolejnych wydatkach "na dom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma ktoś zwierzaki i takiego robota w domu? jak on się sprawdza w takich warunkach. Chodzi oczywiście o sierść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest i roomba i zwierzak. Oczywiście jeszcze robot go nie wyczesze :) ale jeżeli chodzi o funkcjonalność, zdecydowanie pomaga. Sprowadza się do częstszego czyszczenia szczotek w robocie. Mój pies przy okazji ma dobrą zabawę podczas odkurzania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja szwagierka ma swoja mame, poleca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mame i roombe - oba "urządzenia" się sprawdzają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia85
Roomba i Braava - dobry duet, który ogarnie każde mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tygodniu byłam na plaży w Świnoujściu, było całe stanowisko i robota z pokazami itd. Robi wrażeniu takie, że kupiłam najprostszy model. Po 2 dniach pracy jestem super-zadowolona :) to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo ostatnio widać tego irobota i tak mieszają człowiekowi aż się nie zdecyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati85
Również posiadam roombe - super wygodne urządzenie. Robota wystarczy zaprogramować. Jesteś w biurze a on ogrania mieszkanie. Jeżeli dobrze dostosujesz mieszkanie, sprowadza się do opróżniania zbiornika raz na dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry sprzęt, mam już od dłuższego czasu model 660, własnie poszukuję nowego następcy. Pytanie czy 700 czy 800 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie roboty sprzątające to dobre rozwiązanie i przyszłość. Ciesze się że jest większa konkurencja na rynku bo automatycznie ceny spadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam roombę od roku, przed zakupem bałam się że okaże się zbędnym drogim gadżetem. Myliłam się, świetnie sprząta i od czasu zakupy romby, w ogóle nie używam już odkurzacza. Wystarczy że co drugi dzień puszczę roombę i jest porządek. Zazwyczaj ur******** ją gdy wychodzę z domu, można ją programować. Jedyna niedogodność że w moim przypadku muszę odstawiać krzesła od stołu i chować stojącą lampę bo zdarzyło się że ją przewróciła sprzątając (kabel się wkręcił w szczotki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Jak już inwestować w takie rzeczy to tylko od iRobot. Firma zaczynała od robienia robotów do celów wojskowych np. wykrywaczy min. I te technologię przełożyła na użytek domowy, sprzątania, odkurzania, mycie podłóg itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agdmax
irobot nadaje się nie tylko na prezent ślubny. aktualne ceny na roomba są na tyle atrakcyjne że wielu może sobie na ten luksus pozwolić. amerykański sprzęt jest naprawdę bezawaryjny, a jego konserwacja to pestka z masłem. 4 śrubki i możemy wyczyścić wnętrzności, wymienić szczotki czy akumulator. A sam aku takiej roomby: http://irobot.16mb.com/ starcza na 4-5 lat. Według moich obliczeń jedno sprzątanie to 2,40gr (z eksploatacją akumulatora). Czy to luksus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariz
Roboty sprzątające to już powoli nie tylko ciekawostka, ale standard w wielu mieszkaniach. Podstawowe modele najpopularniejszych chyba iRobot 620 można mieć już na niewiele ponad 1000zł -> http://www.agdmax.pl/odkurzacz-irobot-roomba-620-autoryzowany-punkt-salon-aga-tychy.html biorąc pod uwagę kilka lat żywotności, oraz pełną bezobsługowość urządzenia (poza wysypywaniem śmieci z pojemnika) to wychodzi znacznie taniej niż gosposia. W testach na YouTube wychodzi, że radzi sobie całkiem nieźle. Niestety, żeby była duża skuteczność trzeba trochę poprzestawiać meble, coby się nie zaklinował i dobrze wjechał wszędzie tam gdzie chcemy, żeby posprzątał nam ten robot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiadam irobot Roomba 886 i jest rewelacyjny :) czyści wszystko dokładnie, cicho pracuje, warty swojej ceny. mam ten problem ze mam dwa koty i codziennie musialam ur******ać odkurzać, a tak puszczam mojego nowego przyjaciela i po problemie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ten robot sciera kurze i moje toalete, kafelki armature , zlew , szafki w kuchni, kuchenke, listwy , lustra tid itp , bo jak tak to zwalniam pania sprzataczke i kupuje robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam Mamibota! Dokładnie ten model - https://mamibot.tech/pl/roboty-hybrydowe/60-12-prevac-gold-6970626160065.html#/28-gwarancjavip-nie . Odkąd mam tan robot odkurzający to polubiłam odkurzanie :D Nawet nie wyobrażałam sobie, że to jakiś sprzęt może sam tak dobrze posprzątać. Pracy mam i tak dużo, więc jak jedna czynność odejdzie to i tak już super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×