Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co robić problem z dziewczyną

Polecane posty

Gość gość

poznałem na necie bardzo fajną dziewczynę..spotkaliśmy dość szybko w kawiarni, póxniej poszliśmy na spacer... Co teraz robić? Chciałbym ją zaprosić do kina, czy to dobry pomysł? Kiedy to powinienem zrobić? Bardzo mi się ta dziewczyna podoba i nie chciałbym nic zepsuć, proszę o jakieś rady, co robić, kiedy, jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego niby ma byc zly pomysl? Jesli Cie zaintrygowala czyms do tego stopnia to dzialaj tylko oczywiscie wszystko w granicavh zdrowego rozsadku. A ona jest Toba zainteredowana czy niekoniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę,że jest w pewnym stopniu zainteresowana... Problem w tym,że nie byłem dotąd w stałym związku, a w końcu bym chciał i nie chcę nic zepsuć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po ile wy macie lat? Hmmm wiesz co no ja bym Ci mogla powiedziec ze jesli poznacie sie lepiej aby wiedziec wiecej czy to ma sens czy nie to po prostu porozmawiaj z nia szczerze powiedz jak jest. Po prostu badz z nuz szczery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 20 kilka... niestety nie do końca wiem jak się zachować..cały czas jestem szczery, nie ma sensu oszukiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kino,odradzam,badz kreatywny.Napewno miala wiele takich propozycji,musisz sie postarac.Powinienes ja zaskoczyc ciekawa propozycja spedzenia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
festiwal filmów optymistycznych ..to chcę zaproponować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc co proponujesz? Ona lubi głównie poskie filmy , a w kinie nie ma..nie wiem co mam wymyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jakas wycieczka w miejsce ktore lubi oile lubi wycieczki bi jak nie to daj sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wycieczkę też mam zamiar zaproponować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sie streszczaj poki w miare cieplo jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujesz gotowej recepty?ZAPOMNIJ!,to sprawa indywidualna,kreatywnosc to podstawa,kino.klub,kawiarnia odpadaja.Wszyscy to prponuja.Zabierz ja w ciekawe miejsce,pokaz to czego jeszcze nie widziala.KREATYWNOSC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×