Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KINGAelemeledudki

Co dać w zamian

Polecane posty

Gość KINGAelemeledudki

Nie wiem czy to dobre miejsce na taki temat ale może kafeterianki mi coś doradzą ;) Jestem w klasie maturalnej i mój chłopak uczy mnie matematyki. Głupio mi trochę, bo nie chce za to pieniędzy, chociaż wiem, że udziela płatnych korepetycji innym. Poświęca mi te 2-3 godziny tygodniowo a ja zastanawiam jak mu się za to odwdzięczyć. Może mu coś kupić? Tylko kompletnie nie wiem co. Proszę Was o porady, Dziękuję ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaj
Zależy co lubi, czym się interesuje... Może jakąś płytę ulubionego wykonawcy? Jakieś akcesoria do samochodu (jeżeli go ma)... Z drugiej strony, to Twój chłopak- nie dziwota, że nie chce nic w zamian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, ale nie możesz traktować pomocy od chłopaka jak czegoś, za co on spodziewa się zapłaty czy rewanżu. Co w tym dziwnego że chce pomóc swojej dziewczynie? nie robi tego dla prezentów. jak chcesz mu coś kupić, to kup, ale żeby to nie było źle odebrane. Odwdzięczyć się może sąsiadka za pomoc dzieciakowi w odrobieniu lekcji, ale tak bliska osoba jak ty - wystarczy że podziękujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINGAelemeledudki
W sumie 'gość' i 'skaj' mają rację. Przecież to mój chłopak i nic mu dawać za pomoc nie muszę, ale z drugiej strony uważam, że jako wyraz wdzięczności miło by mu było jakby coś drobnego ode mnie dostał. Faceci potrzebują docenienia, dopingu do działania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×