Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przegość

Mam dziewczynę a poznałem inną z lepszą pupą

Polecane posty

Gość przegość

Witajcie Mam taki problem - obecnie jestem w związku z dziewczyną, która można powiedzieć jest prawie ideałem..dba o mnie..troszczy się i widać że jej bardzo zależy poza tym fajnie spędzamy ze sobą czas Niestety jakiś czas temu poznałem inną dziewczynę, która zawróciła mi w głowie. Nie chodzi o to że ma jakąś mega osobowość tylko kurde..ma taką fajną zgrabną d**eczkę że szok..normalnie idąc za nią nie mogę oderwać wzroku.. Co mam zrobić? Nie chce rzucać dziewczyny, ale z drugiej strony wazne jest dla mnie żeby mieć na co popatrzeć a niestety moja laska nie ma takiej fajnej d**eczki :(. Może jakoś tą swoją zagonić do ćwiczeń? Poradźcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostan z obecna jak sie z nia fajnie rozmawia, a ta z d**eczka fajna pukaj na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw te p***y, badz ze mna, ja mam taka d**e ze kosmos, jaja urywa, po prostu nie wiem co ci jeszcze napisac, zostaniesz moim mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona jest Aniołem
Dobre :D tak na marginesie to tyłek Łonej został (a przynajmniej powinien )zostać wpisany do jakiejś listy UNESCO ;) Ja bym sobie darował takiego kolesia (do autorki ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×