Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

L4 a wyplata

Polecane posty

Gość gość

Witam, jestem w ciązy i jestem już na l4 4 miesiac. miałam cały czas wypłatę płatną 100% a dziś nagle dostałam połowę wyplaty. dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj tego kto ci wypłaca chorobowe -pracodawce lub ZUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba na jaki czas wystawione było ostatnie zwolnienie, może jest to np. 15.09-14.10 wtedy zus zapłaci ci za pół miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba sprawdzić powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo pierwsze 3 czy 4 mies placi pracodawca a potem zus i mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda -pracodawca wypłaca z własnej kieszeni za pierwsze bodjajże 30 dni zwolnienia a potem płaci zawsze ZUS ale jesli jest ponad 20 pracowników to wypłata jest za pośrednictwem pracodawcy a ZUS mu zwraca kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, pracodawca placi 30 dni potem zus. i dziwne bo zawsze placil mi zus tyle co powinien tylkoteraz nagle polowe. niewiem dlaczego. chyba ze tak jak ktos pisal wczesniej zaplacili mi za pol miesiaca mialam l4 teraz od 16.09do 7.10. i moze pozniej doplaca mi ta druga polowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZUS płaci za okres zwolnienia wiec jeśli wcześniej miałaś na miesiąc a to płacili za miesiąc a jeśli teraz masz 2tyg. L4 na jednym zwolnieniu to za tyle zapłacili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsumie mozesz miec racje, bo ja wyplate zawsze sprawdzalam po 10 . wiec moze tak byc. ok dzieki juz troche jestem spokojniejsza, jutro jeszcze do pracy podjade i zapytam jak to jest dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to masz zapłacone do 15 września, póżniej dostawnisz wyrównanie, zresztą na odcinku z zus jest napisane od kiedy do kiedy to świadczenie jest płatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×