Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nurkująca

nurkowanie

Polecane posty

Gość Nurkująca

Cześć :) Zastanawiam się, czy na kafeterii znajdę nurkujące koleżanki. Mówię o nurkowaniu ze sprzętem powietrznym - z butlą, aparatami, itp. W Polsce niewiele jest kobiet, które nurkują, to zdecydowanie bardziej męski świat, ale mam kilka koleżanek. Może i tutaj kogoś poznam :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaszka
tu z pewnością nie! szukaj na innych forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja! znaczy sie dopiero się uczę ale chętnie poznam jakieś nurkujące koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, poszukaj na forach dla nurków jest tego mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeceny na prawie 30% na sprzęt nurkowy mają tutaj nurkowy.com.pl. Śledzę ich newsletter i przynajmniej dwa razy do roku korzystam z promocji. Mają dosłownie wszystko, czego potrzebujesz do nurkowania, a rabaty są uczciwe. Wystarczy spojrzeć na marki, jakie sprzedają i w jakich stawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odważna18
Nurkowanie ostatnio staje się bardzo modne. Musze przyznać, że mnie nęci podwodny świat. Znalazłam taką ofertę http://www.exstream.com.pl/ Kurs z nurkowania to świetna sprawa. Chyba się zdecyduję, warto poznać coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w nurkowanie wkręcił mąż i o ile na początku się bałam tak teraz za nic bym z tego nie zrezygnowała. Pod wodą jest zupełnie inny świat i jak raz się z niego wyjdzie to potem chce jak najszybciej wrócić. Nie trzeba tego robić wcale za granicą bo w naszych wodach jak Bałtyk też jest pięknie. Jeżeli chodzi o kurs na sam początek to nie jest wcale taki trudny i ja go bez problemu zdałam w Centrum Nurkowym Divemania www.divemania.pl. Czasem naprawdę warto przełamać strach żeby zobaczyć potem takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ja miałam okazję nurkowac w turcji i egipcie, ale to tylko z rurką, bez specjalistycznych sprzętów. mimo to wspaniałe ryby były tk blisko przegu, rafy i nie bały się ludzi, ze ta metoda jak na początek wystrszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursy nurkowania są raczej standaryzowane. Zaczynasz od Open Water Diver i idziesz w górę. Przydadzą się też umiejętności serwisowania sprzętu i pierwszej pomocy, rozszerzonej na ratownika tlenowego. Ja robilem z Blue Planet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra turystyka dla nurków na pewno w Blue Planet, jak chcesz mieć profesjonalne warunki nurkowania z instruktorem i zapleczem sprzętowym. Cenowo wychodzi podobnie, jakbyś sam planował wyjazd, a lepiej jednak dołączyć, bo przygoda jest ciekawsza i masz większą ochronę profesjonalistów. Zrobiłem u nich do tej pory 3 kursy i zbieram teraz na 2 kolejne, bo ciekawe i faktycznie dużo dają, jeżeli masz już jakieś podstawy za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nurkuję od 5 lat. Niedawno robiłam przegląd automatu do nurkowania w www.phuagpol.pl i wybieram się na Mazury. A Ty gdzie lubisz najbardziej nurkować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz żebym się pod woda udusiła? hahaha- dawno szukałeś tej nurkującej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinajonik
Należy przede wszystkim zachować podstawowe, elementarne zasady dotyczące bezpieczeństwa podczas nurkowania. O nich można przeczytać tutaj http://poradydlaciebie.pl/bezpieczne-nurkowanie-krok-kroku/ , do sprawnego nurkowania potrzeba odpowiedniego instruktora oraz dyscypliny. Podczas nurkowania nie ma mowy o popisach. Niezwykle niebezpieczny sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli interesuje was nurkowanie i chcecie się tego nauczyć lub nabrać w tym większej wprawy to skontaktujcie się z www.osmiornica.eu Jest to szkoła nurkowania, która działa w Trójmieście. Warto się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nurkowanie to fajna sprawa. Zwłaszcza za granicą, na rafach koralowych. Ale zacząć trzeba od kursu w Polsce, bo to ważne, żeby mieć podstawy i żeby wszystko było bezpieczne. W kraju jest sporo centrów nurkowych i tam znajdziesz kursy. Takie centra dysponują wykwalifikowaną kadrą, a dzięki współpracy z dystrybutorami sprzętu do nurkowania, jak np. ten marki Tusa https://www.tusa.com.pl/ , dysponują także odpowiednim sprzętem takim jak maska i fajka do snorkelingu czy płetwy do nurkowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×