Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pamram

PRZEZ to ze facet musi utrzymywać kobietę

Polecane posty

Gość pamram

przez to ze facet musi utrzymywać kobietę / dokładać do niej powinna ona mieć mniej praw ,facet powinien muc podejmować każdą decyzje, muc mieć kochanki, być mniej karany za ewentualna przemoc wobec niej...w zamian ona dostanie łatwe życie, brak konieczności dorośnięcia i beztroskę finansowa. a tak facet musi harować (chyba ze ona jest o wiele mniej atrakcyjna od niego) na kobietę, a mimo to mamy wszyscy równe prawa co jest absurdem-tak jakby facet był od obowiązków a kobieta od przyjemności. bo jak wiadomo ,,facet kocha-kobieta wymaga,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinnitus woman
a teraz się "MUC" off krokiem zajęczym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpędź się i mocno walnij głową w ścianę. Tak mocno, by Twój rozum wrócił na właściwe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamram
a nie mam racji.... czemu wy macie mieć wszystko za darmo tylko dlatego ze to kobiet decyduje z kim jest i komu się sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fthfhth
kobiety szukają sponsora który będzie je utrzymywał i robił za nie wszystko, dawał od siebie więcej niż ona,zapewniał wszelkie dobra by nie musiała się martwic księżniczka .One nie kochają bezwarunkowo smutas.gif tylko za cos !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chodzi o to, by utrzymywał kobietę, ale RODZINĘ. Jak nie ma dzieci, to może pracować. Ale to głównie mężczyzna został stworzony do pracy na zewnątrz, a kobieta do pracy wewnątrz domowego ogniska, fizycznie i psychicznie. v Po 2. Kto będzie się zajmował dziećmi, jeśli matki nie będzie w domu?? Wolałbyś, żeby robiły to obce kobiety?? Nigdy obca niania nie da dziecku tego, co da matka. Kasa nie jest ważniejsza od dobrego domu, dobrego wychowania dzieci. Zobacz co się dzieje z dziećmi, których rodzice pracują, często wpadają w złe towarzystwo, szukają uwagi i akceptacji gdzie indziej, skoro tego nie dostają od rodziców. v Inna sprawa, którą zaobserwowałam, to to, że moje znajome, które pracują, nie mogą zajść w ciążę od lat, niektóre już poroniły kilka razy i to przed 28 r.ż !! Niektóre mają problemy hormonalne, łysieją, mają wczesną menopauzę ok. 36 roku życia! A dlaczego? Bo kobieca natura nie przewiduje harówy w stresie po 10 h dziennie i możliwości zajścia w ciążę jednocześnie! Organizm po prostu broni się przed przeciążeniem. Bywają twarde babki, ale nie jest ich tak wiele. v Jeśli kobieta może i ma dobre zdrowie, to niech pracuje zawodowo, ale się nie zaharowuje, bo fizycznie nie jest tak wytrzymała jak mężczyzna. A praca w domu przecież też jest pracą. Nie widzisz tego, że od kobiet teraz wymaga się często więcej niż od facetów? Facet ma "tylko" zarabiać, a kobieta, ma zarabiać, gotować, sprzątać, wychowywać dzieci, być piękna, młoda i jeszcze mieć ochotę na igraszki z mężem. NIE DA SIĘ tego wszystkiego na raz zrobić! Często te pracujące żony są szybko zmęczone, nie mają ochoty na to i tamto, no i szybciej się starzeją, a potem macie pretensje, że kobiety tak szybko się teraz starzeją lub nie mają chęci na seks, więc szukacie sobie kochanki. Natury nie oszukasz, zawsze coś jest kosztem czegoś. v Zdecyduj się czego Ty właściwie chcesz, bo widzę, że burzysz się jakby bez celu. Chcesz być sam, to bądź, chcesz mieć rodzinę, to miej, ale musisz wziąć odpowiedzialność za swoje decyzje, koszty i przywileje i nie skomlij. Nie można mieć wszystkiego jednocześnie. v Kobieta jeśli chce może utrzymywać męża, ale on wtedy powinien prać, gotować, sprzątać i zajmować się dziećmi. Tobie by to pasowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coraz głupsze te prowokacje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez tak jest, garkotluki niestety dpstaja po ryju i d***e i placza w poduszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety nie trzeba utrzymywać bo kobieta ma swoją godność a to co dziś jest w większości to pseudo kobiety np wpis 2013-10-09 01:31:17. Kimś takim nawet nie warto zawracać sobie głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gghggggghhhhghgghgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam prawie 5 tys, mąż w porywach do 2,5, więc te twoje wywody o kant d**y potłuc. Mamy dwoje dzieci - przy pierwszym nie pracowałam jeszcze i mnie utrzymywał, przy drugim miałam 5 m-cy macierzyńskiego. Był czas, że on zarabiał trzy razy więcej niż ja. Nikt do nikogo nie ma pretensji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapacka koza
Autor musi być zwykłym nieudacznym tłumokiem, pewnie go nawet na kozę nie stać, meee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko, najpierw skończ to swoje gimnazjum i naucz się korzystać ze słownika ortograficznego, a potem dopiero zabieraj się za dyskusje z dorosłymi o tematach, których jeszcze nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×