Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla panna mloda bez sukni

jaka suknia slubna na slub

Polecane posty

Gość przyszla panna mloda bez sukni

gdzie bedzie tylko 50 osob bez poprawin. - nie widze zadnej sukni ktora moze mi sie podobac! :( znalazlam jakies w greckim stylu ale nie wiem czy znowu nie za skromna- moze macie jakies pomysly , sklepy strony internetowe... blagam o pomoc jestem w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma do tego liczba osób i poprawiny? To ma być Twoja wymarzona suknia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam wesele na tyle samo osob i bez poprawin w malej sali w restauracji i mialam suknie taka jaka sobie wymarzylam http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Justin-Alexander,9693,Signature-2013,item,4856.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz się zastanowić jaki krój do Ciebie pasuje i co Ci się podoba, jedni ubóstwiają koronki a inni falbany, jest tyle sukien ślubnych ze nie sposób podać jednej Suknia ma się Tobie podobać, to czym masz poprawiny czy nie, nie gra tutaj roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata44
No powiem szczerze, że ja to największy problem miałam z wyborem sukni ślubnej. Jest trochę tych fasonów i kolorów – bardziej klasyczne i nowoczesne. Zdecydowałam się na dość klasyczną stylistykę jednak, a pomysł na suknię znalazłam na stronie https://slubi.pl/blog . Oni dużo piszą o trendach i modzie ślubnej, warto poczytać...nie tylko porady dla pań, ale też dla panów młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienoa
Ja miałam piękną suknie Nabli w kolorze ecru - długooo szukałam odpowiedniego modelu. Czułam się w niej wyjątkowo. Najważniejszą kwestią jest to, by trafić w dobre ręce. Jakość wykończenia, umiejętność dobrania fasonu do sylwetki to podstawa. Coś na zdjęciu może się dobrze prezentować ale na nas niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×