Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fotograf na wesele w Lublinie

Polecane posty

Gość gość
Faktycznie zdjęcia tej dziewczyny z ostatniego linka to totalna masakra. Wstyd w ogóle coś takiego prezentować... i jeszcze te ceny. Prawdę mówiąc za darmo bym tego nie wziął. Inna sprawa, że trzeba być naprawdę niezłym ryzykantem żeby reklamować działalność na czarno, podając przy tym cennik na stronie. Niech się jakiś "życzliwy" trafi i US powiadomi i będzie miała dziewczyna problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciętne. Art Foto wydaje się ok. Nieporównywalnie lepsza galeria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubelszczyzna Paula
A jakie są ceny za pakiety u tego Bogudzińskiego? Znajdę gdzieś w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że dobrych fotografów w Lublinie można na palcach jednej ręki zliczyć. Niech nikogo nie zmyli "ogromny" wybór. Wiele ofert to zwyczajne porażki, dlatego warto się dopytywać w internecie o zdanie innych. Najlepiej inwestować w fotografów, którzy mają doświadczenie i pstrykają fotki od lat, łącząc to z pasją. Na pewno za pasjonata uważam Roberta B., ma wiele przyjęć za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łukasza Reszkę polecam, bardzo fajny fotograf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie robert bogudziński. pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z fotografa www.fotoprimo.com.pl/category/fotografia-dziecieca zajmuje się on tak samo fotografią ślubną, zdjęcia wykonuje rewelacyjne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktoś jeszcze szukał jakichś specjalistów to polecam katalog branżowy http://www.foto-video.gdziewesele.pl/ sama z mężem miałam okazję skorzystać, zależało mi na szalonej sesji, takiej jak my.. :D natomiast każdy jest w stanie znaleźć kogoś dla siebie dopasowanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Kunicka
Doświadczenie i pomysł - http://www.2f.com.pl !! Najlepszy fotograf na wesele w Lublinie! Zdjęcia oryginalne i wszystko wyszło tak jak sobie to wymarzyłam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.fotografia-ślubna-lublin.pl fotograf: Jarosław Goc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Studio Fotograficzne 2f. Obsługują zarówno samą imprezę, organizują sesje plenerowe ślubne i przedślubne . Fajnie się z nimi współpracowało. Luźna atmosfera spowodowała, że efekty tej współpracy są super!! Polecam http://www.2f.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomowatarczynka
Zobacz sobie zdjęcia na stronie tego fotografa: http://pawelkata.com/ ja byłam bardzo zadowolona ale to już musisz sama ocenić sobie po jego portfolio czy podoba Ci się jego styl, zdjęcia itd. Pracuje właśnie w Lublinie i na terenie woj. Lubelskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam na ślubie i weselu fotografa z Art. Foto Bogudziński. Wszystkie sesje zdjęciowe wykonał doskonale a na samym weselu uchwycił najlepsze chwile i nikogo nie pominął.Teraz mamy to wszystko na odbitkach i wersji cyfrowej.Spokojnie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam szczęście i ta firma ART FOTO zajęła się uwiecznieniem ślubu i wesela. Swoja robotę zrobili kapitalnie, a same zdjęcia są cudowne. Nawet zrobili pokaz slajdów i wszystko na markowych płytach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ART FOTO.Pan Robert jest super fachowcem z wieloletnim doświadczeniem.Na moim weselu było super i to wszystko mam na zdjęciach;-)Lepszego speca w tej branży nie znam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Pan Robert z Art. Foto był u nas na studniówce i zajmował się uwiecznianiem naszej imprezy. Bardzo sympatyczny gościu o nie banalnym podejściu do zawodu. Teraz nasza klasa ma niezapomniane pamiątki, a koszt wynajęcia był dosyć przystępny. Polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artur Zomer oraz Studio 2F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Art. Foto które jest dla mnie świetną firmą doskonale znającą się na swojej branży. Zdjęcia, odbitki to dla nich pestka. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam bardzo usługi Pana Roberta z Art. Foto, bo wykonywał dla mnie zdjęcia podczas wesela. Bardzo sympatyczny profesjonalista, azdjęcia według mnie były rewelacyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Damian Stańko to bardzo dobry fotograf z okolic, bardzo fajnie się z nim pracuje, a zdjęcia wyszły przepiękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Art. Foto polecił mi kolega z pracy, który ma bardzo dobre zdanie o nich i w związku z tym zaangażowałam ich do zrobienia sesji zdjęciowej całego ślubu jak i przyjęcia weselnego. Efekty są imponujące i z przyjemnością się je ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie polecam sprawdzić : http://smokstudio.pl/. Wszystko widać jak an dłoni w portfolio. Zdjęcia moim zdaniem świetne! Naturalne i pełne emocji, ale emocje nie sa wymuszone z żaden sposób! Ewidentnie wie jak je uchwycić. Ceny nie należą do najniższych, ale za dobre zdjęcia zapłacić trzeba więcej, to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ubiegłym roku korzystałam z usług fotograficznych - http://fotopawelkaniuk.pl. Ślub kościelny, pracy było dużo a termin dość krótki, bo nie mogliśmy się zdecydować do ostatniej chwili, ale wyszło super. Na stronie można podejrzeć zdjęcia. Reszta to raczej kwestia indywidualnego dogadania, ale Pan Paweł naprawdę jest super miłym człowiekiem i bardzo często szedł nam na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam fotografa z Art Foto z Lublina. Robił u mnie świetne foty i zrobił rewelacyjne pokazy slajdów.Rzetelny i niedrogi. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotograf fotografem bardzo ważna jest sala kochani na wesele!Zdecydowanie na wesele najlepszy jest hotel Forum z Lublina. Ja w tym roku mam wesele tam. Jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vigoo88
Ja polecam Ci Sorkowska Fotografia http://sorkowska.com/ , robiła u nas zdjęcia na weselu i jesteśmy zachwyceni. Zdjęcia są mega ... robione z pasją co widać po zdjęciach. Wiele ciekawych i bardzo kreatywnych pomysłów. Polecam jak najbardziej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×