Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Nie dam rady. Jak wroce z kosciola to sprobuje jeszcze raz, a jak sie nie uda to trudno. Ale nie martwcie sie nie dam nikomu tego linku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłane olinka patkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przygotowuję program tv, do którego chcę zaprosić nastoletnie dziewczyny, które obecnie są w ciąży i oczekują przyjścia maleństwa na świat. Chcemy porozmawiać z przyszłymi młodymi mamami na temat macierzyństwa w młodym wieku. Zainteresowane przyszłe mamy proszę o wiadomość na adres: pp2013@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest kochane jeszcze szansa żeby dostać się na wasze forum? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw maila to admin pewnie zauważy. Na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anka_16211@wp.pl termin mam na 22 lipiec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o akceptację :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaRumia
Ja też chętnie dołączę jeśli jest szansa :) mam termin na 23 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaRumia
anna.siwik90@gmail,com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedagozka86
sylwia_jureczko@op.pl Bardzo proszę o akceptację :) Termin mam na 24 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest juz nowe forum - wejdzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaRumia
A gdzie to nowe forum? Ja podałam złego maila wiec pewnie do mnie wiadomość nie doszła. Przepraszam i proszę jeszcze raz :) anna.siwik90@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejo:) ja mam termin na 8 sierpnia, ale mam caly czas pod gorke:((, dwa lata temu puste jajo plodowe, 2 lata starania i jest ciaza nareszcie, w 13 tyg okazuje sie ze to ciaza blizniacza. badania prenatalne 1 trymestru wrecz idealne obydwu dzieciaczków, za dwa 16 tydzien nastepna wizyta okazuje sie ze jednemu przestalo bic serduszko:(. wizyta 21.03 lekarz nie umi dokladnie zbadac głowki małego bo nie chcial sie odwrocic i podejrzewa a agnezje ciala modzelowatego, zostalam wyslana na kolejne badania prenatalne w srode 26.03, chodze prywatnie, tydzien temu z ciekawosci poszlam na nfz powiedzial: ciaza idealna.jestem zalamana, nie wiem jakprzezyje do srody:(((( zeby bylo wszystko ok, teraz jest 19 tc. Ale jestem zalamana PRZYPUSZCZENIAMI tego lekarza;( mam 25lat w rodzinie zadnych chorob......poprostu brak mi słów by opisac to co teraz czuje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedagozka86
Dostałam maila, zarejestrowałam się i teraz czekam na akceptację administratora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cama25
Witam . mam termin na 22 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnych o dołączenie do zamkniętego forum prosimy o wysyłanie adresów e-mail :D przyjmiemy każdego hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia91
hej mogę się przyłączyć? termin mam na 13lipca :) zuzaa1991@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znadziają296
Hej dziewczyny. Nie mogę się zalogować na tym naszym forum prywatnym. Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znadzieją dzieje się to że nas olałaś . nie napisałaś nawet czy urodziłaś o byłaś nie raz na forum "poczytać" skoro brak czasu na większe odpisanie mogłaś choć napisać jak odbył się twój poród tym bardziej że pisałyśmy o tym wiele razy... większość z nas pokazała już swoje twarze udostępniamy zdięcia naszych pociech i partnerów dlatego wybacz ale nasze grono już zaufane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znadzieją296
Miałam swoje powody. Czasami są sytuacje przez które się nie myśli o czymś innym. Poza tym przez bardzo długi czas nie miałam internetu. Z resztą skoro nie jestem osobą zaufaną nie mam się co tłumaczyć. Dzięki za informacje. Pozdrowienia dla Was i całuski dla dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mebelmania
Wpisz w dowolną wyszukiwarkę „Mebelmania” i wybierz zakładkę „meble dziecięce i młodzieżowe” - znajdziesz tu świetne meble dla dziecka i nie tylko. Polecam głównie ze względu na cenę system Bajka (pięknie urządzony cały pokój za niecałe 1900zł – w skład zestawu wchodzą łóżko, szafa ubraniowa, regał i komoda - wszystko osobno wycenione, więc można zamówić pojedyncze elementy) a dla ceniących przede wszystkim bardzo wysoką jakość polecam system bajkowych antresoli z systemu Zamek, całej kolekcji z systemu Princess oraz wiele innych cudnych mebli dla Twojego dziecka. Zapraszam serdecznie po spełnienie marzeń Twojej pociechy! Pozdrawiam Mebelmania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znadzieją zarejstruj się pod starym nikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×