Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak pokazac facetowi ze tez potrzebuje pieszczot

Polecane posty

Gość gość

Od ponad roku jestem z moim facetem. Ja mam 19 lat a on 24 wiec jest miedzy nami spora roznica wieku. nie zmienia to jednak faktu ze przezyl ze mna swoj pierwszy raz. Seks jest raczej udany. Jednak bardzo doskwiera mi brak czulosci z jego strony. To zazwyczaj ja dominuje. Chetnie go pieszcze bo lubie sprawiac mu przyjemnosc. Jednak on nie piesci mnie prawie wcale. Jak sama nakieruje go na muszelke to wlozy paluszka i troche popiesci ale na tym koniec. Nigdy nie sprawil mi przyjemnosci jezykiem i chyba nie chce. Glupio mi z nim pogadac bo nie chce go zranic. Kocham go bardzo ale brakuje mi takich pieszczot bo przez to mam problemy z osiagnieciem orgazmu. Pomozcie prosze bo mam meczy mnie taka sytuacja. Wkoncu mi tez chyba nalezy sie troche przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz wprost czego od niego oczekujesz i wcale go tym nie zranisz... facet nie ma doświadczenia i może boi się wychodzić z inicjatywą żebyś nie wzięła go za jakiegoś zboczka ;) a jeśli nie chcesz rozmawiać co co stoi na przeszkodzie abyś nakierowała w to miejsce jego głowę... ewentualnie możesz na nim usiąść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku powinien wiedzieć co nie co, no ale mniejsza o to :) Nie bój się go zranić, powinien to przyjąć to na klatę i cieszyć się z twojej przyjemności, a jak niby ma się domyślić skoro ty słowa nie powiesz, nie każ mu niczego, tylko zapytaj co lubi, a czego nie. Może nie lubi pieścić muszelki językiem, a może lubi ale myśli że ty nie lubisz, więc się ogranicza? Nie zapytasz to się nie dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz mu email albo nagraj filmik z kochankiem jak cię pieści i obejrzyjcie sobie wieczorem przy winku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×