Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Happy Lift jak się tego pozbyć pomocy

Polecane posty

Najlepiej udać się z tym do lekarza ;) Przy okazji zapraszam na bloga -> mojaglowa.weebly.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy piszcie szukam informacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Państwa Po pierwsze lekarze medycyny estetycznej to krętacze , oszuści i wyzyskiwacze ! Zrobiłam nici w Warszawie u pewnego Koreanca , który przylatuje na kilka dni do Polski raz na dwa miesiące ! Jakaś klinika X zrobila wielkie show z dr z Azji ! Pośredniczą w usłudze i zarabiają kasę / chwyt marketingowy . Do rzeczy . Rozmawiam z niejaka dr X która pośredniczyła w przed info o zabiegu. Pytałam milion razy jakie sa efekty po faceliftingu - czy mogę wrócić do pracy . Oczywiście wszystko w samych superlatywach ! Zachęcająco i z webą przekonywała mnie, ze będę zachwycona z nici PDO z haczykami ! Koreańskie nadjdłuższsze wykonane przez Korenaczyka lekarza ! Dobry bajer ;) zabieg wykonałam - pan dr z Koreii powiedział mi prawdę , ze efekt będzie 40% - gość nie oszukuje choć nie mówi po angielsku wiec jest tłumacz który trochę kręci ! Wszystko załatwia polska pani dr zachwalając i wychwalając wszystko umiejętnie ! Koreaniec raczej nie opowiada bzdur - tylko mało mówi bo ona nawija makaron na uszy . Zabieg poprzedzony był akupunktura i nastawieniem kośćca - uważam , ze to jest kolejny bajer ! Nic a nic to nie daje ! Dobrze ze miałam to gratis .. Zabieg był w mocnym znieczuleniu i dostałam 24 nitki łącznie na policzki i podbródek oraz linie rzuchwy ! 6 tys taka przygoda ;) po zabiegu okazało sie ze efekt jest tragiczny ; pani dr zapewniała inaczej ! Spuchlam , nitki sie pomarszczyły , były widoczne : pojechałam na kontrole kolejnego dnia bo doznałam szoku ! Dr z Seulu pougniatal wszystko i mówił ze BedZie ok , ale potrzebuje 2 ty aby sie wszystko pogoiło! Wychodząc pani dr powiedziała mi ze swietnie wyglądam - to juz była kpina zupełna ! Nie chciało mi sie z ta kobieta dyskutować .. Żenada ! Do tego wyszły mi wszędzie sinaki ! Jestem tydz po niciach i nie mogę wyjsć z domu ! Czuje ból, ciągną przy rzuchwie i jestem żółto - fioletowa ! Opuchnięta tak jakby mnie ktoś zmasakrował na ringu ! Opuchlizna schodzi - efekt bardzo słaby może 30% ! Nie warto ! Kłamstwo i wielkie oszustwo ! Miałam jeszcze doczynienia z innymi lekarzami w Warszawie , ale to juz z kwasem i botoxem! Proszę państwa co jeden to lepszy , można książkę napisać jak kręcą oszukują i kłamią ! Zero kreatywność ! Bardziej zepsują zabiegi niż poprawia urodę ! Pozdrawiam Malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja911
Naprawdę kiepsko Pani trafiła. Polecam w przyszłości poszukać informacji na forach. Ja na przykład robiłam zabieg kilka miesięcy temu w Bonadea i jestem zadowolona. Lekarz przekazał mi wszystkie informacje, więc wiedziałam co mnie czeka i czego oczekiwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deyynn
Z zastosowaniem nici Happy Lift można unieść ku górze brwi i poprawić wygląd powiek górnych, unieść ku górze policzek i poprawić wygląd powiek dolnych, poprawić owal twarzy poprzez wygładzenie linii żuchwy oraz wykonać lifting szyi. Działa - miałam pierwszy zabieg na brwi i powieki u doktora Lembasa w szpitalu LM na Puławskiej i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak działa i to znakomicie jak chodzisz na rękach. Kolejne dziadostwo. Myślałam, że Lębas jest poważniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem godzinę po zabiegu. Nici z haczykami po 2 na kazda stronę twarzy. Mam 3 malutkie siniaczki od zastrzyków znieczulających.Sam zabieg trwał 30 min. Drugie tyle leżałam z lodem na twarzy. Jestem bardzo zadowolona, bo myślałam, że będzie bolało. Bolały tylko te zastrzyki. Muszę przyznać, że chomiczki zniknely a policzki się uniosly. Jest naturalnie i mam nadzieję, że to nie opuchlizna, bo tak mogłoby zostać. Za dwa tygodnie do kontroli. Trochę ciągną i boję się jeść.Uczucie jakby miały pęknąć.Pod palcami ich nie wyczuwam.Efekt super. Nie będę reklamowała tutaj mojego doktorka, radzę tylko wybierać do zabiegu fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie nici są niewarte robienia - sami lekarze nie chcą tego robić i odchodzą od tego. Nici wyłażą, marszczą się, otorbiają, teraz na owal twarzy robi się hIFu. Tylko nie jakimś chińskim badziewiem , których pełno sprzedają jakieś watpliwe firmy , trzeba pytać o nazwę producenta i wygooglać, czy jest z USA albo co najmniej z KOREI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Ktoś chyba coś spartaczył. Lepiej idź do sprawdzonego chirurga - polecam Ci dr Pabiańskiego. On powie czy wszystko jest w porządku, ewentualnie coś Ci doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem 6 dni po zabiegu na policzki niciami PDO gładkimi, 20 nici 1 policzek i 20 nici drugi policzek, dzisiaj jestem umówiona do lekarza ogólnego do przychodni ponieważ już czwarty dzień mam silne bóle i zawroty głowy oraz nudności ,podejrzewam że jest to reakcja alergiczna na te nici.Ta pani z medycyny estetycznej u której wykonywałam zabieg, zapewniła mnie, że to jest wręcz niemożliwe aby na zwykłe nici chirurgiczne było uczulenie w postaci bólu i zawrotów głowy oraz złego samopoczucia. Chciałam żeby mi te nici wyciągła, ona na to że nie jest lekarzem i nie może tego zrobić, że może to wykonać tylko chirurg.Alle z tego co czytam to tych nici nie da się wyjąć bo są bardzo cieniutkie, można je jedynie rozpuścić falami radiowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×