Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Onaxanonimowa

Matura 2014

Polecane posty

Gość Onaxanonimowa

Witam, w tym roku zdawałam maturę, jednak nie stawiłam się na ustnej maturze (j. polski i j.angielski) z powodu pewnych problemów, już po fakcie dowiedziałam się, że mogłam dostać zwolnienie od lekarza i miałabym poprawkę w sierpniu, jednak nie zrobiłam tego i podejść do egzaminu mogę dopiero w maju 2014 roku. Moje pytanie brzmi do kiedy mogę złożyć papiery, czy przypadkiem nie jest za późno i czy mogę użyć starego tematu z zeszłego roku, bo troszkę się przy nim napracowałam czy może muszę wybrać coś z nowej listy? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zdawałam maturę w 2013 r. Z przyczyn osobistych nie wstawiłam się na ustną maturę z niemieckiego. Złożyłam deklaracje we wrzesniu 2013 tylko na niemiecki ustny. Wicedyrektorka zapytała czy nie zdałam czy sie nie wstawiłam. Powiedziałam, że sie nie wstawiłam. Więc przyjęła deklaracje, kilka dni temu miałam ten niemiecki. Zdałam. Czy otrzymam świadectwo w czerwcu ja mam ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolwentka filologii polskiej pisze prace maturalne na każdy temat! Doświadczenie - 5 lat. Solidnie, szybko i rzetelnie! Bez kopiowania z Internetu! Do każdego tematu podchodzę indywidualnie:) Więcej informacji na maila. Masz pytania? Pisz śmiało! To nic nie kosztuje. Zapewniam stały kontakt w razie pytań odnośnie pracy jak i samej matury:-) KONTAKT; matura24H@wp.pl GG; 39631281

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×