Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jak to w końcu jest z tym macierzyńskim z zus

Polecane posty

Gość gość

Mój pracodawca przesłał dokumenty do własciwego zus jak skończyła mi sie umowa, a pierwszą wypłątę dostałam jeszcze od pracodawcy. Po miesięcznej prawie walce z Paniami 25/09 oodnalazły te dokumenty, które okazało się od 9/09 były u nich. Dokumenty okazały się niekompletne więc byłam zmuszona je uzupełnić co zrobilam 27/09. Zgodnie z art. 64 ustawy o zasiłkach "Płatnicy składek, o których mowa w art. 61 ust. 1 pkt 1, wypłacają zasiłki w terminach przyjętych dla wypłaty wynagrodzeń lub dochodów, a Zakład Ubezpieczeń Społecznych bieżąco po stwierdzeniu uprawnień. Zasiłki te wypłaca się nie później jednak niż w ciągu 30 dni od daty złożenia dokumentów niezbędnych do stwierdzenia uprawnień do zasiłków." Dziś jakiś uprzejmy młody Pan na infolinii zus poinformował mnie że 30dni jest na decyzje i kolejne 30 dni na wypłatę. To jak to w końcu jest bo zaczyna mnie to drażnić najpierw 3tyg szukają dokumentów potem każą je uzupełnić a na pieniądze czekać mam 3 miesiące, a pampersy z nieba mi niestety nie lecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×