Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czas na zminay

NFZ PRACA

Polecane posty

Gość czas na zminay

skonczyam studia na akademii medycznej - drowie publiczne o spec ratowinctwo medyczne ...potem studia mgr i podyplomowe gdzie oprocz pog.ratunkowego , szpitala moge pracowac? interesuje mnie bardziej praca biurowa.....myslalm o nfz lub sanpeid ktos tam pracuje ??mam jakies szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana musisz czytać ogłoszenia w instytucjach które Cię interesują, czyli np. strona internetowa nfz - dalej w BIP lub zakładki "oferty pracy" lub "ogłoszenia", czytasz jakie wymagania niezbędne, jeżeli je spełniasz wysyłasz dokumenty aplikacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na zminay
wiem wiem ....czytalam ostatnio i tak mnie naszlo...nie znam kompletnie jak hierarchia wyglada w tej instytucji...chciabym zapytac ososby ktore tam pracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hierarchia w instytucji pełnej biurwe na państwowym cycu wygląda tak: od góry - ci z najmocnijeszymi plecami i sitwy, a na samym dole ci od brudnej roboty za kiepskie pieniądze z ogromną odpowiedzialnością i bez żadnych często praw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, najlepsze stanowiska są zajęte... zaczniesz od referenta, bo to początek, szukaj, czytaj i próbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×