Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanyyy1

Zalamany tekstem dziewczyny

Polecane posty

Gość zalamanyyy1

ostatnio moja dziewczyna powiedziala mi ze mam malego penisa i jej nie potrafie zadowolic wlasnie ze wzgledu na rozmiar :( mi sie wydawalo ze nie jest tak zle bo moj penis ma dlugosc 16cm i obwod 14cm... co ja mam zrobic? jestesmy razem pol roku...strasznie sie poczulem i nie wiem czy wlasnie w tym lezy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalamanyyy1 .. co ja mam zrobic? ... Lasagne zrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłowamm
Przecież nie masz małego ona nie jest ciebie warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj maila do niej - ja mam 19,5 cm i może się jej nadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellamiaaaa
Zalamany, ile lat ma Twoja dziewczyna? Nie zalamuj sie 16 cm jest OK. Duzy nie jakis jest ale seks mozna spokojnie miec ;). I nie pozwol zeby Ci ten tekst zrujnowal zycie.(Jestem kobieta, mam kolo 40 lat. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 centymetrow obwod???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hee Sa trzy opcje ;) Albo uwaga byla przemyslanym ukaszeniem (czyt. Panna Cie nie lubi i chciala zrobic ci korka w glowe) Mimo 16 palki, nie umiesz z niej korzystac (same cm bez operatora z fantazja nic nie znacza!) No i 3 (moja ulubiona ;p) jestes j****ym glabem i mierzysz sobie fiuta razem z kregoslupem ;D a w rzeczywistosci masz zloty medal sph...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicku póki co
tak tylko zapytam w ramach przerywnika, co to jest jebni​ętym glabem ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest? ;) glab- jako okreslenie osoby niezaradnej zyciowo, czesto opuznionej w rozwoju ;) Synonim glaba (glowki) kapusty ;) A j****y ;> bierzesz ta sama kapuste, drarzysz dziurke ;) lapiesz w dwie rece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicku póki co
rozumiem :D spokojnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinley a Ty nie czujesz się opÓźniony w rozwoju, że tak pozwolę sobie zapytać?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież 16 to trochę powyżej sredniej krajowej,moze to ona jest taka rozepchana???;) albo szuka wymówki do zerwania:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanyyy1
czemu razem z kregoslupem? tak obwod mojego czlonka to 14cm,,,nie wydaje mi sie ze to duzo...ludzie to pisza ze maja o wiele wiecej...btw ja Tobie nie ublizam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lub opcja 4 panna ma wiadro między nogami s nie cipe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurczę .... rozmiar nie ma dużego znaczenia. Tylko sobie tak myślę jaką ma Twoja dziewczyna skoro tak powiedziała ;-). Normalnie śmieszne rzeczy mówi ta panienka. Może z nią coś jest nie tak. Hmmm ... co ona w takim razie sobie tam wkłada? A długie nogi masz ;-)?Może nie zauważy pomyłki ha ha A ile ona ma lat ze już tyle doznała i czuję różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanyyy1
a 20 lat ja mam 21...troche mam kompleksy z tego powodu :/ ja nic nie poradze ze mam takiego a nie innego penisa. staralem sie ja zadowolic ale najwidoczniej cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanyyy1
wypowie sie ktos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 16cm i jeszcze nie spotkałem dziewczyny co by jej nie bolało jak ostro ja rrznalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanyyy1
a duzo miales partnerek? bo mi sie wydaje (patrzac na kafe) ze srednio wypadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
około 25 nie każda była partnerką,a jakby mi tak panna powiedziała ze mam małego to ręce zwiąże władze fiuta w pysk i dopiero zmieni zdanie gwarantuje ci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simsallala
Wcale nie jest taki mały. Mój misio ma 15 cm. i czasem gdy mnie dobrze nie rozkręci , boli przy wkładaniu, z orgazmem nie mam problemu- potrafi mnie swoim sprzętem zaprowadzić na sam szczyt, więc nie masz się czym martwić. Jeżeli twoja dziewczyna traktuje cię w ten sposób to może warto dać sobie spokój i poszukać innej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanyyy1
wlasnie nie wiem czy sie filmow naogladala czy kolezanki cos nagadala bo wczesniej miala 1 partnera a tu teraz mowi mi ze fajnie by bylo gdybym mial wiekszy sprzet to by mnie lepiej czula:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
związ sukę pakuje jej w usta i zmieni zdanie zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty trzymasz spokojnie europejską normę, albo to ona jest zanadto rozepchana... albo koleżanki twierdzą, że mają lepsze konie w swojej stajni a Twojej żal :D Zmień dziewczynę na ciaśniejszą... a Twoja niech adoptuje 20cm i wszyscy będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanyyy1
tylko boje sie ze ona moze miec racje i z innymi partnerkami bd to samo. tu wszyscy pisza ze maja min 17cm lub po 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simsallala
Nie przejmuj się idiotką i poszukaj normalnej dziewczyny, ja jestem zadowolona z 15 cm. mojego Pana i nie chcę większego. Myślę że znajdzie się więcej kobiet, które też wolą taki rozmiar,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo od tych 17-20 kobiety uciekają :) Inaczej nie siedzieliby tu, prezentując dumnie swoje eksponaty, tylko chędożyliby ku chwale ojczyzny :) Mnie spokojnie wystarczają mniejsze, więc pogłaskaj swojego po główce i nie płacz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanyyy1
troche mnie pocieszylyscie...to jednak jest taki drazliwy temat dla facetow. taki czuly punkt. zawsze mi sie wydawalo ze to malo. nawet kiedys chcialem go powiekszyc poprzez cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×