Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porzucona zostawiona

nowa rodzina

Polecane posty

Gość porzucona zostawiona

wczoraj moj ex dodał na fejsa zdjęcia jego nowej rodziny wszyscy k***a usmiechnięci, jego żonka szczupła po dzieciach, ładnie ubrani, przytuleni do siebie aż mnie zatkało siedzę i piję dzisiaj i nie wiem jak się pozbierac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz coś więcej a nie wiedzialaś, że on ma rodzinę? długo nie jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona zostawiona
prawie 10 lat tremu był rozwód ale on potem szybko wyjechał do Warszawy i słuch po nim zaginął, to znaczy conieco słyszałam o ślubie ale myślalam, że mu było głupio, że wszystko dla niej zostawił i dlatego się nie odzywa do nikogo, okazało się, że tylko do mnie..... niby wiedziałam, ale miałam nadzieję, że im się nie układa - zostawił mnie dla niej, na początku myślałam, że wroci, że tylko mu się wydaje, że to zaurocznie nie wierzyłam, że im wyjdzie bo tyle złego o niej słyszalam od jej exa a teraz proszę ona jakieś studia dodatkowe zrobiła czyli nawet głupia nie jest urodziła dwóch synów a wygląda jakby miała z 18 lat a jest w moim wieku życie nie jest sprawiedliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba teraz się nie będziesz załamywała facetem, z którym byłaś 10 lat temu, a Ty co przez te 10 lat zrobiłaś? w miejscu stałaś???!!! jeśli tak to się rusz i zrób coś z sobą - i pamiętaj że na fejsa to się zdjęcia po "korekcie" wrzuca, takie najładniejsze, żeby wszyscy wiedzieli jacy jesteśmy szczęśliwi :) olej to, nie rozkładaj g***o na atomy i szukaj swojego szczęscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona zostawiona
wiem, że niby 'po korekcie' ale tam jest dużo zdjęc z tych 10 lat, jego żona jest na niektorych w ciąży albo z bobasem i taż pięknie wygląda wiadomo, że mają różne chwile ale skoro przez tyle lat jednak są razem i się uśmiechają to chyba są jednak szczęśliwi znajoma ostatnio mi mówiła, że spotkała koleżankę z jej klasy czy studio już nie pamiętam i że tamta się zachwycała, że taka są fajną parą a ja dalej piję, nie wiem jak mam na to zareagowac może wyślę mu jakąś wiadomosc, że mi tyle lat zmarnował a teraz się obnosi z tym całym szczęściem niech sobie żyje ale po co na fajsa wszystko ? wie napewno ze mam konto......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko! no tak, bo ty jesteś w centrum wszechświata I facet 10 lat zbierał zdjęcia po to, żeby w końcu na facebooka wrzucic I cię zdenerwowac :D :D weź się ogarnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz, że on w ogóle wie, że masz konto? i że go szpiegujesz? lecz się... 10 lat minięło facet sobie życie ułożył a ty pijesz z tego powodu? p******a jesteś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera wie kto_
Nie wysyłaj mu żadnej wiadomości, tylko się ośmieszysz, a po nim i tak spłynie, nawet jeśli po 10 latach darzy cię jakimś sentymentem to po głupim smsie uzna, że warto było odejść. Skoro tylko pojesz i rozpamiętujesz to weź się w końcu w garśc, wiem, że nie jest łatwo, nikomu nie jest łatwo, ale piciem pogarszasz swoją pozycję Kto by chciał być z kobietą, która żyje przeszłością, zamartwia się, zapija problemy i nie widzi, że przyszłość zależy tylko od nas. Wiem, że moja wypowiedź brzmi jak poradnik za 3,99 zł ale naprawdę, póki Ty nic nie zrobisz ze sobą będą cie załamywały zdjęcia uwieczniające szczęście innych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego on nie ma byc wlasciwie szczęsliwy?? tylko dlatego, że tobie kiedyś z nim nie wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×