Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sunny Sunday

life coaching czy warto

Polecane posty

Gość sunny Sunday

Był ktoś kiedyś na sesji u takiej osoby? Jakie wrażenia macie z tym związane? Czy warto skorzystać z porady coacha? :) Druga sprawa - jakie są koszty takiej wizyty? Bo w wpisaniu odpowiedniej frazy w google zostałam przekierowana na stronę pewnej pani specjalizującej się w tej dziedzinie u której cena za godzinną sesję to 500PLN :o Ale podobno są osoby które oferują swoje usługi od 100zł, choć nie wiadomo czy ich jakość jest taka sama jak u tych co wyceniają się drożej.... Czekam n Wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny Sunday
Też tak myślę, dlatego fajnie byłoby poznać opinię kogoś kto tego próbował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny Sunday
Coach to taka osoba podobna do psychologa, z tą różnicą, że wykazuje znacznie większość aktywność niż psycholog, który jedynie słucha i przytakuje. W dużym skrócie, jest to taki życiowy doradca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coaching to nic innego jak manipulatorstwo ,i jeśli chcesz skorzystać z porad coacha to poszukaj takiego,który ma dobre podstawy z psychologii,by jakiejś krzywdy Ci nie zrobił coach'em np jest facet po szkole pomaturalnej,nie związanej z dziedziną psychologii,po prostu jakieś kursy zrobił,i dobrze się promuje,uważam,że to przegiecie,ale dopóty ma chętnych na swoje usługi to "działa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapisz sie na fitless bedziesz mniala swego coacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy będziesz zaowolona z wizyty coucha czy nie, napisz do mojej wrozki Sofii, ona Ci powie, czy warto czy nie i jaką powziąc decyzje. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto, jeśli się ma ambicje być lepszym pracownikiem i zarabiać więcej w dobrych warunkach, ja miałam taki kurs we Wrocławiu http://coachnarowerze.pl/ warto się zapisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś już się zdecyduje na skorzystanie z usług coacha to warto sprawdzić ofertę http://msc.edu.pl/cp/, jest to szkoła coachingu prowokatywnego, szczególnie pomocne dla osób które są wypalone zawodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem coaching jest bardzo dobrym rozwiązaniem gdy nie wiemy co dalej robić lub mamy problem z którym nie możemy sobie sami poradzić. Ja korzystałam kiedyś z coachingu prowadzonego przez www.akademianai.pl i bardzo pomogło mi to wyjść z niełatwej sytuacji życiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam u indywidualnego coacha, z tym, że biznesowego tutaj http://akademianai.pl - świetnie wspominam te sesje. Naprawdę świetny specjalista. Bardzo mi pomógł. Myślę, że niezależnie od tego, jakiej specjalizacji jest coach, warto się do niego zgłosić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto! Ja chodzę od kilku tygodni do pani Danuty Janas-Sitkowskiej. Świetny coach. Spotkania z nią uczą mnie samodzielnego myślenia i uświadamiają jaki drzemie we mnie potencjał. Jeszcze kilka spotkań przed nami a ja już patrzę inaczej. Wiem, że sprawy, które kiedyś blokowały mój rozwój, są do pokonania. To cudowne uczucie odkrywać, że to ja sama się ograniczam i tak naprawdę mogę o wiele więcej. I to wszystko co kręci się w mojej głowie można sobie poukładać i jakoś konsekwentnie brnąć naprzód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto, warto i to bardzo :D po każdej sesji czuje tyle energii i pewności siebie że mogę góry przenosić :) Osobom z Częstochowy mogę polecić panią Anne Wilk-Musiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata99z
Z coacha warto skorzystać, bo on potrafi wyprowadzić człowieka na dobre tory. Ja korzystam z sesji u Marcina Mańki z manka-academy i jestem zadowolona z efektów naszej współpracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te peany stworzyła sama Ola a kolczing to kolejne gunwo dla ludzkich ameb które trzeba wiecznie kijem popychac bo nie mają własnego mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylgizi
Dnia 16.11.2018 o 15:54, Gość gośćAnka napisał:

W całym swoim życiu nie umiałam osiągać zamierzonych przez siebie celów, a to z powodu nieśmiałości, a to z braku motywacju, a to z powodu kompletnego wiary w siebie, czy nawet braku wiedzy o swoich mocnych stronach. Pamietam, że kiedyś natrafiłam na fajny artykuł o life coachingu. Zapadł mi on w pamięć i w końcu odważyłam się zadzwonić do life coacha Aleksandry Łomzik. To byłam jedna z jajlepszych decyzji w moim życiu, bo spotkania z Olą uświadomiły mi, że to nie jest tak, że ja nie umiem, ja nie dam rady, etc., tylko ja sie po prostu niepotrzebnie blokuję, wmawiając sobie, że jestem taka i owaka. Dzięki Oli nabrałam pewności siebie i przeanalizowałam swoje pobudki i zachowania, co zapewniło mnie, że to nie są moje cechy przyrodzone i mogę to zmienić, mogę siebie zmienić i tak zrobiłam.

Zgadzam się w 100%. Ola jest świetnym coachem. Dzięki niej "stanęłam na nogi" i zaczęłam się rozwijać w kierunku, który sprawia, że w końcu czuję się szczęśliwa i spełniona. To żaden wstyd korzystać z porad specjalisty, tym bardziej, że jak widać w większości okazują się one skutecznie. Jeżeli ktoś czuje, że stoi w miejscu i chciałby coś zmienić to zdecydowanie polecam udać się do life coacha, z pewnością zmieni się Wasze nastawienie oraz myślenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Wróżki, coache, taroty, psycholodzy ? Ja pieerdziele ludzie to jest forum uczuciowe, a nie dla osób z problemami natury psychicznej, albo tych, którzy nie potrafią odróżnić specjalisty psychologa od pseudo-celebryty, który będzie Ci mówił , że "jesteś zwycięzcą!!". 

Nabijajcie im kasę, nabijajcie bo nie potraficie się wziąć w garść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna

Jest dużo oszutów, ale po to mamy takie portale jak dobrycoach.pl i komisję etyki zawodowej, żeby sprawidzć, czy idziemy do odpowiedniej osoby. Ja poszłam na warsztaty z diet coachingu z Olką Łomzik i zrozumiałam dlaczego trudno mi jest schudnąć. Wiem, jakie błedy popełniałam. Przestałam się w końcu obwiniać i obrażać. Dlatego sprawdzić zawsze warto. Przecież to nie są umowy do końca życia i nikt nikogo nie trzyma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asa

A ja zapytam z drugiej strony, czy ktoś z Was interesował się może jak zostać takim coachem? Kursy?Szkolenia? Studia może? W którą stronę najlepiej pójść żeby potem nie żałować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina

Moje doświadczenia są jak najbardziej pozytywne. Wybrałam się na warsztaty do Aleksandry Łomzik, które okazały się właśnie tym czego szukam. Pozwoliły mi uwierzyć w swoje możliwości, nabrać pewności siebie a do tego zmotywowały do działania. Teraz o wiele łatwiej mi się funkcjonuje, mam wszytsko poukładane w głowie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoWitka

Zdecydowanie, choć jeszcze rok temu sama bym się z tego śmiała. Trafiłam jednak do Warszawskiego Medilife, bo już sama nie wiedziałam, co robić. I nie żałuję. Coaching naprawdę potrafi pomóc, jeśli trafi się na coacha z powołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×