Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w ile czasu urzadzaliscie mieszkanie

Polecane posty

Gość gość

Ja urzadzam juz ponad rok a mam wyposazona na mxa tylko kuchnie, w pokojach jest pusto, ale mam zamiar sie teraz na nich skupic. Ile wam to zajelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy od tego,w jakim stylu ma byc Twoje mieszkanko.Ja wymarzonych mebli nie moglam dostac bardzo dlugo,tym bardziej,ze mieszkam w malej miescinie.Bibeloty dokupuje do dzis.Wciaz ulepszam,przestawiam,aranzuje.Lubie otaczac sie pieknymi rzeczami,wiec duza role graly tez finanse.Tego,co bym naprawde chciala,nigdy nie bede miec,wiadomo.Dasz rade,ale kupuj z rozwaga,by nie okazalo sie,ze fotel po tygodniu sie nie podoba,a lampa nie pasuje do calej reszty.Pospiech to najgorszy doradca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuchnia miesiąc - tyle trwało zrobienie mebli na wymiar, a w tym czasie kafelkarz mógł działać. Łazienka - tydzień - wszystko od podstaw wc - tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×