Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poród na Zaspie w Gdańsku

Polecane posty

Gość gość

Hej, czy są tu dziewczyny, które rodziły na Zaspie? Czy można mieć swoją prywatną położną? Czy robią lewatywę? (wiem, że w niektórych szpitalach nie robią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie rodził na Zaspie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Tu prawie nikogo nie ma z Gdańska, a co dopiero żeby była to kobieta która niedawno zaliczyła poród na Zaspie. :D Fakt, na Zaspie rodziłam ale 4 lata temu. Wspominam bardzo dobrze.Nie wiem jak jest z położną, kiedyś można było ale ja nie zleciłam nikomu dodatkowej opieki. Lewatywy nie robiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odp. :-) no właśnie mało osób z Gd. :-( Ja tez 4 lata temu rodziłam, lewatywy nie robiono i mogłam mieć położną, ale wiem, że już później tego zabroniono. Teraz przede mną kolejny poród i się zastanawiam, czy cos się zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirinda7up
ja miałam 2 lata temu na Zaspie cesarkę, więc to się nie liczy :P ale wspominam super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytaj na forum www.trojmiasto.pl. Ja rodziłam w październiku. A ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w czerwcu :-) miałam swoją położną, ale wiem, że już kilka miesięcy później tego zabronili. Trochę się obawiam rodzić bez prywatnej połoznej. Jesteś z Gdańska? Ja tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa_mama2014
Cześć dziewczyny, jak mój login wskazuje, jestem styczniową mama z 2014r a więc tak naprawdę przyszłą mamą :)) Zdecydwałam się na Zaspę bo slyszałam na temat tego szpitala same dobre rzeczy. Zastanawia mnie to co jest wymagane by mieć ze sobą w dniu porodu i po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chodzisz do nich do szkoły rodzenia? Jest nieodpłatna i tam mówią o specyfice szpitala, co potrzebne, z czym przyjść. Kiedyś brało się dowód osobisty, przybory do higieny, majtki jednorazowe, koszulę do rodzenia, szlafrok itd. Szpital zapewniał dla kobiety koszulę poporodową, podkłady, dla dziecka rzeczy na czas pobytu, krem, parafinę, tylko pieluch nie... (chyba że na początku się nie miało, to dawali ze wskazaniem żeby przynieść własne). Ja miałam problem, bo nie miałam wody do picia a okazało się że soków pić nie mogę bo niespodzianie miała cesarkę a wtedy jest dieta. Może być potrzeba zakupu herbatki Bocianek na laktację (inna, znanej marki jest wyłożona przy czajnikach elektrycznych ale ona nie jest tak skuteczna) czy nawet wypożyczenia lub zakupu laktatora. Tzn tak było cztery lata temu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa_mama2014
Bardo dziekuje za odpowiedz. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×