Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki serial zaczac ogladac

Polecane posty

Gość gość

ogladalam lost, dr hausa i gre o tron, wszystkie mi sie podobaly, teraz zastanawiam sie nad nastepnym, tylko na zalukaj jest tyle seriali, ze nie wiem na ktory sie zdecydowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anatomia prawdy, zabojcze unysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tEraz to już żaden wszystkie są w trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbuntowany anioł, będzie leciał niedługo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś fanką gry o tron to polegam rodzina Borgiów albo Wikingowie ;) a wszystkie seriale za free znajdziesz na stronie kinolife.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow_dash
zemsta breaking bad doktor hart community lie to me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dobre i na zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
ja oglądałam na you tybe Zycie w Cranford - angielski serial kostiumowy. Jak lubisz klimaty angielskiej prowincji z epoki wiktorianskiej to polecam Czy ktoś zna jakies inne filmy lub seriale w tej tematyce to czekam na propozycje. chętnie obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie braking bed, zazwyczaj ogladam na http://zalukaj.tv/polecony,547824/ seriale są za darmo, za filmy trzeba płacić niestety, ale tez jakieś grosze, więc polecam. Seriali jest od groma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła na tvn się fajnie zapowiada, widziałam juz 2 odcinki, leci po 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Karola
Ja przez przypadek wpadłam na ten nowy "Szkoła" - szczerze mówiąc niektóre przypadki są skrajnie pokazane, ale tak jest w rzeczywistości. To co oglądałam było o jakiejś lasce sprzedającej swoje nagie fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Karolcia
Nie no beka na maksa, weekend a ja oglądam serial o szkole w weekend. Chyba źle ze mną. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam nowy serial dwójki! O mnie się nie martw! Były dopiero trzy odcinki wyemitowane, więc łatwo nadrobić i być na bieżąco! Świetna rola Joanny Kulig, bardzo pozytywna, zakręcona, emocjonalna postać. Duzo humoru, w większości sytuacyjnego, ciekawa fabuła. Mnie zainteresował! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam o mnie się nie martw... bardzo fajny z fawką humoru serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak uważam, świetny serial! Fajne wątki, przede wszytskim taki pozytywny, bez łzawych, dobijających scen, chorób i rozstań w płaczliwym stylu! obejrzyjcie jeden odcinek a na pewno Wam się spodoba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzałam nawet dwa- żenada, dno i beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Once upon a time dobry serial, Walking dead i Supernatural. I coś z nowych - Strain, coś niby o wampirach - zombie, taki horror, 11 odcinków sie pojawilo, jak tego nie zepsują, to będzie dobry serial i kontynuacja mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mnie sie nie martw jest fajnym serialem,najbardziej bawi mnie byly maz Igi:) ona sama troche mnie drazni ta bezposrednoscia i wypowiadaniem sie na kazdy temat,ma juz 30lat,2 dzieci a jest jakas taka nieswiadoma tego,ze czasem trzeba sie ugryzc w jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wrogie niebo na Sci Fi Universal. Bardzo dobra rozrywka, świetne efekty specjalne i aktorzy, którzy skradną wasze serca ;) A, i jeszcze produkował go Spielberg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klemek
Dla mnie najlepszy jest dr house. Mam odcinki na kompie. Znalazłem przez filefox.pl i oglądam wieczorami. Bardzo odpowiada mi poczucie humoru housa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotowe na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gariela
plotkara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje ulubione 2 seriale
Chicago fire i Chicago pd niestety nie emitują w tv a z lżejszych nowy serial When Calls the Heart teraz kreca dalsze odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diararina1971qowty
też tak uważam, świetny serial! Fajne wątki, przede wszytskim taki pozytywny, bez łzawych, dobijających scen, chorób i rozstań w płaczliwym stylu! obejrzyjcie jeden odcinek a na pewno Wam się spodoba! Jasne http://s.zuly.de/2ppE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×