Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakiej narodowości są najprzystojniejsi mężczyźni świata

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem Grecy maja ladne klasyczne twarze. Inne niz reszta Poludnia Europy. I tak, duzo tutaj komentarzy, ze tu pasztety, tam brzuchacze, no bo oczywiscie zapuscic sie moze kazdy, ale jednak tak licac bez stopnia zapuszczenia, to w Grecji sa ogolnie ladni ludzie, i TAK, kobiety rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie bylam n aturystycznej plazy, wybralismy takie miejsce gdzie 90€ to turysci greccy. tak nam wszyscy przynajmniej powiedzieli. na plazy widzialam (uslyszalam tylko dwie kobiety z USA) i wazyly obie conajmniej 150kg kazda. a reszta ludzi bardzo zadbanych. To chyba sie wywodzi z starozytnej Grecji, ten caly kult ciala. Starozytni Grecy wierzyli ze cialo powinno byc zadbane bo odzwierciedla dusze, wiec sport zawsze byl waznym elementem ich zycia. i z tego co widzialam to sie utrzymalo do dzisiaj. i tez maja bardzo ladne rysy twarzy, i w porownaniu do wlochow i hiszpanow sa wysocy i dobrze zbudowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Grekow,to widzialas jakies wyjatki...Jak w tej siatce centylowej 3 % na gorze :D Hiszpanie i Wlosi niekoniecznie tez sa niscy.Ani tacy ciemni. Skandynawia-nie moj typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam lubię Rosjan - co prawda czasami trudno znaleźć tamprzystojnych, ale jak się jakiś trafi... to już hoho. taka zimna uroda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to podobnie o Rosjanach,jak wyzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lycka0510
ruskie :D (nie rosjanie!), szwedzi...i...polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i te rosyjskie kaloryferki, te klaty... mmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta obejrzyjcie se klate putina to wam się odechce rosjanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty po co tu putina wsadzasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co nie mogę? podobno najpiękniejsi są rosjanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podrozowalam tu i owdzie, i udalo mi sie wyrobic jaki taki poglad na urode mezczyzn na swiecie. Jak jechalam do USA to nastawialam sie, ze tam bede sie na ulicy za niemal kazdym kolesiem ogladac, natomiast rzeczywistosk okazala sie zgola odmienna... Wszedzie sa ci przystojni aktorzy i piosenkarze amerykanscy, ale idziesz w USA ulica i jak zobaczysz kogos w takim typie to mozesz mowic o szczesciu. No i tylko jest to mozliwe w duzym miescie. Tam jest tak jak na filmach, na prowincjach ciagle mieszkaja mlodzi ludzie bez wyksztalcenia na farmach, jezdza pickupami i maja brzydkie albo powybijane zeby, wloski na zel albo przykryte brudna czapka. Panow w typie popularnych aktorow i sportowcow mozna rzadko spotkac. Jak bylam w NYC, gdzie jest mase Wlochow, to juz bardziej bylo sie za kim ogladac, ale tez d**y nie urywaja, bardzo czesto to kolesie spasieni amerykanskim zarciem. Spotkal tez oryginalnych Zydow (albo przyjezdni albo dzieci emigrantow) i musze powiedziec, ze bylam pod wrazeniem - przystojni, wyksztalceni, kulturalni. Oczywiscie nie wszyscy, ale zdecydowana wiekszosc. W Japonii nie obejrzalam sie ani razu. Nie kreci mnie ten typ urody. Laski - tak, sa sliczne i wiekszosc z nich podkresla swoja urode, robiac sie na laleczki, ale kolesie - nie. Hindusi - nie. W Australii ogladalam sie niemal co chwile. Wysocy, wiekszosc z nich wysportowana, piekne twarze. Co bede mowic - jedzcie i przekonajcie sie. W Rosji tez nie dostrzeglam kogo, na kim moglabym oko zawiesic... W Polsce jest jeszcze w miare. Pewnie dlatego, ze slowianska uroda potrafi byc roznorodna i powiem szczerze, ze naprawde polscy panowie wcale nie sa tacy zli. Oczywiscie wielu jest takich, ktorzy mnie po prostu odrzucaja, ale jesli biore pod uwage swoich kolegow, to niektorzy sa naprawde przystojni. Mieszkam w Skandynawii i tutaj jest jak w Polsce - 50/50. Skandynawscy panowie sa tez bardzo przystojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miesznanki, oczywiście mulaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam oj tam. Arab arabowi nie rowny i zyd zydowi ;) Mieszkam na Bliskim Wschodzie i wsrod arabow jest naprawde wielu bardzo przystojnych mezczyzn, sa rowniez tacy ktorzy wygladaja jak ci "ciapaci". Podobnie z zydami - sa i ci z krzywymi wielkimi nosami i sa tez bardzo przystojni :) Mi sie akurat "semicka" uroda podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszani,ale niekoniecznie mulaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grecy bardzo rzadko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja, gosc z 15:27 Otoz mozna zauwazyc spore roznice miedzy Zydami z Izraela a Arabami. Zydzi saodrobine wyzsi (chociaz i tak sa dosc niscy), maja inny ksztalt twarzy, inne rysy, inne oczy, inny kolor skory... Jest tez roznica miedzy tymi mieszkajaci loza granicami swojego kraju i tymi mieszkajacymi w Izraelu. Jak bylam w Jerozolimie, spotkalam bardzo przystojnego Zyda, mial piekne krecone wlosy (mial dlugie wlosy, ja wlasnie takie lubie), duze zielone oczy i jasna, lekko oliwkowa cere. Spotkalam tez rudzielca - tez Zyda od pokolen w Izraelu. Inny mial dready, ciemne oczy i oliwkowa cere. Tutaj, w Skandynawii jest duzo Arabow i jak. dla mnie oni znacznie roznia sie od Zydow. Jestem zona Norwega, a tez widze roznice miedzy ludzmi z Finlandii (chociaz oni nie naleza do Skandynawii), Norwegii i Szwecji czy Danii. Cos w tym jest, ze Zydzi musza sie roznic od Arabow, bo ja Arabow nie znosze. Jeszcze fajne ciacha widzialam na plazy w Brazylii - wysocy, wysportowani, rzystojni jak cholera! Szkoda tylko, ze tacy pusci i poza seksem maja niewiele do zaoferowania. A Anglicy maja piekny akcent, ale w ogole mnie nie kreca. Tak wiec moj osobisty werdykt jest taki: 1. Skandynawowie (w kolejnosci: Norwegowie, Szwedzi, Dunczycy, Finowie), 2. Australijczycy + Nowa Zelandia, 3. Polacy, 4. Zydzi 5. Latynosi A tak szczerze... Po co sie przepychac, w kazdym narodzie sa ciacha i w kazdym sa paszczury... Polacy za granica hejtuja sie do granic mozliwosci, wiec nie dziwie sie, ze i na tym forum leca w ich strone obelgi. Moim obiektywnym okiem Polacy sa calkiem przystojni, tylko brakuje im stylu i oglady, ale to jest do zrobienia, wiec nie ma sie co zalamywac. Znam kolesi z Polski, na widok ktorych wciaz jezyk mi sie placze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to jezyk sie nie placze na widok faceta... Najprzystojniejsi faceci to mieszanki,tych co widzialam,to akurat nie byli mulaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ilu ten twoj zyd ss z izraela mial palestynczykow na sumieniu? Mi sie tam ani arabowie ani zydzi nie podobaja ale jednak arabowie sa ladniejsi. Btw. W Izraelu i Palestynie nie ma arabow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zydzi sa przystojni,ale bardzo,bardzo rzadko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazywarka.pl/iesu7r/ a ci??????????????buuuhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wszyscy Słowianie :) czyli Polacy, Rosjanie, Czesi, Słowacy, Chorwaci, Ukraińcy itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Australijczycy, wysocy opaleni blondyni, Brazylijczycy (chociaż nie zupełnie mój typ ale urody nie można odmówić). Najbardziej jednak intrygują mnie potomkowie rdzennych Amerykanów. Są po prostu piękni. Ale to prawda, ze w kazdym narodzie znajdziemy przystojnych facetów, nawet w takim małym kraju jak Słowenia trafia się jakieś perełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Persowie (Iran) i od razu do potencjalnych oponentów-Persowie to nie są Arabowie nie mają z Arabami nic wspólnego! Większość facetów jest zabójczo przystojna ,zresztą Iranki też śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolumbijczycy są przystojni. I fajnie sie ubierają : koszulki polo,do tego marynarki i pòłbuty. Widziałam kilku w USA i ciocia co tam mieszka 16 lat powiedziała mi że to Kolumbijczycy. Wysocy,czarne włosy,przystojne twarze ,opaleni - faceci jak z żurnali mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mixy są fajne (chociaż nie wszyscy oczywiście). Najlepiej jak jest lekko ciemny z niebieskimi lub zielonymi oczami, blond afro też jest super. Mi osobiście podobają się jeszcze Indianie (nie wszyscy) lub mixy Indian z białymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym kraju są przystojni ale w PL to tylko jak mąka jakąś obca domieszkę bo czyści Polacy to buraczane ryjki niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Kolumbijczycy mają kasę i klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białorusini! Do niedawna nie wiedziałam, że tak niedaleko od naszej granicy, takie ciacha wyrastają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×