Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy segregujecie śmieci

Polecane posty

Gość gość

tak się zastanawiam bo coraz więcej się mówi o ekologii i tak dalej... a przy tym tyle z tym problemów było :( jak to u Was wygląda? ja segreguję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie segreguję, z tego co widzę to ci co segregują robią to źle, np. w pojemniku na szkło pełno jest reklamówek (chyba ze szkłem?) i ogólnie za mało jest pojemników do segregacji (u nas jest 5 frakcji), rzadko wywożą i na śmietniku jest burdel (sorry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jw u mnie tez tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta_eko
Ja segreguję i jestem z tego dumna. Odkąd w Polsce zaczęło robić się głośno o ekologii, ja się zmieniłam. Postanowiłam, że będę EKO. Pomimo tego, że wiele ludzi uważa, że nie ma to większego sensu ja swoje zdanie mam i się go trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
segreguję taki jest u nas nakaz, a śmieciarze, potrafią wywalić kubeł ze śmieciami przed domem jeśli nie ma segregacji, co strasznie mnie oburzyło jak zobaczyłam jaki robią kipisz sąsiadom. Zachowali się bardzo niegrzecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ludzie zachowują się niegrzecznie i walą wszystko do jednego śmietnika, chociaż maja segregować, to może śmieciarze nauczą ich kultury, jak im zasyfią wejście do domu bardzo dobrze robią /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zrobil pozew :/ przeciwko smieciarzom gdyby takiencos zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o wywóz śmieci to z naszego doswiadczenia zdecydowanie polecam Wam takie rozwiązanie http://perfektsmieci.pl/uslugi/ Jesli chodzi o Warszawe to naprawdę najlepsza tego typu firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanie w Opolu na ulicy Mossora mieli dużo śmiec****ili i palili śmierdzące papierosy latem w tamtym roku, żyli jak Cyganie, śmierdziało grillem , myślałam ,że oszaleję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankaaoo
Jasne że tak! Segregacja jest bardzo ważna. Najlepiej zakupić kosz we własnym zakresie i dobrać go do swoich potrzeb, każdy ma swój gust i inne potrzeby. Ja dopasowałem kosz do swoich potrzeb i wybrałam taki https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/Kosz-Tubowy-do-Segregacji-Odpadow/148 ekologiczny , funkcjonalny i bardzo praktyczny . Jestem bardzo zadowolona z niego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela9021

Dlatego warto wcześniej sprawdzić jak poprawnie segregować śmieci - polecam zerknąć do tego artykułu https://naturalnieozdrowiu.pl/jak-segregowac-smieci-recykling/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×