Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ederlezii

Rodos z biurem podróży BeeFree

Polecane posty

Gość Ederlezii

Dziewczyny była któraś z Was z BeeFree na jakiejś wycieczce? Wybieram się w przyszłym roku na Rodos i zastanawiam się nad tym biurem podróży. Opinii w internecie jak na lekarstwo a chcę wiedzieć na co się piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana_banana
Z Bee Free byłam w tym roku na Wyspach Kanaryjskich we Fuerteventura. Mam świetne wspomnienia z wycieczki i bardzo wypoczęłam. Biuro spisało się świetnie - żadnych niemiłych sytuacji, wszystko planowo, bez przypałów. Hotel bardzo komfortowy, mnóstwo możliwości, wycieczki fakultatywne (polecam, skoro już się jest to warto :) - byłam np. na rejsie na wyspę Los Lobos i zapamiętam to do końca życia - a zwłaszcza nurkowanie :) ) Generalnie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ederlezii
Dobrze wiedzieć bo prawie się zdecydowałam :) A ile kosztują te dodatkowe atrakcje, bo nie chcę całego wyjazdu przeleżeć plackiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimka2
To wszystko zależy co chcesz robić. Jak chcesz to możesz sama zorganizować sobie czas. Zresztą cały wyjazd jest pomyślany tak, żeby się działo, jak byłam w Turcji to nawet była nawet osoba, która podsuwała nam fajne wydarzenia w okolicy. Z kolei jak byłam w Egipcie to skorzystałam tylko z jednej wycieczki - do Kairu do muzeum, do tego piramidy, miasto umarłych i jeszcze rejs po Nilu. I za to jakoś 90 dolarów o ile dobrze pamiętam. To wcale nie taka wygórowana kwota. Zwłaszcza przy tak niskich cenach wyjazdów. Ale masz oczywiście mnóstwo wycieczek do wyboru - naliczyłam kilkadziesiąt. Jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam w egipcie z nimi 4 lata temu i nigdy wiecej, beznadziejna firma. przenosili nas 2 razy do innego hotelu bo okazalo sie ze nasze pokoje byly juz zajete, beznadziejna pani ktora sie nami opiekowala od wszystkiego umywala raczki, jedyne co potrafila to naciagac na drogie wycieczki. To byl moj pierwszy i ostatni raz z jakiimkolwiek biurem, teraz jezdze wszedzie na wlasna reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katunela
@up - ja wróciłam w zeszłym tygodniu i nadal słyszę szum morza... :) U mnie było zupełnie inaczej, do naszych hotelowych pokoi trafiliśmy od razu z lotniska, bez oczekiwania, pokoje wspaniałe, komfortowe, pachnące, żadnych problemów, a rezydentka wspaniała! A co do wycieczek - może drogie, może tanie, to kwestia względna. Dla mnie za drogo było jeździć na wszystkie, ale nie oczekuj, że pojedziesz na wycieczkę za przysłowiowe 5 zł. Owszem, nam też proponowano wycieczki, ale to fajnie chyba, że wiesz, jaki masz wybór. Nikt nikogo nie zmusza, można przecież poleżeć i wypocząć, też jest fajnie :) Pozdrawiam, Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy mi się nie obiła nazwa tego biura o uszy. Lepiej wybierz jakieś bardziej znane biuro albo takie gdzie jest więcej opinii w internecie na jego temat. Ja zazwyczaj wybieram http://www.atlantistravel.pl/ i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby moje wakacje były nieudane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazija
Byłam w zeszłym roku na Lanzarote z BeeFree. Owszem, biuro młode, ale fajne i godne zaufania, a do tego tańsze od konkurencji. Można sobie poczytać opinie w internecie, są pozytywne. Ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicherowa
Byłam i polecam, zarówno Rodos jak i BeeFree. Super opieka rezydenta, fajne warunki, wszystko zgodnie z planem i zgodnie z umową. Warto się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darrka
To biuro jest coraz bardziej znane i z uwagi na "matkę" - Rainbow Tours, myslę, że mozna mu zaufać. Opinie ma dobre. Sama zastanawiam się nad nim, ale pod kątem Kanarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izanka
ja jeszcze z tym biurem nie jeździłam, ale słyszałam opinie, że mozna poimprezować w niezłej cenie :) dlatego może przyszłe wakacje zaplanujemy z nimi całą ekipą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kizia74
Też słyszałam, że biuro nastawione jest na młodych. Moja siostra była z mężem na Rodos właśnie i opowiadała mi dużo dobrego. Nie jest drogo, a usługa jako całość jest wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankakato
My z ekipą lecimy w wakacje do Tunezji. Na miejscu ma być Tropiciel Atrakcji i ogólnie dobra impreza - mam nadzieję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój, ja też byłam z tego biura 2 razy i dwa razy miałam problemy z zakwaterowaniem. Strasznie to denerwujące, bo człowiek chce odpocząć, a nie załatwiać formalności. W tym roku na majówkę lecimy do Grecji ze znajomymi z biura http://www.zory.expertwakacje.pl/ - mam nadzieję, że będzie ok., oni sobie chwalili poprzednią wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×