Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Margerita80

Dlaczego sie rozwiodlyscie drogie panie

Polecane posty

Gość Margerita80

Drogie panie dlaczego rozwiodlyscie sie, jakie byly cechy/przyczyny waszego rozstania? Sama niedawno zdecydowalam sie na rozstanie i zastanawiam czasem czy inne kobiety mialy podobne powody i problemy w swoich zwiazkach ktore doprowadzily do rozstania. Oto one: - agresja, krzyk, napastliwosc zamiast rozmowy, ataki w miejscach publicznych o blahostki niewarte podniesianie glosu - rekoczyny, wyzwiska - brak rozmow o jakielkolwiek przyszlosci i naszych potrzebach i finansach(brak mieszkania) - ukrywanie swoich poczynan finansowych, zatajanie niezaplaconych naleznosci, rachunkow, mandatow itp - nalogi- palenie paczka dziennie, okazyjnie marihuana - wymyslanie zarzutow wobec mnie ktore nijak maja sie do prawdy, oskarzanie o klamstwa ktorych nie bylo,oczernianie przed tesciowa i wspolnymi znajomymi -brak wspolnych tematow, planow, oczekiwan od zycia -brak jakichkolwiek ambicji, wymagan od siebie, planow -spedzanie czasu na ogladaniu glupot -brak jakichkolwiek oszczednosci i atak na sama probe rozmowy o tym Jeszcze by sie znalazlo ale narazie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chlał, zdradzał i nie miał ochoty pracować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia25
Margerita ja dokładnie to co Ty, tylko bez palenia. Był agresywny i nie potrafił kontrolowac nerwów. Ale poza tym był naprawdę dobrym, kochającym mężem, jednak brakowało mi stabilizacji i pewności czy jego ataki nie przybiorą na sile i zdecydowałam się na separację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiedzionay
kochana pomysl tez ze ludzie rozwodzą się z dobrobytu ,bo komus uderza woda sodowa do mózgu albo kobieta po 45 myśli ,ze jest tak zgrabna atrakcyjna i wszyscy będą ja adorować ,ale jak wezmie rozwod zabierając mezowi wszystko to i wszyscy adoratorzy uciekną i zostanie sama zgoszkniała i ani kasa ani dom i jej uroda nic jej nie da bo kto raz skrzywdził jednego to skrzywdzi i drugiego pamiętajcie o tym wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z braku higieny osobistej męża też,przykre że nawet z tego powodu ustaje pożycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo był mamisynkiem z nieodciętą pępowiną i nie docierało do niego, że założył własną rodzinę. Brał telewizor pod pachę i uciekał do mamusi i tatusia albo wychodził rano do pracy i nie wracał przez 3 miesiace. Oczywiście w tym czasie mieszkał z mamą i tatą i nawet nie chciał wyjaśnić dlaczego tak postąpił. Na rozmowę o którą poprosiłam przysłał swojego tatę a ten oznajmił, że jego synuś to żon i dzieci może mieć dużo a matkę ma tylko jedną, więc szybciutko zwróciłam mamusi jej synusia i wyszłam ponownie za mąż za prawdziwego mężczyznę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam ten "prawdziwy mężczyzna"? Tańczy jak mu grasz i znosi twoje fochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozwiodłam się bo po co? wystarczy mi odcięcie się fizyczne i psychiczne od niego , od zdrajcy wystarczy być daleko od niego i mieć swoje życie papier nie jest mi do niczego potrzebny jeśli chce to niech on się rozwodzi widocznie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzwiska rekoczyny,wydawanie pieniedzy ze wspolnego konta na kochanke ktorej notabene zrobil dzieciaka,bicie dzieci,znienawidzialam go i stal mi sie szybko obojetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość I jak tam ten "prawdziwy mężczyzna"? Tańczy jak mu grasz i znosi twoje fochy? ________ Twoje fochy to musi teraz znosić głupia gąska Balbinka. :D Jak pożyjesz w UDANYM ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM prawie 20 lat to pogadamy, bo na chwilę obecną nie mam o czym z tobą dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I jak tam ten "prawdziwy mężczyzna"? Tańczy jak mu grasz i znosi twoje fochy?" żal ci doope ściska głupia szujo z parchatym ryjem, że kobika sobie zycie ułożyła? w sumie nie ma się co dziwić, bo takie skończone zero jak ty może jedynie pomarzyć o szczęśliwym małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margerita 80
K...a mac co tu sie dzieje? Nie po to zalozylam topic zeby jedna obrazala druga. Ta co sie przyczepila o prawdziwego mezczyzne - spadaj jak tylko tyle potrafisz powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już nie można sie zapytać o "prawdziwego mężczyznę"? Pewnie jego "prawdziwość" polega na tym że chce z tobą mieszkać. Bo przecież gdzieś musi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój zrobił bękarta małolacie :D dziś jest jego żoną i on mówi do niej "zamknij ten ryj" oraz inaczej, równie pieszczotliwie :D czyli szczęście aż do bólu :) i świetnie, bo ja mam dobre życie, powinnam tej qrewce wysłać kwiaty w podziękowaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj mial dwie kochanki, DWIE!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczescie nie zostalam jego zona.Odeszlam, a raczej porzucialam,wyrzucialam ze swojego zycia.Z dnia na dzien.Pil i tyle.Bylam wrogiem nr 1 dla jego matki. Nadzieja dla niego w oczach ojca. Dzis moj ex ma rodzine i wszywke.Niedoszly tesc nie zyje ale mam fajny kontakt z jego zona i jej/ ich dziecmi ,mimo ze minely setki lat a ja nie mieszkam w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość nie rozwiodłam się bo po co? wystarczy mi odcięcie się fizyczne i psychiczne od niego , od zdrajcy wystarczy być daleko od niego i mieć swoje życie papier nie jest mi do niczego potrzebny jeśli chce to niech on się rozwodzi widocznie nie chce xxxxxxxxxxxxxx jak narobi długów, to ty będziesz płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wyczyscil moje konto ,ktore mialo sluzyc splacaniu dlugow ,po plajcie wspolnej firmy .Dlatego ,ze mialam dosc klamst .Dlatego ,ze stracilam do niego szacunek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak wspolnych tematow,nie interesowanie sie rodzina tylko kumple i kieliszek,traktowanie dom jak motel wyspac sie wykapac zjesc i fruuu .....nigdy nie dorosl do bycia ojcem i mezem a z wiekiem zamiast coraz lepiej to bylo coaraz gorzej bo do tego doszly jeszcze kobiety.......takze odchopdzac do kochanki zrobil mi przysluge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja sie rozwiodła bo poczuła wiatr w żaglach: została z mieszkaniem, niezłą firmą na rozruchu, dzieckiem i przyzwoitymi alimentami. Aż miło było patrzeć jak ten wiatr w żaglach okazał sie wiaterem w gaciach ;) Firma padła po roku, zdrowie poszło na grzyby po dwóch latach, konkubent po czterech, dziecko poszło z domu po sześciu. Aż nie miło patrzeć na te ślitaśne focie na fb i portalach, na które próbuje złapać jakiekolwiek portki - byle były i do opłat sie dołożyły :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ść A moja sie rozwiodła bo poczuła wiatr w żaglach: została z mieszkaniem, niezłą firmą na rozruchu, dzieckiem i przyzwoitymi alimentami. Aż miło było patrzeć jak ten wiatr w żaglach okazał sie wiaterem w gaciach Firma padła po roku, zdrowie poszło na grzyby po dwóch latach, konkubent po czterech, dziecko poszło z domu po sześciu. Aż nie miło patrzeć na te ślitaśne focie na fb i portalach, na które próbuje złapać jakiekolwiek portki - byle były i do opłat sie dołożyły Ogarnij sie czlowieku .Tyle lat a ty nadal przezywasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj tam zaraz przeżywasz.... Ale radocha jest jakby nie było :classic_cool: A to ku przestrodze tym, które czują wiatr w żaglach ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać żes doopa nie tacet skro zona cię zostawiła dla innego i przyszło ci jedynie krytykować ja na kafe. nic dziwnego że kobieta szuka innego meżczyzny i nawet nie myśli o powrocie do exa nieudacznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie żem nie tacet ;) A właśnie próbowała odnawiać relacje - tom sie rozejrzał co słychać. I wiecie co słychać? Goowno - bo jest w czarnej doopie. :classic_cool: Jako i wiele z was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyt wiele problemow , ktore zbyt dlugo obarczaly zwiazek... Maz odszedl z dnia na dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak wspolnych panow, nuda , brak prcy jego , brak mieszkania , pogonilam i jestem sama juz 4 rok, sama kuoilam mieszknako psa jest cudnie makzenst najgoprsze v co mnie spotkalo nigdy wiecej a i c goldupca do chaty nie wpuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwiodłyście? ide się rozwiość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do twojej chaty to żaden gołod***ec nawet nie zawita. Pijaczko ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z braku kasy i maz byl nie zaradny 12 latw wynajomwanym pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×