Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Foteliki Fisher Price od 9 do 36 kg proszę o opinie

Polecane posty

Gość gość

Hej, noszę się z zamiarem zakupu fotelika samochodowego dla dziecka, ostatnio przykuł moją uwagę fotelik z Fisher Price (na allegro). Czy warto go kupić? Proszę o opinię, z góry dzięki ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladny fajny, idealnie wyprofilowany. dobry material. godny polecenia. no i cena przestepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo bardzo dziękuję za szybką odpowiedź, właśnie cena jest bardzo kusząca i te funkcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up czekam jeszcze na inne opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czekaj na opinie a sprawdz foteliki po atestach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze sprawdź fotelik w testach, a po drugie.. nigdy nie kupiłam bym czegoś co jest do wszystkiego, bo jest do niczego... zwłaszcza, gdy mówimy o bezpieczeństwie!! Każdy spec od fotelików powie Ci, żeby fotelików przeskakujących przedziały wagowe nie kupować! Nie wyobrażam sobie, jak fotelik dla niemowlaka i jednocześnie ucznia szkoły podstawowej może być bezpieczny. Kub coś 9-18, a potem następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też napaliliśmy się na początku na fotelik 9-36. Potem poszliśmy do sklepu właśnie z akcesoriami dla niemowląt się rozejrzeć. Sprzedawca jest bardzo miłą i nam zawsze pomocną osobą, od razu powiedziała NIE. Wychodzi cenowo na to samo, czy kupujemy 9-36, czy ten 9-18, a potem następny. 9-36 są niewygodne dla dzieci no i 9-18 można rozłożyć do pozycji półleżącej, co dla naszych Maleństw, które często śpią w sam jest idealne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawka, nie zauważyłam błędu... "nie kupiłabym" Te foteliki wg mnie nie tylko nie są wygodne dla maluszka, ale nie są po prostu bezpieczne.. Poza tym.. nie zapominajmy, że fotelik jest bezpieczny (tzn. tyle daje gwarancje producent) przez około 5 lat.. potem jak mówią materiał już jest "wymęczony", już swoje przeszedł .. więc fotelika nie powinno się dłużej używać.. Mając normalne dziecko (a nie jakieś upasione), z przeciętną wagą.. to zakładają, że wsadzimy do fotelika 8-12 miesięczne niemowlę z tą wagą ok 9 kg... to jeśli dziecko będziemy normalnie karmić.. to kiedy osiągnie wagę 36? Owszem.. wiem, że są "duże dzieci", dzieci z nadwagą itp.. to prawda.. ale średnio 6 latek waży ok 20 kg (+/- ok 5)... i co? zamierzacie przez kolejne lata używać tego samego fotelika? Przecież ciągle robią testy, badania.. ciągle ulepszają foteliki.. lepiej kupić sobie 9-18 i używać przez następne 2-4 lata, a później kupić większy fotelik, już lepiej skonstruowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda ciekawie ale powiem szczerze nie słyszałam żęby ktoś polecał fotelik samochodowy tej firmy, Znam ją bo kupuję zabawki fisher price, mam leżaczek ale nie fotelik. My akurat niedawno kupowaliśmy fotelik od 9kg do 36 ale firmy Graco- Nautilus. Znam ją od dawna dobre wózki robi no a fotelik też ma dobre noty w testach i rekomendacji wiele. To mnie skusiło na niego. Dobrze się zastanów bo tu nie ma co sugerowac się ceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten Graco Nautilus sprawdza sie? Kurcze tak czytam te opinie i zastanawiam sie bo szukam fotelika dla synka. Czy taki uniwersalny fotelik jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a czemu Nautilus Graco ma się nie sprawdzac? Nam przypasował od razu bo jest masywny, miły w dotyku, ma nawet uchwyty na kubeczki a to podczas podróży tez ważne. Regulacja wysokości zagłówka i to aż w pięciu pozycjach no i regulacja kątu nachylenia do spania i do siedzenia. No a dla mniejszych dzieci wkładka. Potem to odpinasz oparcie i masz taką podkładkę dla dużych dzieci juz chyba powyżej 7 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My akurat mamy Nautilus Graco i widze tu jakiś spór odnośnie naszego fotelika- otóż spokojnie zmieści się w nim dzieciak 12 letni już to sprawdziliśmy więc spokojnie. Ręcze własną głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki fotelik dla jednego dziecka, kupiłam, bo na biegu potrzebny był, no i tak niby już został. Ale drugi mam recaro young sport no i niestety ten fisher price się nie umywa. Nawet już sama waga, czyli materiał, z którego wykonana jest skorupa wiele mówi o jakości. Tapicerka może być ( ja mam chyba cronos) ładnie się pierze, łatwo ściąga. Ale system mocowania jakiś taki mało stabilny, także ogólnie może być, jak za te pieniądze, ale jak możesz zainwestować więcej to polecam to Recaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Romer King Plus, kosztuje od 600 - 1000zl i cena. Jest to jeden z najlepszych fotelików w atestach ma najlepsze oceny. Fisher price ? Śmiech na sali... Tu nie chodzi o to żeby byl ladny tylko bezpieczny. Fisher price nadaje sie do zabawek a nie to fotelików samochodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym nie wybrała Fisher Price - zabawki tak ale foteliki- no nie wiem.... u nas sprawdza sie od 3 lat Nautilus - cenowo przystępny (ok 500-600zł) więc w porównaniu nieduzo a tez i bezpieczny i atrakcyjny i wygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
500 -600 to cenowo przestepny ???? Sorry ale nie dla wszystkich .... kupilam fishera za 150 zl jezdzimy raz na miesiac srednio ... niestac mnie na drozszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTELIK
Ja handluję fotelikami od 15lat. Są w Chinach tylko dwie liczące się fabryki fotelików i obie produkują te same foteliki, które różnią się tylko naklejką i stylistyką. Nie opowiadajcie głupot, że jedne są bardziej bezpieczne od innych. Może konstrukcje (np. szersze oparcie, zagłówek itp.) mają tu znaczenie. Krótko mówiąc IDIOTĄ jest kto kupuje fotelik za kilkaset złotych albo nawet tysiące. Bezpieczeństwo jest całkowicie porównywalne, moje dzieci jeżdżą w takich które kosztują 140zł. bo są szerokie i wygodne a tak samo bezpieczne (a raczej niebezpieczne-to zależy jak kto jeździ). A tak przy okazji nie tylko bogaci kretyni mają dzieci, biedni kretyni również. Pozdrawiam miłośników drogich fotelików, dzięki temu moje dzieci mają co jeść :) Tomek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro placisz tez prowizje. Ja kupiłem na www.jlbaltic.istore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używan tego fotelika już pół roku i jestem zadowolona, jedyny minus to sie nie rozkłada, a funkcję swoją spełnia bo pasy nie dotykają do szyi i dziecko siedzi na podwyższeniu, a potem odepnie się oparcie i sama podkładka zostanie, a fotelik za 500-600 zł to snobizm, ale jak ktoś lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świat Dziecka
Zapraszamy również na www.swiat-dziecka.pl oferta praktycznie całej fabryki Fotelików Fisher, Ferrari, Nania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopiłem ten fotelik godzinę próbowałem go zamontować w samochodzie tak zdenerwowałem się że wyżu cłem i inny pożyczony zamontowałem instrukcja montowania na foteliku jest do bani niech sobie producent sam przypina bo tylko on wie jak nie polecam badziewie i szkoda grosza na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość as
Mam fotelik z fisher price.Dla mnie sprawdza się b.dobrze.Siedzisko jest miękkie i wygodne, głowa jest dobrze zabudowana, materiał jest naprawdę super-nie blaknie, łatwy w czyszczeniu.Wczesniej miałam inny -koszmar materiałowy.Nawet jak mój syn w nim zasnie to głowa mu nie zwisa ani nie spada bo opiera się na zagłówku.Cenowo bardzo przystępny.A i co ważne nie smierdzi chińszczyzna.Piszecie o bezpieczeństwie za 500zł bo co b droższy to lepszy-guzik prawda.Teraz szukam drugiego fotelika i czytam opinie itd. i nawet te drogie maja wiele mankamentów, a to ciezki, duzy ze ledwo wchodzi przez drzwi, zapiecie z plastikui podsumowując skłaniam się coraz bardziej do kolejnego fisher.Bo bezpieczeństwo to nie tylko fotelik to również nasza wyobraznia za kierownica.Pamietajcie o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piegus27
Witam, Jestem mama 4 letniego Tomaszka waży juz 18 kg od ponad 2lat używam foltelika Fisher Price. Łatwy w montażu- proszę zobaczyć filmiki sa dostępne w necie jak ktoś ma problem z montażem. My mamy fotelik z dla wagi 9-36. Mój syn ma juz 110 cm. mieści się w nim sam zapina. Jestem z niego zadowolna i to bardzo .Nie był drogi. ma dodatkowe nakładki miejsce na kubeczek. Jedyne do czego mogłabym sie przyczepić to dł pasów w foteliku. Przychodzi zima mój mały siedzi w nim w kombinezonie i ledwo się zapinamy przy poluzowanych szelkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinno zapinac sie pasów bezpieczeństwa na kurtkę/kombinezon. Im bliżej ciała tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×