Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kolakoloa

Studia podyplomowe czy warto

Polecane posty

Gość Kaja Pi
Jasne, że warto. Są studia, dzięki którym nabywa się umiejętności potrzebne na rynku pracy, które trudno wykształcić na studiach magisterskich. Chodzi tutaj np. o kompetencje trenerskie, których dziś wymaga się od finansistów, prawników, informatyków, inżynierów-technologów... Przykład: Akademia Trenera - Profesjonalne Zarządzanie Szkoleniami (UE we Wrocławiu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że warto! Jak wyobrażasz sobie swoją przyszłość? Dzięki http://www.gsw.gda.pl/ udało mi się ukończyć fizykę, wraz z którą w mgnieniu oka udało mi się odnaleźć satysfakcjonującą pracę. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia232
Uczyć się zawsze warto nawet jeśli nie znajdziesz później pracy to zawsze masz to coś że zrobiłaś wszystko co było można. Ja na chwilę obecną robię studia podyplomowe na http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ i pracuję również w dużej korporacji ale wolę zrobić studia do końca niż później żałować. Jest ciężko bo praca i studia no ale daję radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić magisterkę z bezpieczeństwa wewnętrznego na WSGE na naprawdę przyzwoitym poziomie. Muszę przyznać że na licencjacie w Warszawie miałam więcej stresu przez wyścig szczurów i napiętą atmosferę, a tu wszystko na spokojnie mogę ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nadal nie jesteście zdecydowani, zobaczcie sobie jeszcze ofertę szkoły www.wsge.edu.pl . Ja tam się uczyłam, bardzo dużo wyniosłam z niej, bardzo polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igai_ga
Warto rozwijać się nawet po studiach w kierunku, który się wybrało. Nieważne czy będzie to podyplomówka czy szkolenia. Ważne na ile jest przydatne. Ja jestem w trakcie kursu psychoterapii http://www.fundacja-wroclaw.org/kursy/informacje-o-kursie-36 i trwa on dłużej niż podyplomówka, ale wiem dokładnie po co robię kurs i co mogę po nim robić (jeśli oczywiście zdam egzamin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markofsky
Dziś informatyka i programowanie jest w cenie i ja mam zamiar wybrać takie studia podyplomowe. Jestem po magisterce, podjąłem pracę przy aplikacjach internetowych i w tym kierunku chcę się kształcić. Teraz tylko znaleźć studia z tego zakresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Markofsky, studia podyplomowe na kierunku Aplikacje internetowe i mobilne z pewnością będą dla Ciebie odpowiednie. Możesz je podjąć w tradycyjnym trybie w oddziałąch Wyższej Szkoły Bankowej, jak i online na zasadzie blended learing lub całkowicie online. Po szczegóły zapraszam na stronę http://www.wsb.pl/studenci/studia-podyplomowe/kierunki?destination=kierunki-podyplomowe gdzie znajduje się pełna lista dostępnych kierunków. Dodam, że zapisując się na studia do 30 kwietnia może Pani zaoszczędzić 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam! Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felikssana
skończyłam psychologięi pracuję w poradni ale to zupelnie nie to co bym chciała robić, myślałam o pracy z dziecmi, sporo teraz dzieciaków ma problemy z integracją sensoryczną, mową, dużo jest zaburzeń autystycznych i właśnie pod takim kątem bym się chciała kształcic, znacie jakieś dobre uczelnie w Bydgoszczy bo tutaj teraz mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Felikssana, studia podyplomowe na kierunkach: Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka z elementami integracji sensorycznej lub Integracja sensoryczna możesz podjąć w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Więcej informacji znajdziesz na wymienionej przez mnie powyżej stronie internetowej. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarta 00
Na studia nigdy nie jest za późno, zeszłego roku kończyłam zarządzanie na WSB teraz myślę o rachunkowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Tamarta 00 szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych z zakresu Rachunkowości znajdziesz w naszej ofercie. Jako absolwentka WSB, możesz się dalej z nami rozwijać i skorzystać ze zniżki 1200 zł mniej: dzięki 800 zł zniżki w czesnym oraz 400 zł zniżki we wpisowym. Aby z niej skorzystać wystarczy, że zapiszesz się na studia do 30 czerwca. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabalajetta
Ta promocja zniżkowa to będzie przedłużona na podyplomowych na WSB? Mam upatrzony jeden kierunek i każdy grosz się dla mnie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_D
Oferta studiów podyplomowych na polskim rynku jest coraz bardziej urozmaicona, a to oznacza, że każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego i dopasowanego zarówno do swoich potrzeb, jak i zainteresowań. Więcej informacji o studiach podyplomowych można znaleźć tutaj: https://www.studiapodyplomie.pl . Wszystko dostępne w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zabalajetta promocja zniżkowa obecnie trwa do 31 maja. Możesz oszczędzić 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarawach
Jak z cenami podyplomówek na WSB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolanowska87
Absolwenci magisterki na WSB mogą liczyć na jakieś dodatkowe bonusy poza wspomnianą promocją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kolanowska87 jako absolwentka WSB możesz liczyć na zniżkę w kwocie 1200 zł: 800 zł zniżki w czesnym oraz 400 zł zniżki we wpisowym. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja studiuje na WSB-NLU w Sączu i nie mając MEGA ZNIŻEK i tak jest taniej niż u was. Wpisowe to 50 zł a studia kosztują max 3k. Miło i przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yłąka
Wydaje mi się, że cena nie powinna tutaj być głównym wyznacznikiem jakości. WSB to jednak uczelnia z wieloletnią tradycją, a o tej drugiej to pierwszy raz słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirosiek
Studia podyplomowe na WSB to dobry wybór. Sam skończyłem w tym roku Podatki na jednej z ich uczelni. Studia bardzo dobrze prowadzone i można z nich wynieść ogrom specjalistycznej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozetkkaa8
Według mnie jak najbardziej warto. To także zalezy w dużej mierze od tego jak widzisz swoją dalszą przyszłość i w jakim kierunku chcesz się rozwijać. Ja kończyłam studia podyplomowe tutaj IBD Business School można starać się także o dofinansowanie : https://ibd.pl/wiedza-dla-biznesu/zrodla-dofinansowania-studiow-podyplomowych-i-mba/ według mnie warto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że dużo osób wspomina tutaj o Akademii WSB i w 100% zgadzam się z waszymi pozytywnymi opiniami. Również kończyłam studia podyplomowe na tej uczelni i jestem bardzo zadowolona z efektów. Zresztą wystarczy wejść na ich stronę http://rekrutacja.wsb.edu.pl/studia-podyplomowe by przekonać się, że to nie jest zwykła placówka. Myślę, że największym plusem Akademii jest to, że kładą naprawdę bardzo duży nacisk na to, aby nasza wiedza była praktyczna i by łatwo było znaleźć pracę po studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agiteka

Wszystko oczywiście zależy od planu na życie, jak i samego kierunku. Ja na przykład jestem po psychologii więc ciągłe kształcenie się jest standardem. Stale przechodzę różnego rodzaju kursy i szkolenia poszerzające moje możliwości . Teraz staram się o certyfikat ISST wobec czego jestem zapisana na warsztat Terapii Schematu w połowie lutego w warszawskim Centrum CBT. Szczerze polecam wszystkim osobom po psychologii czy pedagogice ponieważ tutaj odbywa się wiele różnorodnych szkoleń na naprawdę wysokim poziomie merytorycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal

Mam takie pytanie, robił ktos podyplomowe przez internet? znalazlem ciekawa opcje https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvfe

Pewnie bywa różnie, ale na moim przykładzie - nie warto. Skończyłem dość prestiżowy kierunek ekonomiczny na jednej z poważniejszych uczelni w kraju, w katedrze prowadzonej przez osobę, która kiedyś pełniła funkcję ministra, więc teoretycznie bardziej "poważnie" być już nie mogło. Jak to wyglądało? Materiał na wykładach przerabiany był mega szybko, byle tylko odwalić robotę. Zaliczenia nie wymagały żadnego wysiłku, a kilka w ogóle zostało odpuszczonych. Egzamin końcowy przeprowadzany był pod nieobecność wykładowcy, co oczywiście zaowocowało pracą wspólną i piątkami dla wszystkich. Nie nauczyłem się niczego, jedyną wartością są przesłane slajdy, które podejrzewam łatwo można było znaleźć za darmo w internecie.

Wykształcenie w obecnych czasach właściwie się nie liczy. Rozumiem jeszcze studia dzienne dla osób, które mogą sobie pozwolić na taką formę przedłużenia dzieciństwa no i tłukąc jakąś dziedzinę przez 3-5 lat na co dzień mimo wszystko coś im w głowie zostanie. Ale płacenie grubego hajsu, zawalanie sobie weekendów i oszukiwanie samego siebie, że po kilku zjazdach staniesz się w czymś ekspertem... a wszystko tylko po to, żeby móc wpisać sobie do CV coś, czego i tak nikt nie potraktuje poważnie to już dla mnie jakiś wyższy level głupoty i owczego pędu (w którym niestety sam wziąłem udział).

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×