Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MAM ROMANS BOJĘ SIĘ ŻE TO SIĘ WYDA CZY SĄ TU KOBIETY KTÓRE ZDRADZAJĄ

Polecane posty

Gość gość

Nie potrafię przestać spotykać się z nim, bo męża już nie kocham. Nie interesuje, go gdzie i kiedy wychodzę. Ale bardzo się boję, że ktoś nas razem zobaczy.. Jak sobie z tym radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa,ja mam romans od 4 lat caly czas z tym samym mezczyzna,troche to juz daleko zaszlo,ale nie bede opisywala szczegolow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam romans odkąd urodziłam dziecko. Oczywiście najpierw żadnego seksu, tylko niby przyjaźń, ale mąż zaczął się ode mnie oddalać i tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcella Purella
Ja ma kochanka od ok, roku. Z partnerem przestalam sie rozumiec, byl o mnie chorobliwie zazdrosny, lubił sie czepiać, robił ze mnie złą matkę. Znalazłam sobie "pzyjaciela". Zakochalam się. Na początku starałam sie to ukryc, ale kolejne sygnały dochodziły do mojego partnera i to wyzwoliło w nim gniew. Kłócilismy sie nieustannie, od przytków do wyzwisk i oczerniania mnie przy rodzinie. Oddalałam sie od Niego, a zbliżałam sie do kochanka, bo staral sie mnie wspierać. Ok. miesiąca temu wyprowadziłam się od partnera. Powodem byly znalezione sms-y. Zaczął sie wydzierac wyzywac i wyrzucil moje rzeczy z domu. Ja od jakiegoś czasu zapowiadalam wyprowadzkę, ale czekalam aż u rodziców skonczy sie remont. Teraz trwa pewnego rodzaju gehenna, bylo straszenie wyzywanie, prowokacje ... Z kochankiem jest ok ... ale nadal nie możemy byc razem. Potrzeba czasu, bo poki co moi rodzice mają sporo zmartwień przez tą sytuację i nie chcę im przedstawiać kogoś nowego. Napewno nie obdarzą Go zaufaniem. I ja mimo iż kocham, to czasmi mam wątpliwości ... dziwne to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak was nazwać???? domyślacie się, żalicie się jak wam źle w małżeństwie to się rozwiedźcie i droga wolna i pewnie każda ma romans z żonatym facetem, żal mi was nieszczęśnice!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a czemu sie nie rozwiedziesz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ten romans i tak się wyda, swiat jest mały. Ktoś Was zobaczy lub już zobaczył, lepiej zachowaj klase rozstań się i układaj zycie z tym drugim. Trzeba mieć honor i zachowywać się odpowiedzialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam romans z kawalerem,wiem ze nie zachowuje sie w porzadku w stosunku do mojego meza ,wlasciwie zalezy jak na to spojrzec i tak jak pisalam juz wyzej nasz romans daleko zabrnal,nie moge tego skonczyc, a o rozwodzie tym bardziej nie moge myslec.Dlaczego tak jest nie bede tu pisac.To jest moje zycie i moja sprawa.Uwazam ze jesli kobieta zdradza to widocznie cos ja do tego sklonilo,wiec to nie jest tylko jej wina( nie mowie tu o takich ktore robia to dla zabawy) I nie piszcie o rozwodach,bo to nie jest takie proste jakby moglo sie wydawac kto przez to nie przechodzil to guzik wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uda Ci się żyć w takim rozkroku, przechodziłam przez to wiem o czym mówie. Musisz coś wybrać bo ta sytuacja tylko cie zestresuje, nie działaj jednak pochopnie i pamiętaj że zauroczenie nie trwa wiecznie rutyna robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma wytlumaczenia dla zdrady, nie wazne, jakich by zdradzacz argumentow uzyl-dla zdrady nie ma usprawiedliwienia ! zdradzaja tylko tchorze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×