Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kojotka22

bieganie a dieta

Polecane posty

Gość kojotka22

Hej..mam pytanie do dziewczyn ktore duzo biegaja...i przy tym dietuja:-) Zaczelam biegac od pol roku intensywnie 3 razy w tyg. Po 5, 10 km, niestety nie udalo mi sie wogole schudnac...nie wiem co powinnam jesc biegajac zeby miec energie a waga spadala? Prosze o rady:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifio
ja też biegam,ale nie modyfikowałam jakoś specjalnie diety, natomiast jem dość często ale małe posiłki, przed bieganiem biorę figurę extraslim,żeby lepiej spalać tłuszcz. aha i tylko śniadanie pozwalam sobie,żeby było większe, na ogół petarda owsianki z orzechami i owocami,albo omlet z płatek owsianych, nawet z dżemikiem. waga mi leciała dobrze i równomiernie,teraz już mam ustabilizowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srekstraslim skoncz z tą reklama. Niemożliwe, że NIC nie schudłaś biegając 3 razy w tyg przez PÓŁ ROKU.. chyba, że po bieganiu idziesz prosto do maca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie nie widze zadnej roznicy... Nie waze sie bo wiadomo ze miesnie warza wiecej niz tluszcz wiec pewnie waga poszla mi nawet w gore ale niestety nie czuje nic po ubraniach zebym schudla dlatego mysle ze to wina mojego odzywiania..sam ruch bez diety na mnie nie dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niechce brac zadnych suplementow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niechce brac zadnych suplementow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niechce brac zadnych suplementow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niechce brac zadnych suplementow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie widzicie reklamę, nawiedzone jakieś hejterki. żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwyfacet23
Sprobuj innej aktywnosci fizycznej. To, ze biegasz nie znaczy ze dobrze to robisz celem spalenia tkanki tluszczowej. Polacz dlugotrwale bieganie aerobowe o stalym tempie (okolo 30min-1h) z treningiem interwałowym krotkotrwalym (do 25minut) zas o zmiennym tempie. Do tego proponuje trening silowy najlepiej tzw FBW, wszystkie partie wykonujesz na jednym treningu. Trening opierasz na zlozonych cwiczeniach z wolnym ciezarem. Do tego troche zmian w odzywianiu i efekt MUSI BYC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwyfacet23
P.s. jestem trenerem osobistym, te wytyczne, ktore podalem to jedne z najskuteczniejszych metod spalania tkanki tluszczowej szeroko stosowane w kulturystyce i fitness sportach o najmniejszym poziomie zatluszczenia organizmu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwyfacet23
Wiekszosc substancji z suplementow diety mozesz bez problemu dostarczyc z pozywienia. Dodawaj do jedzenia pieprz czarny, pieprz cayenne, imbir, cynamon, przyprawy ziolowe, pij zielona herbate, kawe (bez cukru, bialy cukier najlepiej calkowicie usun z diety, podobnie biala make i przetwory z tych produktow), wode niegazowana oczywiscie wszystko w umiarkowanych ilosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziekuje za porade. Niestety trening silowy odpada, nie wyrabiam czasowo :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla1413
Mam ten sam problem, i chyba musze pozmieniać coś w diecie. Poczytaj sobie tutaj http://bogatyumysl.pl/articles/jak-rozsadnie-podejsc-do-kontrolowania-swojego-dziennego-spozycia-kalorii/20 "Trzymaj się z dala od napojów gazowanych i alkoholu. Są naprawdę kaloryczne. Pij zamiast tego wodę, a twoje ciało podziękuje Ci w dłuższej perspektywie" Muszę co nie co odstawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc.ja korzystałam z tego i moge polecić bo sa tam dobre naprawde porady. www.schudnij-natychmiast.iscool.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge śmiało polecić tą stonke. www.schudnij-natychmiast.iscool.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×