Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teściowanie itd

Zła synowa zły wnuk przynajmniej dla teściowych

Polecane posty

Gość teściowanie itd

Kobiety jako teściowy dla swoich synowych zawsze będą złe, co za tym idzie będą złe dla ich dzieci. Bo po prostu nie będą lubiły wnuków od strony syna. Chociaż są wyjątki że kobiety lubią wnuki od strony syna nawet bardziej niż ze strony córki. Jeśli chodzi o facetów to dla swoich zięciów zawsze będą mieli oko, nie będą ich lubić ale.... kto wie jak córka urodzi wnuka to z czasem mogą go zaakceptować chociaż są wyjątki gdzie ojcowie nie cierpią dzieci córek. Ale tak to jest że większość mężczyzn nie przelewa na wnuka niechęci do zięcia a większość kobiet przelewa niechęć synowej na wnuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bełkot i głupoty maksymalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wypracowanie Normalnie wow. Czasem tak bywa, ale jak ludzie są rozsądni i normalni, to takie sytuacje są im obce. Wiem, bo moja teściowa kocha wnuczkę od córki i kocha i traktuje podobnie wnuka od syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego się nawdychałaś????:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba na fali
Durne gadanie:P Moja teściowa jest super i bardzo kocha moją córkę. To moja matka okazała się i złą matką i teściową, pozuje tylko na dobrą babcię, ale jak się wdała w swoją matkę to jej przejdzie jak przyjada córki mojej siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem żoną jedynaka, ciekawe czy teściowa pokocha swoje jedyne wnuki, o których marzy od lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupoty trochę gadasz. U mnie sytuacja jest taka że matka nie lubi mojego syna z wielu powodów. Nawet nie to że nie lubi ojca dziecka ale nie lubi go dlatego bo jest nieślubny. Za to uwielbia synka mojego brata a wiecie dlaczego by tamten synek jest podobny do pradziadka (jej ojca), mój tata natomiast w ogień wpadł mi za moim dzieckiem a wiesz dlaczego bo mój syn wdał się w dużej mierze w jego rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym od dziecka tak było że ojciec powtarzał że brat należy do rodziny matka a ja należę do jego rodziny. Poza tym ojciec mojego ojca również przepada za prawnukiem. Moje dziecko dla nich to taka maskotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa uwielbia wnuczki ze strony swojej córki, a dziecko swojego syna ignoruje, ma prawie 2 latka a jeszcze ani razu go nie widziała. Czyli u mnie zła synowa, złe wnuki.... Przykre to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×