Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość scaryymaryy

Co o tym myślicie

Polecane posty

Gość scaryymaryy

Dziewczyna po 2óch kierunkach studiów i facet po zawodówce. Większość znanych mi osób mówi, że to wstyd mieć faceta bez wykształcenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scaryymaryy
ale co serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djfosdfj
Serio nie masz własnego zdania i patrzysz co inni powiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scaryymaryy
Wiem, że liczą się uczucia. Ale np. ostatnio rozmawiałam na ten temat z koleżanką w pracy. Ona była oburzona, bo o czym można z takim człowiekiem rozmawiać, jakie on ma zainteresowania, jak się z taką osobą pokazać w towarzystwie, że śmiech na sali i w ogóle...ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba byla ja zapytac czy od zawsze jest tak pusta czy dopiero od niedawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scaryymaryy
Poza tym zauważyła, że wiele osób z wyższym wykształceniem naśmiewa się z ludzi po zawodówce. Ja taka nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scaryymaryy
zauważyłaM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój, inni zawsze wiedza najlepiej. Dzisiejsi inteligenci to często c***y bez ikry, wiem co mówię Miałam 2-ch i zawsze wszystko było na mojej głowie, bo gwoździa im się nie chciało wbić w ścianę (bądź nie umieli),miej swój rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruno Curtis
haha, ja nie mam nawet matury, zjadam wasze dyplomy i je wypluwam, praca fizyczna zbawi świat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scaryymaryy
Nom, ja też takiego niewydarzonego inteligencika miałam. Nic nie potrafił, dosłownie nic ;) Tylko wygłaszał te swoje mądrości, nawet moi rodzice nie mogli już go słuchać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jakie 2 kierunki. Czasem mniej naucza, niz zawodówka. Ale jesli porzadne, duza wiedza, ambicje, szerokie horyzonty, ciekawi znajomi - to faktycznie niewiele bedzie wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem szczerze- jesli po 2 kierunkach jest sie na tym samym poziomie, co po zawodowce to znak, że sie zmarnowalo lata na studiach (a studia były do niczego) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scaryymaryy
Czyli uważasz, że kobieta która ukończyła 2 kierunki, a czuje coś do mężczyzny po zawodówce jest jakoś mało inteligentna. Bo nie bardzo rozumiem tego co napisałeś gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×