Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anetkaaaaaaaaaaaa

Pierwsze dziecko w tym wieku

Polecane posty

Gość anetkaaaaaaaaaaaa

Jak uważacie czy 26 lat to odpowiedni wiek na pierwsze dziecko?? Na to aby bez problemu zajsc w ciążę, czy już jest pózno i mogą być problemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 36 i jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha mam 32 i jeszcze nie planuje. Czemu mialo byc za pozno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 29 i jeszcze nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to to już menopauza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w rodzinie od pokolen po 30-tce i nikt problmeow z polodnoscia ani zdrowiem dzieci nie ma. zadnych chorobo genetycznych, cywilizacyjnych, slabej odp***osci, nic. Prababka urodzila pierwsze w wieku 36 lat, potem jeszcze 5-tke i wszystkie zdrowe, dlugowieczne. Nadmienie, ze miala w tym czasie 2 mezow. Rowniez nie pierwszej mlodosci. Pierwszy zginal tragicznie, drugi dlugo zyl. Prababce ani za maz, ani do dzieci sie nie spieszylo, miala wywalone na hsla o starej pannie (bo na tamte czasy to powinna byc babka w wieku 36 lat, a nie pierworodka). Stad sie wziela tradycja w rodzinie. Nikt u nas parcia na sluby i rozrod nie ma. 26 to naprawde mlody wiek, choc nie twierdze, ze ZA mlody na dzieci, akurat taki normalny, srednia krajowa. No, pewnie teraz troche ponizej sredniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwaaaaaaa
Za późno to na pewno nie, ja mam 23 i mam 16 miesięczna córkę, teraz staramy sie z mężem o drugie. Zawsze chciałam byc młoda mama wiec tak zdecydowaliśmy.. Po 30 juz nie chce rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie bardzo mlody wiek, no ale ja mam inna psychike. Moja najlepsza kolezanka z podworka cale zycie chciala byc wlasnie mama i urodzila bardz mlodo, okolo 20-tki, 2 dzieci. Ja chcialam rodzic okolo 40-tki, tak na pewno po 35, ale wpadlam majac dokladnie 30 lat. Czuje sie bardzo mloda matka, ale taka mam psyche. Byc moze dlatego, ze moje badania hormonalne (typu rezerwa jajnikowa) wychodza jak u 20stki, i nie wiem czemu tak jest, pewnie bede miala pozna menopauze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciec111111111
Weszlam z ciekawosci, zobaczyc co to za wiek. Mam tak jak osoba wyzej. DOpiero 28 lat i ani mysle o dzieciach. Najwczesniej za 2-3 lata. Jestem zdrowa i problemow nie przewiduje, jak sie pojawia bede sobie z nimi radzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×