Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość passmanteria

sala weselna okolice Łodzi

Polecane posty

Gość passmanteria

Chcę urządzić swoje wesele w restauracji Laura w Bełchatowie. Ktoś słyszał coś o tym lokalu? Z tego co udało mi się wyczytać, mają tam sporo miejsc noclegowych, a to dla mnie ważne. W galerii widać, że sala jest ładna i przestronna :) Dekoracje też super. Może ktoś udzieli więcej info z pierwszej ręki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście baza noclegowa jest tam jak najbardziej ok :) chyba z 25 moich gości tam ulokowałam. No i jest piękny apartment np. dla Pary Młodej - bardzo polecam :D i jedzenie mają smaczne - świeże owoce, ciasta, ciepłe posiłki... ogólnie na plus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolia19
a ja własnie bawiłam się w restauracji Laura. było super :) rzeczywiście jedzenie tam mają smaczne. kelnerki też super obsługiwały, non stop uśmiechnięte i bardzo uprzejme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolek432
polecam tp://restauracjakania.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkas
tak, Laura jest świetna! już gdzieś o tym nawet pisałam na kafeterii :) podobało mi się tam i jedzenie i sama sala, a obsługa też na plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malennawa
zgadzam się, w okolicach łodzi to w sumie tylko Laura się nadaje na jakieś większe imprezy. sala jest duża, przestronna. obsługa też spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też byłam na weselnym przyjęciu w restauracji Laura w Bełchatowie i musze przyznać ,że jedzenie było smaczne , a przede wszystkim bardzo mi sie podobał wystrój sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka279
byłam na kilku weselach w Bełchatowie i najbardziej podobało mi się w restauracji Laura.Dobre jedzenie, bardzo miła i szybka obsługa,a dla przejezdnych były zarezerwowane pokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulina88
Restauracja Laura jest bardzo dobra na wszelkiego rodzaju wesela lub zjazdy rodzinne :) Jedzenie jest bardzo dobre!!!!:) mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka123
prawda - ja dopiero zaczynam myśleć o tym, ale byłam tam na weselisku kuzynki - patrząc z boku, bardzo fajnie zorganizowane, ładna sala i dobre jedzonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli interesują Cię okolice Łodzi, tu masz sporo sal do przejrzenia: http://www.saleweselne.com/lodz/ . Porozglądaj się, bo niektóre oferty są naprawdę fajne. Nie trzeba w końcu ograniczać się do sali, które już znamy. Mam nadzieję, że trochę pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwięcej sal weselnych z Łodzi oraz okolic można znajeźć tutaj http://www.gdziewesele.pl/Lodz/ osobiście polecam Salę Bankietową Venge, jednak w Łodzi można trafic na wiele godnych polecenia perełek, więc życzę owocnych poszukiwań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa87
Ja polecam Laure w bełchatowie. Bardzo ładny wystrój i niesamowite jedzenie. Do tego nie biorą za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to troche daleko od Łodzi ale polecam lokal Zacisze w Domaninie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesza
robiłam wesele w Laurze w Bełchatowie. Jeżeli odległość nie robi Ci większego znaczenia to polecam - warto bo bardzo fajne miejsce to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaśku
a tak w bełchatowie jest ta fajna sala -Laura. byłam tam na imprezie firmowej, rzecz jasna impra zamknięta i na prawdę bardzo fajnie zorganizowane to było. niestety w tym roku imprezkę swiateczną mamy gdzie indziej ale mam nadzieje ze będzie równei fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terarka
polecam miejsce - mają bardzo smaczne jedzenie a obsługa uwija się superowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabuszkaaa
Bełchatowo daleko nie jest:) Mozna zawsze jakis transport gosci zalatwic czy cos:) Laura to fajne miejsce, ktos tu ja wspominał i z wlasnego doswiadczenia (tak, mialam tam wesele;P) moge to potwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabikaxxx
Koleżanka mi mówiła, że bardzo dobrze się bawiła w http://restauracjagoscinna.pl Bardzo ładny wystrój, jedzenie i w ogóle obsługa bardzo miła. Warto wziąć pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FFnka
Ja o tym lokalu slyszalam, na yt nawet maja fajny filmik, na ktorym prezentuja swoja sale:) Znajdzcie sobie - mnie to przekonuj***ardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam niedawno na weselu w Laurze i muszę powiedzieć, że sala robi wrażenie! Widać, że właściciele dbają o standard usług. Sala jest elegancka i przestronna, miła obsługa i pyszne jedzenia! Od niedawna na weselach jest też czekoladowa fontanna :) Sama również planuję swoje wesele zorganizować w Laurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o łódz, to ja byłam niedawno na weselu w restauracji kwiat Lili. To jest bardzo blisko parku jalinowskiego. Mysle ze jak na kameralne przyjecie weselne to bardzo fajny lokal. Kuchnia była raczej tradcyjna i bardzo miała obsługa http://www.kwiat-lilii.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę ci polecić piękne miejsce w centrum Łodzi - Restaurację Satyna. Jeśli szukasz czegoś z okolic najlepiej posprawdzaj sobie obiekty na http://www.gdziewesele.pl/Lodz/ bo tam się ich ogłasza najwięcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy drożej jest w samej Łodzi czy w okolicach ceny są podobne ?. Właśnie dopiero co będę zabierała się za szukanie i jeszcze nie jestem zorientowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak my z mężem szukaliśmy miejsca na wesele to przekonaliśmy się że tak naprawdę nie ma znaczenia czy sala jest w Łodzi czy w okolicach. Natomiast można trafić na miejsce z bardzo dobrą ofertą i za rozsądne pieniądze jak my na Pałacyk Soplicowo który zresztą polecam. Ma przepiękne wnętrza i człowiek czuje się w nim jakby nie z tej epoki. Bardzo dobre jedzenie. No i właściciel Pan Dariusz który nie tylko potrafi zauroczyć historią Pałacyku ale trzyma mocną rękę nad całą organizacją przez co ma się taki wewnętrzny spokój że wszystko będzie tak jak trzeba i na czas. U nas było naprawdę świetnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia187
Ja po ostatnim weselu u Znajomych jestem zachwycona Zajazdem u Przemka w Zgierzu. Sala jest piękna i przestronna. Otoczenie sali czyste i schludne. Jedzenie przepyszne i ciepłe. Wezmę tę sale pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×