Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

22 tydzień ciąży a waga

Polecane posty

Gość gość

Hej kobietki :) połowa ciąży u mnie i na plusie 4,5 kilo. Jak to wygląda u Was? Jak się odżywiacie? Czy miałyście poranne mdłości, wymioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też tyle i tez 22gi tydzień, mdłości i wymioty były ale teraz jest lepiej niż w pierwszej ciąży bo nie mam napadów wilczego głodu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam właśnie takie napady głodu od samego początku :) Tyle, że strasznie mi się chce owoców i warzyw. mięso zaczęłam jeść raptem jakiś tydzień temu. U mnie też jest to 2-ga ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22 tygodnia 3,5kg teraz jestem w 25 i już + 7 kg ;) - w 3 tygodnie 3,5kg i nie objadam się ale nie przejmuje się bo w pierwszej ciąży też tak miałam największy przyrost miedzy 20-28tygodniem a potem już tylko 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a ja jestem w 19 tyg i od poczatku ciazy mam ok minus 5 kg i nie przytylam jeszcze noc bo dalej mam wymioty. Czy to normalne? Ginekokog mowi ze jak morfologia dobra to nie ma co sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w pierwszej ciąży w połowie miałam juz 7 kilo na plusie a ogólnie przytyłam 18 kilo...zobaczymy jak tym razem pójdzie. szczerze to bym wolała być lżejsza pod koniec, jak wiadomo po 2 dziecku juz ciężej wrócić do poprzedniej wagi...oczywiście nie mam żadnej diety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez obaw przejdą mdłości to nadrobisz są kobiety które tyją tylko 2-3 kg np na dietach cukrzycowych czy takie które wymiotują całą ciąże jeśli morfologia jest ok a dziecko rozwija się dobrze nie ma się czym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak Was czytam, to sie nawet ciesze, ze mialam cukrzyce ciazowa wykryta w 26tc, bo do tej pory mialam 16 na plusie :P a tak musialam przystopowac i w sumie na dobre mi to wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra zaczęła tyć jak było w 6-tym miesiącu bo ciągle miała mdłości. wszystko było ok, córa tez zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×