Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaglanka12

Monodieta

Polecane posty

Gość Jaglanka12

Witam, od jutra zaczynam monodiete jaglaną. Chciałabym żeby trwała 21 dni. Chce oczyścić organizm i schudnąć. Kiedyś już byłam na takiej diecie przez 16 dni wyglądałam i czułam się super, schudłam 8kg. Przez ponad pół roku wróciło 3kg. Do tego zamierzam ćwiczyć. A tutaj będę opisywać jak mi idzie. Może ktoś się przyłączy? Jedną z moich motywacji jest też to że zależy mi na pewnym facecie i chce dla niego dobrze wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Motywacje masz super ale diety nie znam więc ciężko mi cokolwiek o niej napisać ;/ Mi kobieta której zajmuję się maluchami zarekomendowała tabletki odchudzające Forever Slim, nabyłam od niej jedno pojemnik w podarunku a też można je kupić na allegro. Jako że najlepiej jest brać je 3 miesiące kupiłam 3 sztuki w mniejszej cenie. Jeszcze dodatkowo nakręciła mnie zdrowym odżywianiem. I tak po miesiącu schudłam 9 początkowych kilogramów ;) A z ruchu to tyle co spacery z potomkami którymi się zajmuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej odpowiedniej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;) Zdecydowałam się po tym jak zobaczyłam że preparaty były sprawdzone przez najwyższego inspektora sanitarnego i zaakceptowane do sprzedaży w Polsce co potwierdza ich pewność a to jest istotne i nie wszystkie podobne preparaty przeszły takie analizy co umieszcza ich w niepewności pod kontem bezpieczeństwa. Skład to tylko naturalne składniki co zarazem nasila bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×