Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki odkurzacz na sierść

Polecane posty

Gość Marita
Dnia 16.08.2019 o 22:08, Gość Iskierka napisał:

A widziałyście ten nowy odkurzacz electroluxa PURE i9 ma bardzo fajny kształt, testuje już dwa tygodnie i jestem zachwycona, w końcu nie muszę biegać po całym mieszkaniu z rurą tylko odpalam i mogę poleżeć. 🙂

podoba Ci się on? 😨 jest brzydki przecież strasznie 😱 a do tego głośny 😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra
Dnia 16.08.2019 o 15:10, Gość Kukurydzka napisał:

właśnie zastanawiam się nad tym modelem. masz opcję + czyli z bazą clean?

Mam tylko nie napisałam plusa wyżej 🙂 Ta baza to świetne rozwiązanie, szczególnie jak ma się duży dom. Gdy pojemnik zapełni się podczas sprzątania to roomba jedzie go sama opróżnić a potem kończy sprzątanie. A bazę raz na kilka tygodni oprózniam. Warto taki mieć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króliczka

ja mam co prawda królika ale kica sobie wolno po dwóch pokojach, bo królików nie wolno trzymać non stop w klatkach i daje radę moja trzyletnia roomba 681

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarska
Dnia 8.09.2019 o 16:02, Gość Króliczka napisał:

ja mam co prawda królika ale kica sobie wolno po dwóch pokojach, bo królików nie wolno trzymać non stop w klatkach i daje radę moja trzyletnia roomba 681

z roomb to ja mam np nowszy model bo e5 i właśnie te wałki są super do zbierania sierści. ale to już nie o samą sierść chcodzi, bo wg mnie w tych odkurzaczach najlepsza jest ich trwałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElizaT
Dnia 23.09.2019 o 23:46, Gość Tamarska napisał:

z roomb to ja mam np nowszy model bo e5 i właśnie te wałki są super do zbierania sierści. ale to już nie o samą sierść chcodzi, bo wg mnie w tych odkurzaczach najlepsza jest ich trwałość

a tak samo dobrze radzi sobie z włosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florka

ja za to odradzam automaty xiaomi, masakrycznie działają 😞 sama kupiłam właśnie ze względu na to że mam zwierzaki i się zawiodłam 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarska
Dnia 26.09.2019 o 20:31, Gość ElizaT napisał:

a tak samo dobrze radzi sobie z włosami?

Mam włosy przed ramiona i bez problemów wszystkie wciąga. Czasem się jakiś zaplącze na rolce, ale to bardzo rzadko się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia

Zdecydowanie roomba, u nas smiga 980ka a po sierści sladu nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferajna

Również mam ten pure i9 i fajnie się sprawdza, mam kota więc sierści wszędzie było pełno a teraz czyściutko, w aplikacji wszystko ustawię i mam z głowy sprzątanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kija

a widzieliście tą roombe i7? Widziałam prezentacje na yt, odkładamy teraz na niego, robi mega robotę tymi szczotkami na długowłosym dywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka
Dnia 30.09.2019 o 22:37, Gość Florka napisał:

ja za to odradzam automaty xiaomi, masakrycznie działają 😞 sama kupiłam właśnie ze względu na to że mam zwierzaki i się zawiodłam 😞

Na zwierzaki to tylko roomba. Moja e5 świetnie zbiera z podłóg sierść Kocura. Szkoda tylko że na kanapę nie mogę jej postawić 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

W media jest fajny odkurzacz tefala z funkcją mopa. Przy codziennym odkurzaniu na spokojnie daje radę 🙂 Ja włączam go wychodząc do pracy i wracam do czyściutkiego mieszkania 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraI

ja kupiłam niedawno xiaomi, bo wszyscy polecali, i ja jestem nim baaardzo rozczarowana. mam dwa psy i strasznie sobie nie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIka

Mam odkurzacz Pure Q9 , sprawdza się super, bezprzewodowy, do tego ma fajną dodatkową szczotkę która pozwala na sprzątanie np. kanapy. Jest też bardzo cichy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka

nie wiem jak z rura, ale ten automatyczny elektroluxa to najgorszy jaki spotkałam, niski i nic nie zbieral tylko pchał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marynia

Myślę że idealnie sprawdzi się odkurzacz pure Q9 bezprzewodowy, sierść zbiera jak szalony, a do tego ma szczotkę do mebli, więc kanapę można bez problemu posprzątać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efka

Electrolux Pure C9 spokojnie daje radę z moim psem i kotem - od sierści po resztki żwirku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efka

Electrolux Pure C9 spokojnie daje radę z moim psem i kotem - od sierści po resztki żwirku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klimkas

miałam xiaomi roborock i tragedia ze zbieraniem sierści 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaa

A teraz jest nowy Electrolux Pure Q9, świetnie zbiera kurz i sierść, no i tak cichutko chodzi. W dodatku ma oczywiście mniejsze szczotki np. żeby była możliwość posprzątania kanapy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Kochana, z doświadczenia powiem, że jak szukasz czegoś co poradzi sobie z sierścią to odkurzacz THOMAS Twin AquaWash Pet będzie najlepszy. Kupiłam go w media expert i jestem zachwycona, mój maluszek już ani trochę nie ma problemów z alergią 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jawita

Jeśli chodzi o wspomnianą firmę Thomas to polecam osobiście inny model - 'Amfibia Pet'. Mam go już jakiś czas, sprzątam systematycznie przy dwóch psach i widzę olbrzymią różnicę jeśli chodzi o czystość i psi zapach, który jest nowelowany przez  filtr cyklonowy który nawilża i przede wszystkim czyści powietrze. Dodatkowo nie ma problemu z usuwaniem sierści z podłogi, tapicerki, dywanu i praktycznie każdej powierzchni, trzeba tylko użyć odpowiedniej końcówki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaNowak

Bezpieczeństwo i higiena przy malutkich, zaczynających raczkowac dzieciach jest dla mnie priorytetem. Dlatego zdecydowałam się na zakup tego odkurzacza. Zachwalali go wszyscy znajomi a także rodzina. Nie żałuję. Ten robot sprawia że nie martwię się o sierść psa na raczkach córki. Polecam z całego serca! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejka
Dnia 16.11.2019 o 13:59, Gość Martaaa napisał:

A teraz jest nowy Electrolux Pure Q9, świetnie zbiera kurz i sierść, no i tak cichutko chodzi. W dodatku ma oczywiście mniejsze szczotki np. żeby była możliwość posprzątania kanapy. 

Kupowałaś go przez neta czy w sklepie? Mocno się nad nim zastanawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laminnka

ten electrolux jest przereklamowany! kupiłam go właśnie z myślą o dwóch psach w domu - nie zbiera sierści tylko rozmiata ją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła999

na bank nie polecam roborocka! tragiczny jeżeli chodzi o zbieranie sierści, a na tym najbardziej mi zależało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła999

na bank nie polecam roborocka! tragiczny jeżeli chodzi o zbieranie sierści, a na tym najbardziej mi zależało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia

Do sierści świetnie sprawdzi się roomba. Mam 966 i nie mam problemów z sierścią kota. Bardzo dokładnie zgarnia wszystko z dywanów czy twardych powierzchni. Jak się żwirek rozsypie to roomba też sobie z nim poradzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewioorka

roomba ma przeciwbieżne szczotki gumowe, w mojej i7 takie są i dobrze sprząta sierść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×