Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki odkurzacz na sierść

Polecane posty

Gość gość

Proszę, jeśli macie zwierzaki w domu, napiszcie jaki odkurzacz macie, nie moge sobie poradzic z sierśćią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ośćłość
Po co wpadać w koszty? Krem lub plastry do depilacji dużo taniej rozwiążą problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaczanek
Polecam hodowlę karaluchów brazylijskich ( do kupienia na allegro),są to zwierzątka bardzo towarzyskie,niewymagające zbyt wielu zabiegów pielęgnacyjnych. Największą ich zaletą jest to,że najzwyklejszy odkurzacz beż problemu sprzątnie kruszącą się chitynę. Włochate łapki nie linieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arno
miele dog et chat najlepie zbiera sierśc a poza tym wystarczy wigotną rekawicą z lateksu przecierac miejsca gdzie jest najwięcej i schodzi super szybko i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zelmera elfa i meteora elf 2004r a meteor 1998 i meteor nadal bdb ciagnie elf juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkurzacz z turboszczotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dwa koty, długowłose, i turboszczotka pięknie załatwia sprawę sierści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bearyasa
U mnie najlepiej sprawdza się odkurzacz automatyczny, zamawiany na www.conrad.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkurzacz - byle o dużej mocy i miał turboszczotkę. a sierściuchy - dobra szczotka to wyczesywania, ja mam furminator i jestem zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkurzacz nie ma większego znaczenia. Tak jak już kilka osób pisało trzeba zaopatrzyć się w turboszczotkę i po kłopocie. Tylko nie jakieś chińskie barachło. Ja kupiłam taką jak przy tym odkurzaczu: http://www.haerson.pl/numatic-hvx200-22-odkurzacz-profesjonalny.html , niby dla firm sprzątających, ale nie wyobrażam sobie nic innego przy moich trzech futrzakach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie z kocią sierścią bardzo dobrze radzi sobie system centralnego odkurzania DOMO (http://www.odkurzaczedomo.pl/). W komplecie były specjalne końcówki do węża odpowiednie do odkurzania zwierzęcej sierści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na sierść teraz są juz różne sposoby. Odkurzacz Amiki mi nabardziej podpasował jak w sieci oglądalam różne modele, ładny, mały i lekki podobno, do tego kółka nie rysują podłogi a to duży plus. Ja mam psa, nie gubi sierści aż tak mocno ale wszystko on zbiera, włosy tą drobną sierść, dobrz ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wodny odkurzacz Rainbow www.odkurzaczrainbow.pl i sprawdza się świetnie. Z sierścią psa radzi sobie bez problemu, ma wymienne końcówki dzięki czemu mogę odkurzyć trudno dostępne miejsca i meble tapicerowane. Do tego pochłania cały nieprzyjemny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam odkurzacz firmy http://www.kerpol-karcher.pl/ i uważam, że sprawdza się naprawdę dobrze. Oni ogólnie mają świetnej jakości odkurzacze, osobiście jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez posiadam odkurzacz rainbow, bardzo dobrze radzi sobie z sierscia i wystarczy o nie go dbać a bedzie służył naprawdę długie lata moi rodzice kupili go jakies 10 lat temu i co jakis czas oddajemy go na czyszczenie do autoryzowanego serwisu rex-clean i jest jak nowy dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ze swojego doświadczenie mogę zdecydowanie polecić system-leszno.pl. Bardzo szeroki wybór sprzętów do utrzymania czystości. Zarówno odkurzacze jak i sprzęty myjące. Firma posiada wiele lat doświadczenia. Myślę, że każdy znajdzie dokładnie to czego potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ze swojego doświadczenie mogę zdecydowanie polecić system-leszno.pl. Bardzo szeroki wybór sprzętów do utrzymania czystości. Zarówno odkurzacze jak i sprzęty myjące. Firma posiada wiele lat doświadczenia. Myślę, że każdy znajdzie dokładnie to czego potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thomas pet & famili z turboszczotką załatwia sprawę sierści idealnie. Oprócz turboszczotki ma specjalną do zbierania sierści z kanap, foteli. Polecam, bo mam psa i ten odkurzacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wominianka

 miał ktoś odkurzacz irobot roomba e5???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiik
Dnia 15.07.2019 o 12:37, Gość wominianka napisał:

 miał ktoś odkurzacz irobot roomba e5???

ja mam, co pomóc? jeśli chodzi o rekomendację to jest to dobry odkurzacz. chyba że kupić chcesz? nie sprzedam, za bardzo go uwielbiam 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronka

Mam psa, Electrolux C4 i spokojnie z sierścią i piaskiem na łapach daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronka

Mam psa, Electrolux C4 i spokojnie z sierścią i piaskiem na łapach daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Przy moim psiaku najlepiej sprawdza się roomba i7. Puszczam ją jak wychodzimy na spacer i wracamy do czystego mieszkania. Wcześniej odkurzanie było koszmarem, bo Azor strasznie nie lubi odkurzaczy. A teraz mimo jego niechęci mogę się cieszyć brakiem sierści na dywanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukurydzka
Dnia 8.08.2019 o 21:42, Gość Sandra napisał:

Przy moim psiaku najlepiej sprawdza się roomba i7. Puszczam ją jak wychodzimy na spacer i wracamy do czystego mieszkania. Wcześniej odkurzanie było koszmarem, bo Azor strasznie nie lubi odkurzaczy. A teraz mimo jego niechęci mogę się cieszyć brakiem sierści na dywanie 🙂

właśnie zastanawiam się nad tym modelem. masz opcję + czyli z bazą clean?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka

A widziałyście ten nowy odkurzacz electroluxa PURE i9 ma bardzo fajny kształt, testuje już dwa tygodnie i jestem zachwycona, w końcu nie muszę biegać po całym mieszkaniu z rurą tylko odpalam i mogę poleżeć. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milagros

polecę ci roomba 980, jeden z najlepszych na rynku pochłaniaczy siersci. Bardzo mocna siła ssania i szczotki robią robotę nawet na dywanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek

Też mam odkurzacz electroluxa, ale taki z rurą c4, przy sierści sprawdza się dobrze, ma dużą moc, mogę tez posprzątać kanapę, z którą jest wieczny problem bo kot ją uwielbia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×