Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fartuch stylonowy

Polecane posty

Gość gość2
Gość 10:02. Niezrozumienie o co ci chodzi z tym "fantazja rodem PRLu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia3
Gość 10:09. Ja nie jestem p*****lnienta a po drugie jak facet leżeć w domu na kanapie i nie pomoże mi to takiego faceta czeba u temperowac. Jak nie szło inaczej to trzeba było tak go postawić do pionu, a o tym sposobie dowiedziałam się od mojej koleżanki która jest pielęgniarką i ona mi załatwiła te zastrzyki jeden mu dałam a trzy mi jeszcze zostały na zaś. A mój facet nie wp******ył za to bo jak podeszłam do niego to go obudziłam jak zasypiał i dałam mu ten zastrzyk po którym był spokojny i ręki na mnie nie podniósł, jeszcze mu powiedziałam że jak się nie weźmie za jakąś robotę w domu to mogę mu drugi dać. Teraz jak widzi mnie ze zakładam biały fartuch to zaraz szybko się bierze za robotę wie co go czeka, a jak zakładam niebieski fartuch to mówi że jestem w nim sex łaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia3
Ja na codzien wole chodzić w fartuchu niebieskim z białymi wstawkami. http://www.fartuszki-danusia.pl/mobile.php?70,fartuch-s1-h2#. A drugi mam biały z niebieskimi wstawkami, tylko ze ten wisi w szafie i jest używany w tedy gdy jest potrzebny. http://www.aget.com.pl/_template/_display_big.php?pic=http://www.aget.com.pl/pictures/pic77149007534.jpg&width=1085&height=610&itemId=10413. Na codzien prowadzę sklep spożywczy i salon fryzjersko kosmetyczny przesto lubie nosić w domu fartuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mnie podniecają mama i babcia w swoich fartuszkach. Widać spod spodu że są w staniczkach. Fartuchy są prześwitujące. Ich duże piersi są mocno opięte i widać ich kształt. Lubię tryskać na ich stylony jak śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fartuchy babci i mamy ciągle zakładam jak się masturbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fartuchystylonowe mamy i babci kuszą mnie i lubię się w nie przebierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama chodzi w takich fartuchach. Lubię wtedy na nią patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam lubiących fartuchy do kontaktu fartuchy11@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno zbudowaliśmy szklarnię i do pracy w niej mama zakłada niebieski fartuch stylonowy. Bardzo jest w nim seksowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam doskonale jak moja mamusia i babcia wymieniały się fartuchami, przy mnie. Miałem już wtedy 25 lat i dziewczynę. Ale ta sytuacja była niesamowita. Wielkie cyce wyleeajace się z za małych staników i fartuchy których nie mogą dopiąć na biustach. Spytały czy dobrze wyglądają to przytaknąłem. Od tamtej pory minęło 10 lat. Przybylo fartuchów. Nawet mi pozwalają je zakładać. Lubię im wkładać między cyce sztywnego penisa i tam wytrysnąć. Mama i babcia są wdowami od kilku lat i trzeba je zaspokajać czasem. Ale potrafią być bardzo wdzięczne jak mają na sobie tylko same fartuszki stylonowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matka ostatnio znowu zaczęła nosić fartuchy stylonowe. Przyznałem się jej że bardzo mnie podnieca tak ubrana i że maturbuję się jej fartuchami myśląc o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem mamie ostatnio fartuch. Bardzo obcisły i mocno wydekoltowany. Bardzo się ucieszyła i wyglada w nim bardzo sexownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznam kobiety lubiące nosić fartuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię chodzić na co dzień w fartuszkach a to dlatego że pracuję w sklepie, i zajmuję się z moją siostrą sprzedażą odzieży BHP między innymi sprzedajemy różnego rodzaju fartuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia3 napisz jaki dałaś zastrzyk swojemu mężowi że na widok ciebie w białym fartuchu zaraz jest chętny w pracach domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fartuszkowy fan

Dziś w nocy spałem z mamą, oboje w fartuchach stylonowych. Ojca nie było, mojej żony też więc we dwoje zabawialiśmy się. Niedawno przyznałem się mamie że mnie kręci w fartuchach. Zawsze cycki na wierzchu nosi. Była bardzo pozytywnie zaskoczona i bez żadnego oporu zwaliła mi konia a ja spuściłem się na jej wielki biust i fartuszek. Dziś pierwszy raz w cipkę się zlałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×