Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosxiuuuu

Quinny Moodd

Polecane posty

Gość gosxiuuuu

Zastanawiam sie nad zakupem. Czy sa użytkownicy tego wózka i mogliby cos więcej powiedzieć. Mało w necie na ten temat a interesują mnie praktyczne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosxiuuuu
No właśnie takie opinie slyszalam. Gondola zweza sie ku dołowi wiec dlatego sprawia wrażenie mniejszej. Moja kumpela ma wózek Stokke i wielkością jest podobny do Moodd i jej sie sprawdził. Córeczka typowy średniak - nie za duża nie za mała - jeździła w spacerowce do 2 lat. Urodziła sie w grudniu i z gondola tez nie było problemu. Strasznie mi się podoba ten wózek - zależy mi na małym, kobiecym sprzęcie a nie na wielkich jak quady wózkach i właśnie Moodd jest idealny - trochę kosztuje wiec przed zakupem chciałabym sie jak najwięcej dowiedzieć na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ja pisałam tą wypowiedz rano. Ja o quinny buzz tez czytałam różne opinie...ale tak mi się podobał ze kupiłam i jestem zadowolona-mimo małej gondoli-moja corcia urodziła się 56cm teraz ma miesiąc i ma jeszcze dobre 20cm wzdłuż zapasu-raczej nie urośnie tyle do wiosy (chyba) a jak cos to ja przesadze do spacerówki :) No i modd tak jak buzz maja kubelkowe siedzisko-najbardziej mi na tym zależało bo jest lepsze dla pleców dziecka. Jak się zakochalas w tym wózku to raczej z innego nie będziesz zadowolona-wiem na swoim przykładzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosxiuuuu
No właśnie ciężko sie zdecydować na inny jak ten tak ki sie podoba ale tez ez przesady - nie chce wydać ponad 4tys (3in1).za coś co nie będzie praktyczne i szybko będzie z małe. Moj synek urodzi sie na dniach i tez mi sie wydaje ze gondola wystarczy do wiosny. Później spacerowka spokojnie wystarczy do 2 lat - a po tym czasie k tak kupimy spacerowke typu maclaren żeby dziecko samo do niej wsiadalo i z niej wsiadalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spacerówka to kompletna pomyłka! Sprzedałam ten wózek żeby kupić inną normalną spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosxiuuuu
A możesz napisać cos więcej? Dlaczego sie nie sprawdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11
Tez sie zastanawiam nad tym wozkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA słyszałam same dobre opinie o moodd, zreszta można je przeczytać też w porównywarkach cenowych chociażby u nabywców, bardzo stabilny i zgrabny wózek quinny, do tego fajnie nowocześnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona ILove quinny
Witam, chce się podzielić opinią o wózku quinny moodd bo jestem z niego bardzo zadowolona, oczywiście nie ma rzeczy idealnych więc i o wadach tez napisze.,,, Mój synek jeszcze w 5mc spokojnie mieści się w gondoli choć ma juz 70 cm długości! Nie mam wrażenia że jest mala, choć podkreślam, to moje zdanie. Co prawda nie chce w niej juz leżeć bo chce oglądać swiat z pozycji półleżącej ( siedzenie samodzielne jeszcze odpada) i chętnie na krótkie dystanse wpinam go do spacerówki oczywiście w pozycji całkowicie leżącej! Na razie wypielam pałąk niestety, syn kopal nóżkami i uderzał się w niego!!! Zgadzam się ze spacerówka dla dzieci fajnie juz siedzących, większych ( spokojnie 6, 7 mc) i dlatego dla 5 miesięcznika to pewien problem: gondola za płaska juz....spacerówka za duża! Ale cóż.,,,ratujemy sie super fotelikiem samochodowym do quinny i jakoś damy radę! Choć niewątpliwie to minus jaki znajduje. Nie wiem jak duży będzie syn w wieku 2lat i czy sie jeszcze do spacerówki zmieści???? Założyłam ze tak (życie mnie może wyprostuje). Wózek wozi sie lekko, rzeczywiście jedna ręką jak chwali sie producent to 100% prawda, ręczę, kosz na zakupy wcale nie maly, zakupy codzienne spokojnie sie mieszczą! Warto zakupić parasolkę na slonce bo i do gondoli i spacerówki sie bardzo przydaje,,,no i śpiworek na zimę, torby brak ale organizer mozna dokupić nie koniecznie z quinny bo Niestety ceny quinny zwalają z nóg,,,to powinno byc na wyposażeniu w cenie wózka! Ale cóż kupując quinny wiemy za co płacimy.,,,, mam nadzieję ze przyda Wam sie moja opinia choć z pewnością jest subiektywna:-). Kocham quinny i po tym jak przejechałam nim po sklepie jeszcze będąc w ciąży i szukając wózka, żaden inny nie byl tak lekki, tak skrętny, tak miejski i tak... ładny jak nasz moodd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dramat dramat jakich mało. Najgorszy zakup życia. Posiadalam ten wózek od września 2013 roku na szczęście pozbyłam się go w marcu 2014. Minusy których jest wiele...pierwszy to cena nawet jeśli ktoś szuka używanego. Ja kupiłam za 3 tys a sprzedałam za 1,4 tys. Poszedł tak szybko jak i szybko ją się na niego napalilam. Do rzeczy. Oprócz ceny lipna ma amortyzację. Ciężko się podbija go. Nie daj Boże wpadnij w dziurę bądź najedź na duży krawężnik. Przednie koło masakra czuć każda nierówność. Z dzieckiem ciężko mi było zjechać na krawężnik. Mało ma miejsca no i stelaż to taki trochę plastik fantastic nie wiem do tej pory co mi się w nim podobało. Chciałam mieć fajny i ładny wozek kosztem biednego dziecka. Jest po prostu nie dość że drogi i mały to sztywny. Kupiłam go przez internet za namową jednej dziewczyny z forum. Bo nigdzie w realu nie mogłam spotkać a dzwoniłam po kilku sklepach. Zdziwiło mnie to czemu nigdzie w.śląskim nie mogę go znalesc. Padło i kupiłam. Na początku wow jaki fajny i ładny ale w trakcie używania się zawiodłam. Będąc na spacerze z koleżanka miałam okazję poprowadzić jej wozek modena espiro i to była bajka. Szedł jak jeep niczym się nie przejmował duo miejsca i dziecku wygodnie. Po łąkach lasach nierównym terenie. Jednak ja chciakan skretne przednie kola. Poszłam do sklepu porównać wózki i w oko wpadł mi baby design lupo comfort. Kupiłam w koncu używany w wakacje, wprawdzie gondoli użyłam parę razy ale i tak już chciałam iść na spacerowke. Ten wózek idzie świetnie lekko się prowadzi ma duże koła świetna amortyzację. Łatwo się podbija można nawet nim pobojac Dałam za niego 900 zł a sprzedałam quinny za 1400. Nigdy więcej tej chinszczyzny. Może i do galerii by się nadawał ale po dworze i polskich chodnikach juz nie bardzo Szkoda dziecka. Ja odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Użytkuje wózek już ponad 2 lata. Synek chętnie w nim sypia jeszcze w dzień. Nie ma złej rzeczy która mogłabym i tym wózku powiedziec. Uwielbiam jego wygląd, funkcjonalność i zwrotnosc. Za 2 m-ce witamy kolejnego członka rodziny i wózek nie będzie miał odpoczynku nawet 1 dnia a wyglada jak nowy (mamy opcję białą rama czarna tapicerka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, również myślę nad wózkiem Quinny Mood lub Buzz Xtra. Możecie mi napisać jak jest z amortyzacją w tych wózkach? Mieszkam na strasznych wertepach i boję się, że maluszek będzie podskakiwał. Zastanawia mnie też regulacja oparcia i podnóżka w pozycji całkiem leżącej. Mały urodzi się w czerwcu i nie wiem czy w grudniu nie będzie trzeba przejsć na spacerówkę... spisze się quinny? Będe wdzięczna za informacje.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, również myślę nad wózkiem Quinny Mood lub Buzz Xtra. Możecie mi napisać jak jest z amortyzacją w tych wózkach? Mieszkam na strasznych wertepach i boję się, że maluszek będzie podskakiwał. Zastanawia mnie też regulacja oparcia i podnóżka w pozycji całkiem leżącej. Mały urodzi się w czerwcu i nie wiem czy w grudniu nie będzie trzeba przejsć na spacerówkę... spisze się quinny? Będe wdzięczna za informacje.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bzdury piszecie na temat tego wozka ouiny mood ja kupilam ten wozek rok temu dla mojej corki jest bardzo drogi ale warto bylo kupic jestem zadowolona do dzis wygodny lekki w prowadzeniu polecam kazdemu kto mysli o wygodzie dla swojego dziecka to zawsze jest u mnie na pierwszym miejscu a jak ktos pisze ze nie jest zadowolony z tego wozka to gowno sie zna moim zdaniem na czym kolwiek i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z użytkowniczkami, które są z tego wózka zadowolone. Ja kupiłam wózek w sklepie internetowym www.sklepkiki.pl - atrakcyjna cena :P po wcześniejszej rozmowie telefonicznej z Panią z tego sklepu zdecydowałam sie na jego zakup. Mój synek zasypiał tylko i wyłącznie w gondolce gdy to lekkie bujanie gdy jezdziłam po nierównościach kołysało synka do snu. Amortyzacja tego wózka polega własnie na tym systemie kołysania gondoli. Wózek rewelacja . POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posiadam quinny buzz xtra. i faktycznie jest ekstra! tez mieszkam na mega wertepach i u mnie sie sprawdzil, fakt ze nie jest to wozek z amortyzacja n a wielkich kolach. ja zachecam wszystkie mamy do zakupu! buzz spawdza sie w lesie, na lace, na dziurach. na plazy niestety nie zdal egzaminu, sama mama z dzieckiem nie da rady chyba ze bd szla brzegiem. ; ) chcialam jeszcze powiedziec ze nawet po kocich lbach daje rade co prawda w gondolce spora robote robila poduszka motylek! duza zaleta to wyglad! polecam polecam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maqdas
mam pytanie do użytkowniczek wózków Quinny moodd. Czy wasze gondole też się kołyszą, trzęsą na wózku? Kupiłam używany i wydaje mi się ze gondolka powinna być stabilna :( jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam Anexa też ładny ale lepsza i to dużo amortyzacja , spacerówka bardziej zabudowana i gondolka nie lata. Tańszy ale też ładny i bardziej funkcjonalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam quinny buzza extra, skusił mnie wyglądem, ale niestety nie za bardzo sprawdzał się poza miastem, zbyt małe koła. Też skusiłam się na Anexa Sporta i rewelacja. Całkiem inna jazda po naszych dziurawych drogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mam pytanko Wie może ktoś jak odpiąć materiał z budki od stelaża budki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miwo
W sprawie Quinny Moodd, wózek po jakimś czasie strasznie skrzypi. Ja mam wersję z małym koszem zakupowym. Wózek przeżył parę lotów samolotem i służy drugiemu dziecku, więc jakiś wytrzymały jest. Spodziewałbym się lepszych materiałów wykończenia. M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałam Anexa Crossa. Quinny na żywo masakra. Gondola lata góra-dół i to bardzo. Słóabo zabudowana spacerówka, która zamiast podnóżka ma kawałek metalowego pręta. Dla mnie Anex dużo bardziej funkcjonalniejszy i lepszy w prowadzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem,ze temat trochę stary,ale chce sie wypowiedzieć! Mój pierwszy wózek to był właśnie quinny moodd,którego zamieniłam na mime xari,ze względu na to,ze miałam wadliwe kolka i sie zniechecilam po jego serwisowaniu. Mime wymieniłam na greentoma,bo tez mi nie odpowiadała.. I wiecie co? Sprzedałam greentoma i zakupiłam ponownie quinny moodda! Nie zamieniła bym tego wózka już nigdy na nic innego! Dla mnie sprawdzał sie najlepiej spośród tych wszyskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś odpowie a jak wagowo ze spacerowka bo zastanawiam się nad kupnem. Pew nie zbyt lekki nie jest. Ale bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sie ciagle zastanawiam nad tym wozkiem, ostatnio na facebooku dziewczyny pisaly ze daszek jest tak maly ze nie uchroni przed wiatrem (w spacerowce) Jest sliczny, ale funkcjonalnosc przede wzystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość subaru
Dobrze Cię rozumiem, że chcesz dobrze wybrać nim zapłacisz niemałe pieniążki, choć Quinny mają generalnie dobre rozwiązania. Wiadomo im drożej tym więcej tych rozwiązań wpakowanych w wózek. Możesz jeszcze zaoszczędzić 200 zł. Dostałam jako nagrodę kupon o wartości 1600, chętnie odstąpię, a Ty wybierzesz sobie u producenta co będzie potrzebne, możesz wybrać też droższy model, a 200 zaoszczędzone. Dali mi kobiecą nagrodę, ale nie trafili z nią zbytnio ;-) trochę za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×