Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniaa9988

Top Chef

Polecane posty

Gość moniaa9988

co myslicie o tym programie ?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nie mogę się doczekać żeby się dowiedzieć kto wygra TOP CHEFa yyyyyyyy Ktoś ma jakieś przecieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podejrzewam, ze wygra Darek. Bo na sile go przepychaja, odrzucaja ludzi, ktorym noga sie az tak nie powinela. On schrzanil zadanie kilka razy pod rzad i mimo to nadal jest w grze. Jury widocznie bardzo subiektywnie wydaje osady. I kieruje sie bardziej sympatia niz smakiem dan. Darek raz nie podal dania., drugi raz wszystko mu sie wywalilo i zrobil zwykly rosol. Czy to danie bylo na miare topchefa? nie napewno nie. A w ostatnim odciunku w konkursie o staz rowniez zawalil. Takze zawalil trzy razy pod rzad. Moim zdaniem cos tu jest nie halo ze nadal jest w programie. Bedzie tak przepychany pewnie do samego finalu i pewnie tez wygra, bo jury tak chce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez lubie ten program, ale nie podoba mi sie jury. Przepraszam bardzo kim jest pani ewa albo pan jozek by oceniac zawodowych szefow kuchni?sami sa mega amatorami w tym co robia, a maja oceniac zawodowcow. Poza tym zastanawiam sie czy joseph ma parkinsona?sa momenty ze sie strasznie trzesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc8
Ogladam od poczatku.Mysle,ze wygra Piotr.Trzymam za niego kciuki.Milo,ze ostatnio zalezalo mu bardziej na tym tyg pracy w katalonskiej restauracji niz na samej kasie z wygranej.widac,ze profesjonalista.Darek mial juz odpasc zamiast Lili dwa odcinki temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie sama wacham się kogo obstawiać - bo tez mi się wydaje, że wygra albo Piorek albo Darek. Oczywiście kibicuje Piotrkowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka z Okienka
Ja kibicuję Ślusarzowi. Skromny, z pasją, jest typem człowieka "od zera do bohatera", a ja to cenię w ludziach. Jak otzrymał ten tygodniowy staż w najlepszej restauracji świata tak płakał ze szczęscia i wzruszenia, że i mi to wzruszenie się udzieliło. Życzę mu, żeby wygrał cały program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc8
A Malika?jak myslicie?trudno odgadnac mi ja jako osobe j jako kucharza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że dojdzie do finału - choćby dlatego, że jakąś kobietę produkcja musi zostawić. Ale nie faworyzują jej, a Darka i Piotra ta, to czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oglądam tego syfu,to taki sam chłam jak program geslerowej i reszta tego typu programów,wszystko jest ustawka,zero realu,jak można oglądać takie brednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez ogladam od poczatku i kibicuje Piotrowi Slusarzowi,jest najbardziej autentyczny w tym programie,nie cwaniakujeani nie wywyzsza sie,szczery ,otwarty do bolu zachowujac przy tym skromnosc i takt,zycze mu wygranej bo zasluguje na to!powodzenia Piotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty gościu, co nie oglądasz tego syfu to skąd wiesz, że "wszystko jest ustawka,zero realu"? No co za dureń - to tak jak z disco polo - nikt nie słucha a jak leci hicior to każdy zna słowa hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA KIBICUJE Piotrkowi oraz temu Martinezowi, ostatnio odcinek z tym Geslerem strasznie był chamski wiadmo taka rodzina ale pokazał sie z jak najgorszej strony co do tych blogerów co tam siedzieli brakowało tylko Ogińskiego hje hje:) a program zaczełam ogladac wlasnie przez oginskiego bylam ciekawa co pokaże ale okazal sie niewypalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak Martinez wydaje się być dobrym kucharzem, pilnym i przykłada się do roboty ale trochę za mło widowiskowy, zeby wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam przeciek kto dojdzie do finału mianowicie Piotr , Martin i Marika :D w dzisiejszym odcinku odpadnie.... chcecie wiedzieć czy nie ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malika sorki ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro infernoooo
co oni tego darka tak przepuchają , skopiowal pizze i wielkie zachwyty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach, Bartek już w poprzedni odcinku wspominał, że chciałby odpaść, że się już wypalił, że brak mu pomysłów. Polubiłam go - taki poczciwy łobuziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto odpadl wczoraj bo nie ogladalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpadł Bartłomiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darek powienien dawno odpasc tyle razy mu sie nieudawalo wiec to niesprawiedliwe :-/no jak tak mozna ?? ludzie to jest tak wszystko ustawione ze szkoda slow! i wiem kto wygra:-/ Ja kibicuje Piortkowi i Martinezowi to sa najlepsi kucharze na swiecie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaa9988
no faktycznie napewno jest ustawione kto wygra.. nie powinno tak byc ;/ na moje wygra martin albo piotrek bo ta malika no niewiem pierwsza edycje wygrala kobieta moze teraz chca zeby facet wygral ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piotrek moze wygrac i musi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no faktycznie napewno jest ustawione kto wygra.. nie powinno tak byc ;/ na moje wygra martin albo piotrek bo ta malika no niewiem pierwsza edycje wygrala kobieta moze teraz chca zeby facet wygral ;p" TO JEST PIERWSZA EDYCJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie seriale w jednym miejscu. Częste aktualizacje. Prapremiery Twoich ulubionych seriali. Zapraszamy http://eserial.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie seriale w jednym miejscu. Częste aktualizacje. Prapremiery Twoich ulubionych seriali. Zapraszamy http://eserial.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś się przecieki nie sprawdziły :// Piorek odpadł, nie mogę uwierzyć :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie moge uwierzyc piotrek odpadl ;/ czemu ;/ !!!!!!!! OBY WYGRAŁ MARTIN OBY ON OBY ON ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedzialam ze odpadnie piotrek:( tak przeczuwalam :-/ serio to niesprawiedliwe ze zostal ten Darek :-/ miejmy nadzieje ze wygra Martin !!!! szkoda mi Piotrka kurde:( ale nawazniejsze ze dostal staz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez szkoda piotrka! czemu on odpadl a nie darek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×