Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki telefon dotykowy mi polecacie tak do 300 400 zł ale koniecznie dual sim

Polecane posty

Gość gość

proszę o pomoc bo szukam i szukam i już sama nie wiem co mam wybrać ;) może macie jakieś sprawdzone telefony/smartfony ? najlepiej jakby był własnie dual sim i aparat najmniej 3,2 mpx no i wifi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za te pieniądze to ty nic nie kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WikaKa
noo nie weim czy na dual sim znajdziesz cos w tej cenie ja kupilam na matrix media samsunga galaxy s 3 mini i sie sprawdza w swojej roli;p jezeli serio chccesz lepszy tel to musisz dziewczyno zainwestowac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xperia Tipo dual sim i Huawei Ideos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie do 400zł dobrym wyborem będzie Move Kruger&Matz. Dual sim współpracuje z aero2. Aparat jak w tej cenie jest OK. GPS i WiFi działają bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największy wybór zarówno smartdonów jak i nawigacji Uroute znajdziesz w ofercie sklepu internetowego pod adresem www.uroute.pl Sklep oferuj***ardzo atrakcyjne na rynku ceny i bardzo szybko realizuje zamówienia. Moim zdaniem warto skorzystać z oferty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariel098
Możesz mieć problem z doborem telefonu w tej cenie, żeby odpowiadał twoim wymaganiom. Ale zerknij na alcatela Idol4. Bardzo sprawny smartfon. Doskonale robi zdjęcia i ma świetny dźwiek + słuchawki jbl. Dodatkowo w cenie zestawu masz gogle vr, folie ochronną i etui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alices098
Alcatel to dobry pomysł. Mam idola 4s W zasadzie różni się od 4 wielkością wyświetlacza. Pozostałe parametry nie odbiegają zbytnio od siebie. Jeśli na twój wybór również ma wpływ cena to polecam właśnie ten model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Siemka.Dwa tygodnie temu kolega powiedział mi, że Samsung rozdaje telefony S7,które były na wystawach, bo podobno nie mogą ich sprzedawać W piątek wszedłem na ich stronę i odpowiedziałem na pytanie konkursowe a dzisiaj przyjechał kurier z telefonem i jest super!! smiech.gif Polecam wam sprawdźcie sobie!! Tutaj możecie odebrać: http://hy34.pl/r/r1vSamsung-S7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violetttka
jak chcesz to jest jeszcze Prime Plus, kosztuje 429 zł ale ma naprawdę świetne parametry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cubot! Spokojnie da się go kupic do 100 euro. Moja przyjaciółka ma już 2 model i serio jest on niezniszczalny. Przezył utopienie, upadki i wciąż działa sprawnie. Ponadto dobra kamera i nie zawiesz sie. Duzo modeli ma własnie dual sim. Wpisz sobie Cubot w google i powinna ci wyskoczyc ich strona. Osobiscie polecam kupowac przez amazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, tylko Cubot! Cubot Dinosaur za 4 stówy ma 3 giga ramu i lux śmiga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scotia4
Prime Plus może? Ma całkiem fajne parametry, no i niezłą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasio

używany za 200 J 500f  2015 SUPERFON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×