Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość bez nicku

Czy któraś ma dziecko z żonatym

Polecane posty

Gość gość bez nicku

Bez wyzwisk, zaszłam w ciążę z kochankiem który ma rodzinę. jest tu któraś taka mama? jak wam się ułożyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirinda7up
Z moim obecnym mężem byliśmy razem około 5 lat - z byłą żoną praktycznie nie utrzymywał kontaktów, mieszkali w innych miastach, ona z nowym partnerem, on ze mną. Kiedy postanowiliśmy mieć dziecko złożył papiery rozwodowe, rozwodził sie jak juz byłam w ciąży (rozwód orzeczony na pierwszej rozprawie, dzieci nie mieli, co do majątku dogadali się wcześniej). Jesteśmy 3 lata po ślubie. Myślimy o kolejnym dziecku. Ja tam sobie chwalę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby nie patrzeć prawie każda ma dziecko z żonatym...W końcu skoro jest żoną to i facet musi być żonaty?Czyż nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bez nicku
mój nie chce się rozwodzić, ma dziecko z żoną również a jego żona to straszna zołza i pewnie zabierze mu corkę jak się rozwiedzie. Nie kocha jej, ale mają też wspólna firmę więc musi z nią być chociaż kocha mnie a ja jego;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojciec mojego dziecka zostawił dla mnie żonę, która tak się zarzekała, że nie chce dzieci:) co powinno dać do myślenia tym wyzwolonym kobietom co to dzieci ble i nigdy w życiu, żeby się opamiętały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirinda7up
Pierwsze małżeństwo mojego męża rozpadło się też w zasadzie dlatego, że jego była żona nie bardzo chciała się pakować w pieluchy, dał jej 10 lat na zastanowienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat to szmat czasu :D Mój mąż w sumie był po rozwodzie jak go poznałam, ale nie miał unieważnionego ślubu kościelnego. Teraz jest w trakcie unieważniania, ale mi tam to wcale nie potrzebne, bo kościelnego i tak raczej mieć nie będziemy. Z byłą żoną nie ma dzieci. A ja zaraz rodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i właśnie tu się kończą deklaracje pt. nie chcę mieć dziecka i mój mężuś też nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sretetutu... kobieto gdyby Cię kochał w takiej sytuacji nie wahałby się ani chwili i zostawił jako to piszesz zołzowatą żonę... Myślę że jest mu nie na rękę na ciąża i poczekaj jeszcze chwilę a płomienne uczucie zgaśnie jak niedopałek po którym zostanie Ci dziecko i walka o alimenty...smutne ale prawdziwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj nie odszedl od zony . placi mi potajemnie przed nia kase, ale patrzac jak sie zaslania bzdurami to stwierdzam , ze z nami nie chce miec nic do czynienia. ta sama sytuacja co u ciebie; tez ponoc jej nie "kocha", prowadza razem firmie, ona jest zolza. A tak na prawde to ja juz mu nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bez nicku
Mój jest inny, kocha mnie i gdyby tylko mógł to byłby ze mną na pewno! a jak wasze rodziny zareagowaly na fakt że macie dziecko z zonatym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo źle. Gdyby Cię kochał to by odszedł. Oni na wszystko maja usprawiedliwienie. Mnie po 3 latach otworzyly sie oczy. Czasu jednmak noie cofne. Mój sie cały czas tlumaczy , ze podzial majatku. musialby ja splacic itd, ze bedzie mu robila problemy z widywaniem dzieci itp. A tak na prawde to odpowiadala mu mloda dupa do lozka. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak cie kocha,ze od zony odejsc nie moze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bez nicku
moi rodzice jeszcze nie wiedzą, nie wiem czy im powiedzieć czy powiedzieć ze np nie wiem kim jest ojcem. Ojciec mojego dziecka już wie o ciąży o powiedział że będzie płacił ale poki co ciążą się nie interesuje:( Liczę na jego pomoc bo sama się z dzieckiem nie utrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlaczego pisalas ze cie kocha? kochal twoje cialo i to ze nie mial obowiazkow przy tobie, ze mu za uszami nie burczalas by sie domem zajal. to kochal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki- a pracowalas czy bylas na jego utrzymaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mam dziecko - z moim mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak cie kocha ,a ciążą sie nie interesuje........,bo cie nie kocha ,brutalne ale prawdziwe,niedługo bańka mydlana pęknie i zostaniesz sama z dzieckiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby cie kochał to ta ciaża byłaby dla niego najwazniejsza, ale niestety nie jesteś widac aż taka ważna dla niego,zabawił sie a teraz odejdzie to tylko kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko nie balas sie ze jednak to nie skonczy sie happy endem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonatego to można pieprzyć, ale nie robić sobie z nim bachora. Trzeba myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre maja wscik macicy na dziecko i na zatrzymanie swego kochanka za wszelka cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dziecko z zonatym,nikt o tym nie wie ani moj maz ani ojciec dziecka,nkt,ta tajemnice zabiore ze soba do grobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko ma chyba prawo wiedziec co? co mu powiesz jak dorosnie? ze listonosz przyniosl? a ojciec chyba tez? nie wiem ty rozbisz przysluge komu? sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ale z Ciebie pustak :o ciążą się nie interesuje, ale na pewno kocha i jakby mógł to by był :o Jesteś żałosna- już nawet nie śmieszna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 14:09 Mam dokladnie taką samą sytuację. Spotykasz się dalej z ojcem dziecka??? znają się tzn Twój mąż i ojciec dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można zadawać się z żonatym? jesteście..... a z resztą wiecie jak was można nazwać, ble brzydzę się takimi kobietami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak żonaci mogą zadawać się z mężatkami? to działa w dwie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dokładnie, dlatego brzydzę się takimi namiastkami kobiet jak i mężczyzn !!! dobrze w życiu wam nie będzie raz zdradził, zdradzi kolejny jak ty naiwna dasz mu dziecko a on po 10 latach i tak będzie miał już dość i pójdzie z inną bo wrażeń mu się zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość bez nicku Mój jest inny, kocha mnie i gdyby tylko mógł to byłby ze mną na pewno! a jak wasze rodziny zareagowaly na fakt że macie dziecko z zonatym facetem? / // / / / / Hahahahah!!! SIKAM cóż za naiwność :classic_cool: dziewczyno ile masz lat 17??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×