Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie najlepiej wziąć leasing

Polecane posty

Gość janie
Ja polecam raiffeisen leasing, maja bardzo dobre warunki i ofertę. Podobnie auta poleasingowe - też mają dobre i w bardzo dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stackorro
raffeisen spoko, ale ostatnio bardziej podeszła mi oferta od platformafinansowa.pl - szybciej i wygodniej, bo mozna skladac wnioski online oraz uzyskac pomoc z formalnosciami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostus
Platforma Finansowa ma zdecydowanie lepszą ofertę, przez i-leasing łatwo się finansuje towar. Wiele firm powinno się uczyć od nich jak zrobić szybki o dobry leasing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondzius
Ja drona w leasingu brałem z platformafinansowa.pl , w jakimś sklepie była ta płatność i-leasing, bardzo szybko to załatwia sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta4109
mój tata brał drukarkę do firmy w tym i-leasing był nawet zdziwiony że wszystko online załatwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemieślnik
Pozwolę sobie dołączyć do tego tematu. Mam ochotę poprawić warunki pracy i wyjść z warsztatem samochodowym z garażu do normalnej hali http://www.ocmer.com.pl/hale/stacje-obslugi-samochodow . Słyszałem że takie hale z uwagi że łatwo je postawić i rozebrać można wziąć również w leasing. Może kto kto tu zagląda zna jakąś firmę leasingową godną polecenia która pomaga w takich inwestycjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaska
Tak, taką halę czy nawet podobne rzeczy możesz wziąć w leasing przez http://platformafinansowa.pl/ mój brat tak brał i wszystko poszło pomyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honoratkaa193
Ja z waszego polecenia właśnie skorzystałam z oferty platformy finansowej także dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o firmę leasingową mogę polecić tylko i wyłącznie firmę http://efl.pl/pl/leasing . Kiedyś wziąłem kilka sprzętów do swojej firmy w tym samochód i jestem bardzo zadowolony. Decyzja została mi bardzo szybko przyznana, oczywiście pozytywna. Obsługa i doradztwo na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miroslav216
Dzieki za odpowiedzi !! Sprawdzilem na poczatku ocmera oferte ale okazalo sie, ze platformafinansowa bije ich na glowe :P Sprzet w leasing wziety + wszystko online bez wychodzenia z domu. Kocham ten 21 wiek i rozwoj technologii !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrielgabriel
ja polecam wziąć w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraawsq
Jeśli chodzi o leasing to ja rok temu brałem i-leasing przez platformę finansową. Ma bardzo dobre opinie w necie także skorzystałam i nie trzeba chodzic po urzędach wszystko załatwiasz online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość covasia71
o kurde nie sadzilam, ze leasing mozna wziac tak latwo i skladac wniosek online !! dzieki za polecenie platformafinansowa.pl - faktycznie wszystko szybko i korzystnie naprawde nie sadzilam ze to takie proste !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dużo osób poleca tą platformę finansową także może i ja skorzystam z ich oferty. Potrzebuję drona do firmy a nie stać mnie niestety może się uda właśnie w taki sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastyonka
Jest dużo dobrych opcji, najlepiej przejść się do salonów i popytać. Ja wzięłam samochód w leasing w raiffeisen leasing i jestem zadowolona - piękny fiat 500 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oshlo
A może tak samochód poleasingowy? Są dobre opcje, często duuuuuuużo tańsze więc całkiem warto. Widziałąm w raiffeisen leasing dużo różnych ofert na poleasingówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławomirr33
Sam długo szukałem odpowiedniego auta w leasingu na firmę i po wielu przeszukiwaniach w internecie oraz konsultacjach z pracownikami banków, zdecydowałem się akurat na umowę z ToyotaBank. Z resztą polecam sprawdzić samemu poprzez kalkulator leasingowy i z innymi firmami porównać https://www.toyotabank.pl/dla-kierowcy/finansowanie-nowa-toyota/finansowanie-leasing/leasing-smartplan-nowe/kalkulator/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiarokk3
Coraz więcej osób poleca platformę finansową i chyba nie bez powodu, bo sprawdziłem ofertę i mają naprawdę świetną (myślę, że lepszą od większości banków). Jeszcze się zastanawiam nad samym leasingiem bo jednak... to duże zobowiazanie. Jest duzo plusow i minusow, ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hcdjsfg
Też słyszałam właśnie że platforma finansowa ma bardzo korzystne warunki a co najfajniejsze możliwość złożenia wniosku online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocky52
Wow, faktycznie bardzo dobre warunki ma ta Platforma Finansowa. Złożyłem wniosek on-line tylko pytanie ile będę musiał czekać na rozpatrzenie go? Oby nie tyle co w Raffeisen, bo tam to porazka jakaś maksymalna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela87
Warto zerknąć na propozycje na; https://aukcje.efl.com.pl . Mają tam aukcje ciekawe samochodów poleasingowych warto tam zajrzeć i kupić coś w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acoman
ja polecam raiffeisen leasing (teraz pko leasing) dobra opcja szczegolnie jesli decydujesz sie na leasing konsumencki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietrux
Dajcie spokój z tymi leasingami w bankach, raz brałem i nigdy w życiu już nie wezmę. Ostatnio sprawdziłem i-leasing, leasing od platformy finansowej, na niedrogi produkt w sumie bo za 2 tys, ale dostałem bez problemu i na normalnych warunkach bez naciągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lordism
Każdy produkt finansowy taki jak leasing polega na tym, że leasingodawca ma zarobić, proste. Ale np Toyota Bank jest o tyle fajna, że daje rewelacyjne warunki na samochody toyoty, więc tam zdecydowanie warto to rozważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaelJJJ
Ja kiedyś brałam w Raiffeisen Leasing bo mieli dobrą ofertę na leasing konsumencki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecę R. Leasing, moja firma kiedyś miałą całą flotę tam, dobrze sięz kart paliwowych korzystało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wahałam się gdzie wziąć leasing i wybrałam platformę, całkiem korzystna oferta, przez i-leasing szybko wszystko poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka_M
słyszałam ze podobno sa ok, no a jakie sa tam warunki ze wzięłaś leasing na platformie ? Ja jeszcze nie wiem gdzie brać leasing i musze sie zastanowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×