Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

leasing w małej firmie

Polecane posty

Gość gość
My braliśmy leasing na sprzęt komputerowy w Europejskim Funduszu Leasingowym S.A. http://leasing-torun.pl/ z Torunia. Firma solidna, uczciwa, to część grupy Credit Agricol, wiec wiadomo ze można zaufać. Warunki w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa samochody i jeszcze trochę sprzętu biurowego wziąłem w leasing, wydaje mi się ze to była dobra decyzja, tym bardziej że współpracowałem z firmą www.auto-finance.pl która specjalizuje się w porównywaniu i doborze odpowiednich ofert leasingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmetko
Platforma Finansowa oferuj***ardzo dobry leasing polecam sobie sprawdzić zanim podejmiecie konkretną decyzję. Przede wszystkim dlatego, że wszystko można przy minimum formalności załatwić przez internet. Wniosek składamy online i odpowiedź otrzymuje się bardzo szybko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gambitka
Małe firmy najczęściej wykorzystują leasingi samochodowe, bardzo korzystne rozwiązanie z punktu widzenia podatkowego (i nie tylko) Mogę polecić Wam leasingi w Toyota Banku bo mamy tam kilka aut w firmie i wszystkie sprawują się rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenulli
Sporo osób poleca https://www.platformafinansowa.pl/ oraz i-leasing który oferują. Założyłem własną firmę komputerową i teraz potrzeba mi trochę sprzętu do niej sądzicie, że bardziej opłaci mi się właśnie taka opcja finansowania go czy lepiej znaleźć jakis dobry kredyt gotówkowy dla firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leasing zdecydowanie wydaje mi się że jest dużo bardziej korzystniejszy niż właśnie kredyt. Też słyszałam od znajomych, że platforma finansowa ma bardzo dobre warunki leasingowe. Ja na chwilę obecną nie mam potrzeby ale jeśli będzie to na pewno skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonaw
Też słyszałam że Platforma Finansowa ma warunki całkiem całkiem jeśli chodzi o leasing. Wszystko załatwiasz online, bez wychodzenia z domu naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emkare
Małe firmy tez mogą dostać leasing bez większych problemów. Wiem, że Toyota Bank oferuje leasing dla małych firm, więc jeśli poszukujesz dobrego samochodu to warto do nich uderzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzesiekLokis
Dla małej firmy warto brać leasingi internetowe. Mają korzystne oferty, jedynie co to odradzam stronę Leaselink.pl znajomy korzystał i był bardzo niezadowolony z powodu bardzo wysokich kosztów udzielania leasingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzesiekLokis
Dla małej firmy warto brać leasingi internetowe. Mają korzystne oferty, jedynie co to odradzam stronę Leaselink.pl znajomy korzystał i był bardzo niezadowolony z powodu bardzo wysokich kosztów udzielania leasingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×