Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beeattaa

Czy warto otwierac sklep z bizuteria sztuczna plus dodatki

Polecane posty

Gość Beeattaa

Witam, jako kobieta (28 lat) lubię biżuterię i różnego rodzaju błyskotki. Zastanawiam się, czy nie otworzyć taki sklep z biżuteria sztuczną plus dodatki (kolczyki, bransoletki, korale, paski, opaski do włosów, komplety, gumki do włosów, klamry, apaszki, szale, torebki, czapki, pierścionki, itp rzeczy) Wiem, że sama biżuteria nie miała by tyle wzięcia co reszta. Ceny jakie by były to od 3 do 10 zł. Tzw "Tania Biżuteria" Moje pytanie brzmi czy taki biznes miał szanse na przetrwanie?? Lubicie takie tanie sklepy z biżuterią?? Znam hurtownie w której bym się zaopatrzyła w towar wyżej wymieniony. Czy jest popyt na ten asortyment?? Lokal by był w samym centrum, nie ma takiego sklepu w moim mieście, Jest to małe miasteczko z rynkiem. Zastanawia mnie jaki koszt by musiała włożyć w taki biznes??? Ps. od 2 miesięcy jestem bez pracy i zastanawiam się czy nie warto otworzyć czegoś swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czynsze na rynku sa na tyle wysokie ze ciezko z tego zyc.ale takie sklepy z blyskotkami sa z reguly w cenie.six six bardzo lubie ale tam jest bizuteria troche drozsza.mysle ze nie powinnas sie ograniczac do samej taniochy bo tego jest na targach od cholery. no i sam czynsz i oplaty za pierwszy miesiac to pewnie z 5-6 tys.przelicz sobue ile musisz dziennie sprzedac zeby to wyrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeattaa
Lokal jaki sobie upatrzyłam ma powierzchnie: 50 m2 i czynsz wynosi 4 tys miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, 50 mkw na sklepik z biżu to sporo... Ja mam stand w galerii handlowej i uważam, że to jest maks na co mnie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie ma tego w mieście to jak najbardziej można by się tym zająć. Tylko w centrum miasta pewnie drogo będzie za wynajem lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełno tego szajsu w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, że nie ma w mieście. W każdym mieście i w necie jest tego od groma. Jedyna opcja to mieć faktycznie modny towar i jakoś to rozpowszechnić. Można np. zrobić ulotki tu proponuję www.abc-dc.pl .No i instagram, tam się teraz mozna wybić głównie z różnego typu ładnymi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Pełno tego szajsu w internecie @ @ @ W Internecie może i tak, ale idąc tym tokiem myślenia to nie miałoby sensu otwieranie żadnego sklepu, bo przecież wszystko można kupić w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No włąśnie nie ograniczaj się do tanich tandetnych rzeczy, pomyśl tez może o jakiejs sztuce samoróbkach oryginalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ElCamillo, chciałam po prostu doradzić. Nie chciało mi się rozpisywac, dlaczego akurat taka firma ulotkarska, nie inna. Mam po prostu z nimi kontakt i uważam, że można ich polecić. Widzę, że w ogóle żal cokolwiek pisac na tym forum, bo od razu ktoś się doczepi że to spam i to jeszcze operując rynsztokowym językiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo rynsztokowe :) Chyba rzadko tu zaglądasz/reklamujesz jeśli tak twierdzisz :) Dlaczego ta a nie inna firma? Nie musisz tłumaczyć. Wystarczy spojrzeć na link w twoim wpisie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie jesc, ale nie mysle o otwieraniu supermarketu! Masz jakies dziwne zachcianki autorko. Twoj post brzmi tak jakbys sobie wymyslila biznes w ciagu pieciu minut. To ze lubisz tanie dodatki nie gwarantuje sukcesu dla twojego biznesu. Przede wszystkim biznes plan to jest to, od czego KAZDY biznes sie zaczyna. Juz nawet proporcja ceny wynajmu lokalu do marzy za ta tania "bizuterie" powinna dac ci do myslenia bo jasne jest ze interes padnie w ciagu dwoch miesiecy! Ah te niektore polskie "biznes women"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od kilku lat kupuję okazjonalnie biżuterię mojej żonie przez internet na jubilea pl W dzisiejszych czasach zakupy tego rodzaju asortymentu jest bezpieczne. Warto za kazdym razem w roznych sklepach zwrócić uwagę, czy zamawiane wyroby sa dobrej jakosci, te ktore ja zamawiam ze srebrna sa proby 925 wiec dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagga8
50m2 na świeżo rozpoczynający działalność sklepik z tanią biżuterią to stanowczo za duży lokal. Przelicz, ile tych fantów musiałabyś sprzedać, żeby zarobić na czynsz! A gdzie reszta kosztów - zus, reklama, no i w końcu - zarobek. Przede wszystkim zrób solidny biznesplan, rozeznaj rynek, przeanalizuj słabe i mocne strony, spróbuj zrobić jakąś symulację popytu. I tnij na wstępie koszty tam, gdzie nie są potrzebne. Przykładowo: sprzęty potrzebne do prowadzenia działalności typu laptop i kasa fiskalna możesz kupić np. na efl (taniej!), ale już na reklamie ryzykownie oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×