Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gsabczynska

Hotel Ksiaze Poniatowski pod Warszawa

Polecane posty

Gość hadziak
Byłem w tym hotelu na konferencji - na prawdę bardzo dobry standard, ładne wyposażenie, miło się na to wszystko patrzy, szczególnie wiedząc, że w okolicy jeśli sala ma standard to jest jednocześnie kosmicznie droga. Tutaj wszystko było rozegrane profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka organizowała wesele w przepięknym dworku pod Warszawą - http://www.chotynia.pl wyszło naprawdę rewelacyjnie. Jestem zachwycona tym miejscem. :) Gdybym miała organizować swoje wesele, pewnie też bym się na to zdecydowała. Standard i organizacja super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony mogę również polecić hotel u Witaszka http://uwitaszka.pl/ który miałam ostatnio przyjemność gościć wspólnie z narzeczonym. Na 99 procent tam będziemy organizowali swoje wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamskiss
W Morach jest Rest, i tam macie w cenie pokoju centrum odnowy. Jedzenie smaczne, lokalizacja na prawdę genialna, blisko Okęcia i centrum miasta. My byliśmy tam uczestnikami konferencji - wszystko było na prawdę genialnie dopracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o świetne miejsca na wesele, to ja zdecydowanie polecam http://palaczakow.pl/ . To naprawdę wspaniały hotel. Pod względem wystroju sal i obsługi jest naprawdę super - wiem, bo sama urządzałam tam swoje wesele. :) W dodatku nie zapłaciliśmy za nie tak dużo. Moim zdaniem bardzo się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadorski
Czy w Rest jest taka szansa, aby przy większej ilości gości wszyscy mogli normalnie korzystać ze strefy spa? Chcemy się wybrać tam z noclegami dla wszystkich pracowników. Będzie nam na pewno zależało na standardzie, żeby wszyscy mogli korzystać z przyjemności. Realne przy 30 osobach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llamenphotu1970wbbej
Cześć też się zastanawiamy nad Hotelem Książę Poniatowski. Szczerze, to zakochałam się w tej sali, ale z terminami krucho - w sierpniu zostały już tylko piątki, i to nie wszystkie. Alternatywą jest hotel w Falentach, ale dużo się naczytałam opinii o właścicielu i ogólnie traktowaniu gości. Planujemy wesele na ok. 120 osób. W Poniatowskim mają kilka opcji dodatkowych - fontannę czekoladową, rzeźbę lodową i stół wiejski - brać? Jasne http://dtlv.co/f9fn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamposiak
W Rest mają salę na dwieście osób. Jedzenie było super i najlepsze, że cen a w dalszym ciągu u nich zaczyna się poniżej stusiedemdziesięciu złotych. Spróbujcie znaleźć gdzieś taki pakiet w okolicy. Objerzyjcie sobie na stronie zdjęcia sali - robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala weselna w hotelu Groman. Mają 3 sale do wyboru (mogą pomieścić nawet kilkaset osób), fajne pokoje dla gości w atrakcyjnych cenach, dobre jedzenie. Obsługa jest niemal niewidoczna, na weselu nie było żadnych wpadek. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam styczność z hotelem Solec pod Warszawa www.hotelsolec.pl :) musze przyznac, ze fajnie bylo i na pewno jeszcze raz skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejo, a jaka jest cena jezeli chodzi o Hotel Solec? :) dzieki za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie bardziej podoba jaworowy dwor kolo zakroczymia. tam jest niepowtarzalny klimat, elegancko i stylowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dużo opinii na temat organizacji wesele w Hotelu Książę Poniatowski pod Warszawa znajdziecie na www.gdziewesele.pl/Warszawa/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebrels
Pod miastem? Kiepski wybór - mnóstwo problemów, szczególnie z dojazdem, w godzinach szczytu opcja korków. Bardzo dobre warunki w samej stolicy macie np. tutaj - http://www.hphotel.pl/ na Bielanach. Miejscówka na bardzo dobrym poziomie, piękne sale - ale to najlepiej zobacz sobie wirtualny spacer, albo po prostu zdjęcia hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam www.sushiwesola.pl, bardzo dobre jedzenie, a nowy lokal posiadają na ulicy Zwycięzców 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Holiday Park jest ok - duży plus za lokalizację, to fakt, ale przede wszystkim chodzi tutaj o standard, jakość, podejście do klienta - naprawdę nie jest o to łatwo - a niby w branży taka konkurencja. To jest również dobry motyw pod spędzenie kilku godzin np. po powrocie z wakacji - http://www.hphotel.pl/nowosci-i-promocje Akurat my z drugiej strony kraju, więc wiele nam to dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my na Podlasiu robilismy w moich rodzinnych stronach :) udalo nam sie bardzo fajna sale znalezc w Hotelu Delfin w Białej Podlaskiej, duza bez problemu pomieści wszystkich naszych gości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tani hotel w Warszawie będzie ciężko znaleźć, ale pod Warszawą jest już lepiej. Np. taki hotel Groman. Ceny nie są zaporowe, pokoje są duże i przestronne, dojazd jest bardzo fajny. Duży parking i ogród dla gości no i smaczne jedzenie w restauracji. Czego chcieć więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam polecę hotel Groman pod Warszawą. Pokoje nie mają wygórowanej ceny, hotel jest położony w dobrej lokalizacji, wypoczywa się tam naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×