Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

sypialnia jak urządzić

Polecane posty

Gość Kallanika

Z tym kupnem stylowego radiobudzika to według mnie trafione rozwiązanie. Ja na przykład nie lubię spać z telefonem przy głowie, bardzo mnie to irytuje. Radiobudzik jest dobrym rozwiązaniem. Mogę polecić Radiobudzik PHILIPS AJ2000 – świetny sprzęt, a przy tym bardzo elegancki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szuminka

W sypialni najważniejsze jest wygodne łóżko. Dla mnie idealny materac okazał się kupiony w sypialniaplus.pl. Mają dobry i spory wybór materaców i do tego są naprawdę wygodne. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, bo w końcu się dobrze wysypiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety metraż mieszkania sprawił że nie możemy mieć osobnej sypialni ale znaleźliśmy idealną kanapę z Moderno Meble super się prezentuje jest wygodna a funkcja spania bardzo praktyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę dodać, że warto rozważyć założenie w oknach plis okiennych 😉 Ja mam akurat z Nafi i mogę je polecić. Są świetnie wykonane: materiał, konstrukcja... a do tego mega łatwy montaz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meble już pewnie kupione dziesięć razy, no ale sie wtrącę, że jak są jasne panele to w zasadzie o niczym nie przesądza i kolory można wybierać jak się chce bez jakiegokolwiek ryzyka. Sama bym wzięła pewnie łóżko jasne, tylko polakierowane. W kwestii aranżacji sypialni, wybór komody i takie tam to pamiętam, że na apartamentydomilux.pl były jakieś fajne artykuły, a poza tym inspiracje na pintereście i blogi projektantów wnętrz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My zaczęliśmy od położenia nowych paneli na podłodze, tym razem wszystkie prace wykonałem sam dobrze że mam narzędzia z Bass Polska bardzo dobrze się sprawdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej iśc w stronę bardziej konkretnych rozwiązań. Ja swoją sypialnię urządziłam bardzo mocno inspirując się Instagramem, bo tam można serio znaleźc sporo spoko pomyslów. Ewentualnie, jak Cię stać, to iść w kierunku dekoratorki wnętrz co to zrobi wszystko za Ciebie 😄 też super opcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ale nie tylko. Świetnie nadaja się do tego typu poszukiwań też blogi zwłaszcza sklepów meblowych.  Sama akurat jestem na etapie urządzania mieszkania i sporo już pomysłów udało mi sie znaleźć na blogu slf24.pl. Instagram też pomaga, a nawet przykładowe aranżacje przy poszczególnych meblach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urządzaj jak uważasz aby tylko było Ci tam dobrze. Jak byś szukała czegoś z wyposażenia to polecam www.posciele-alex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś już jakiś czas temu wspomniał tutaj o plisach okiennych Nafi ;) Ja też muszę je pochwalić. Mamy je w całym domu w oknach i to super sprawa :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×