Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margolcik

szukam miejsca na wesele

Polecane posty

Gość margolcik

witajcie, dziewczyny mam nadzieję, że polecicie mi jakiś fajny, elegancki i komfortowy hotel (Olsztyn i najbliższa okolica) na zorganizowanie wesela? Mam jeszcze 2 lata do ślubu ale zaczynam już szukać, bo wiem, jak jest z rezerwacjami. Zależy mi na pięknych dekoracjach i smacznej kuchni (nie wykwintnej, ale takiej eleganckiej), chciałabym aby były smaczne i świeże dania z ryb. Do tego oczywiście nocleg, bo kilkadziesiąt osób będzie nocować na miejscu, tak przypuszczam. Niech to nie będzie hotel rodem z lat 80 :/ polećcie coś, co jest schludne i nowoczesne. Dzięki z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka87
Dowiedz się o Hotel Kormoran w Mierkach. Jest to duży hotel, ładnie położony nad jeziorem, ma wiele ładnych miejsc na robienie ślubnych zdjęć :) Ma dużo pokoi, więc z zakwaterowaniem nie powinno być problemu, nawet przy dużej liczbie gości. Hotel ma juz swje lata, ale jest nowoczśnie odnowiony - byłam tam jakiś miesiąc temu i zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hafija
My znaleźliśmy ładny hotel na http://www.hotelaramis.pl/ Idealnie się nadaje na wesele do 120 osób. Zarezerwowaliśmy już salę na luty 2014 i powoli układamy menu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Wąchocku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×