Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mila856324866

Stymulacja punktu G

Polecane posty

Gość Mila856324866

panowie czy potraficie/ potrafiliście znaleźć u swej partnerki punkt g? gdzie on się znajduje czy łatwo można go Wymacać? :) Panie czy Stymulacja punktu daje wam więcej przyjemności? osiągacie przez to intensywniejsze orgazmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrafimy,przynajmniej ja potrafię u swej partnerki,znajduje się w przedniej ściance pochwy ok.2 cm.lub3cm.wewnątrz i jest niewielki,ledwie wyczuwalny i w miarę podniecenia twardnieje i troszkę jakby się powiększa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie znajdziecie to wyslijcie partnerki do Beautymedu , tam uwydatniaja specjalnym preparatem punkt G, dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi

Lubię pieścić punkt g u mojej zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzech Grześ
Dnia 23.10.2013 o 19:33, Gość Mila856324866 napisał:

panowie czy potraficie/ potrafiliście znaleźć u swej partnerki punkt g? gdzie on się znajduje czy łatwo można go Wymacać? 🙂 Panie czy Stymulacja punktu daje wam więcej przyjemności? osiągacie przez to intensywniejsze orgazmy?

mi akurat wydaje się, że łatwo. Jest na przedniej ściance i gdy dziewczyna jest podniecona jest tam niewielkie ale wyczuwalne zgrubienie. Poza tym to miejsce wewnątrz pochwy jest w dotyku takie troszkę bardziej szorstkie , nie takie zupełnie gładkie jak inne miejsca wewnątrz pochwy. Spróbuj sobie sama pomacać - ja wyczuwam tą różnicę. Oczywiście niektóre kobiety mają ten punkt bardziej wydatny inne mniej ale generalnie można wyczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Grzech Grześ napisał:

to miejsce wewnątrz pochwy jest w dotyku takie troszkę bardziej szorstkie , nie takie zupełnie gładkie jak inne miejsca wewnątrz pochwy

Ja miałem skojarzenie tego miejsca z maleńką tarą do prania. Młodsi niech zapytają starszych, co to.

Świetnie mi się ono sprawdza jako "drugi front", gdy językiem pieszczę łechtaczkę i jednocześnie palcem tareczkę.

Krzyczy wtedy BARDZO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA
Dnia 23.10.2013 o 19:33, Gość Mila856324866 napisał:

panowie czy potraficie/ potrafiliście znaleźć u swej partnerki punkt g? gdzie on się znajduje czy łatwo można go Wymacać? 🙂 Panie czy Stymulacja punktu daje wam więcej przyjemności? osiągacie przez to intensywniejsze orgazmy?

Oczywiście że jest wtedy więcej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata117

Oczywiście! Ja inaczej sobie nie wyobrażam dojśc bez stymulacji punktu g. Podczas bardzo mocnej stymulacji zawsze udaje mi się trysnąć. Polecam dilda wyprofilowane specjalnie do stymulacji punktu g. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×