Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Niejaki Piórko

Zarejestrowani
 • Zawartość

  192
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

40 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A nagrodą? Obiecaj mu, że jeśli ustąpi, to w nagrodę namówisz swoją śliczną koleżankę na seks z nim. Zwycięstwo kosztuje!
 2. Niejaki Piórko

  Seks to pikuś!

  A gdy za coś opieprzy to idzie w parze z trzecim. Boh Trojcu liubit Kto wierzy w miłość nie splatającą się z seksem i burzami ten teoretyk marzyciel.
 3. Niejaki Piórko

  Seks to pikuś!

  Adresu nie podam za żadne pieniądze
 4. Niejaki Piórko

  Seks to pikuś!

  A jakże, bywa, bywa! I bardzo mi się podoba. A jednak pikuś!
 5. Niejaki Piórko

  Seks to pikuś!

  Ocknąłem się przed 6:00. Leżała wtulona we mnie. Z główką pod moją brodą, lewą ręką przedłożoną przez moją "klatkę z piersiami". Jej oddech przez moją piżamę prosto w moje serce. Co jakiś czas cichutko pochrapywała. Takim jakimś uroczym akordem. Leżała w moich objęciach! Obejmowałem Jej plecki, moja lewa dłoń na Jej lewymi barku. Emanowało z Niej poczucie bezpieczeństwa. Z miejsca najbezpieczniejszego na świecie. Ponad godzinę ani nie drgnąłem. Nigdy, przy żadnym seksie nie byłem tak szczęśliwy! Czy jestem anormalsem?
 6. Niejaki Piórko

  Szok poranny

  Ja bym zaryzykował Ich różnorodność pomysłów. Osobiście (zanim dobrowolnie poddałem się monogamii) spotykałem się z innymi obyczajami "Panien znających się na rzeczy". Najpierw przytulaniem, bezwstydnym patrzeniem prosto w oczy, słodkim mruczeniem, a gdy już dotknęły, to z figlarnym uśmiechem. Pytanie o doświadczenia, lub pomysły w kwestii "aromatyzacji" nadal wisi w powietrzu.
 7. Niejaki Piórko

  Szok poranny

  Co było, to było... Ale! Co będzie, to będzie. Nie wiadomo kiedy, ale będzie i już tym żyję, o tym myślę. A myślę także o drobnym figlu. A gdyby tak przed tem... Gdyby zanurzyć swój "czubek" do czegoś o miłym, albo interesującym smaku, a potem spowrotem nasunąć napletek na jego miejsce? Gdyby zaczął rosnąć w Jej buzi i wysuwać spod napletka to by znienacka ujawnił swój zaskakujący smak. Ba! Tylko do czego zanurzyć? Między innymi należy wziąć pod uwagę to, że nie powinno to pod wpływem ciepła już przed "wykapać" spod napletka. Jak na przykład czekolada. A może nie tylko ja pomyślałem o czymś takim? Może ktoś już ma sprawdzone doświadczenia? A może jakaś Ktosia już była mile zaskoczona? Cywilizacja bazuje na wymianie doświadczeń i niech dalej tak będzie.
 8. Niejaki Piórko

  Szok poranny

  Jeszcze przed siódmą wstała, choć wolne. Ospale spojrzałem i ospałość się ulotniła. Miała na szyi korale! No kiedyż zdążyła nałożyć? Po śniadaniu będzie zmieniać piżamkę na dzienne ciuszki, a ja w napięciu będę czekał, czy nałoży króciutką bluzkę (odkryty brzuszek!). Mnie nie wolno nawet prosić o to (sam się zgodziłem na taką konwencję), ale Ona wie, że pragnę zawsze. To Jej prawo, powiedzieć, albo dać sygnał że TAK! Że to dziś wieczorem. Te sygnały może do mnie wysłać nawet w tłumie ludzi, a zrozumiem tylko ja. Korale oznaczają, że wieczorem będzie mnie pieścić ustami, a ewentualnie nagi brzuszek, że wpuści mnie do niego. Cały dzień będę czekał, a nikt postronny nie będzie nic wiedział. Na tym koniec, żadnej relacji nie będzie!
 9. Niejaki Piórko

  Bardzo skąpy facet

  Jaka praca, taka płaca
 10. Niejaki Piórko

  Moim marzeniem jest być zgwałconą

  No to ja mam równie realistyczne marzenia. Że wygrałem miliony w totka i po tym nie zdradziłem Żoneczki. W to drugie wierzę bardziej.
 11. Niejaki Piórko

  Moim marzeniem jest być zgwałconą

  Nie wiesz o czym mówisz. Wyobrażasz sobie spętanie jedwabnym sznurem, albo kajdanki pokryte futerkiem. Bydlę nie bawiło by się w delikatność. Jemu zależy, abyś się bała i nie przeszkadzała mu. Opuchnięta twarz, krew z nosa, wykręcone ręce, rozchwiane zęby, smuga na szyi od noża aby cię śmiertelnie przerazić. Nadal o tym marzysz?
 12. Niejaki Piórko

  Wynalazek Żoneczki

  Przejrzyj wątki dzisiaj dostępne na 1 stronie i policz komentarze mówiące o czymś ciekawym. Ciekaw jestem ilu się doliczysz?
 13. Niejaki Piórko

  Wynalazek Żoneczki

  Przejrzyj wątki dzisiaj dostępne na 1 stronie i policz komentarze mówiące o czymś nowym. Ciekaw jestem ilu się doliczysz?
 14. Niejaki Piórko

  Wynalazek Żoneczki

  Często się całujemy "w przelocie". Gdy się w domu mijamy, to na jakiś czas się zatrzymujemy i całujemy. Niedawno Moje Kochanie dokonało wynalazku. W takim momencie (jeśli jesteśmy sami) wydobywa wiadomo co mojego i miętosi. Twierdzi, że wtedy o wiele lepiej całuję!
 15. Niejaki Piórko

  Mycha twoich marzeń

  Kto ma fiksację, skoro wyraźnie widać, że nade wszystko chodzi Ci o to, aby mieć ostatnie słowo? Mnie to nudzi, więc chlapnij teraz byle co, ja się już więcej nie odezwę, a Ty będziesz spać nareszcie spokojnie.
×