Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Niejaki Piórko

Zarejestrowani
 • Zawartość

  520
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

96 Excellent

Ostatnio na profilu byli

3125 wyświetleń profilu
 1. Niejaki Piórko

  Czemu nie chcecie się kochać z partnerem ?

  I wtedy, gdy dostanie seks od kogoś innego, to wcale Cię denerwuje, bo to tylko przysługa dla ciebie, uwolnienie od natarczywości partnera. Logiczne?
 2. Niejaki Piórko

  Seks podczas choroby

  To wyjaśnia taką odporność
 3. Niejaki Piórko

  Słowo zakazane

  i to zakazane przez większość nas samych że względu na najważniejsze wydarzenia w sąsiedztwie Polski. Aż się dziwię naszej samorzutnej dyscyplinie. Rzeczywiście to nie jest czas na wypowiadanie słowa na literę W. Dla wielu Polaków to ważne słowo, ale się powstrzymujemy. Mam wielką nadzieję, że pierwsi wypowiedzą te słowo Ukraińcy.
 4. Niejaki Piórko

  Co z TYM obiadem?

  Odwieczna dyskusja. On nie dostaje obiadu, chociaż niczym nie zawinił. Ale przecież Ona nie musi! No ale, wobec tego, czy On może poszukać sobie TEGO obiadu ,,na mieście,, ? Przecież nawet biologia Go usprawiedliwia. Nawet jeśli TAKI konkretny obiad z jakiegoś powodu nie jest możliwy, to są możliwe różne obiady ,,zastępcze,, Jeśli się z tym nie zgadzasz, to dlaczego?
 5. Tylko o rajstopach. Rajstopkom NIE! Pończoszki mają przestrzeń między Lewą i Prawą. Rajstopki NIE!
 6. Niejaki Piórko

  Panie z dużym biustem

  Pewien młody mężczyzna miał 3 przyjaciółki. Po pewnym czasie miał zdecydować, którą z nich poślubi. Aby ułatwić sobie wybór, zrobił im test. Każdej z nich dał po 1000 dolarów. Pierwsza z nich poszła do sklepu, kupiła sobie ...enkę, buty, piękny kapelusz i poszła do fryzjera. Przyszła do niego z powrotem i mówi: - Chcę być najładniejsza dla ciebie, ponieważ cię kocham. Druga przyjaciółka poszła do sklepu kupiła strój piłkarski, telewizor, wideo i 1000 puszek piwa. Przyszła do niego i mówi: - To są moje prezenty dla ciebie, ponieważ cię kocham. Trzecia z nich zainwestowała te pieniądze w nieruchomości, po krótkim czasie podwoiła sumę. Znowu zainwestowała i znowu podwoiła i tak kilka razy, aż dorobiła się takiego majątku, że była ustawiona do końca życia. Przyszła do niego i mówi: - Zarobiłam to wszystko z myślą o naszej wspólnej przyszłości, bo cię kocham. Młody mężczyzna był zachwycony wszystkimi przyjaciółkami, przemyślał wszystkie odpowiedzi...i ożenił się z ta która miała największe cycki!
 7. Niejaki Piórko

  Skrywane pragnienie bezwstydu

  Przepraszam, ale po "uproszczeniu" już sam niewiele rozumiem Cholera, ale czy to coś nadzwyczajnego, że Dziewczyna czegoś w seksie pragnie, ale "za Chiny" do tego się nie przyzna? Ja próbowałem na ten temat, kochając Dziewczyny.
 8. Niejaki Piórko

  Skrywane pragnienie bezwstydu

  Po prostu mylisz się. Generalnie jestem Niejaki Piórko (czyli delikatny) i właśnie akcję piórkiem (także po pzdeczce) uwielbiam nade wszystko. Ale także jestem "wyczuwalski". Jak dotąd udawało mi się wyczuwać niewypowiedziane pragnienia, przynajmniej tych kilku Dziewcząt, z którymi miałem do czynienia. Czy Ty chcesz zaprzeczyć temu, że przydarzają się Dziewczętom (przynajmniej niektórym) pragnienia seksualne, których się wstydzą, ale oczekują, że chłopak się ich domyśli? Czy nie zdarza się, że oceniają niedomyślnego chłopaka jako ciapę?
 9. Niejaki Piórko

  Skrywane pragnienie bezwstydu

  Doświadczenie mam nie za wielkie, ale potwierdza ono to, co powiem. Zapewne nie wszystkie, ale większość Dziewczyn skrycie uwielbia uczestniczenie w swoim bezwstydzie. Nie wykrztuszą potwierdzenia, ale Ich ciało potwierdza. Stawiały opór, ale nie nadmierny gdy wsuwałem dłoń pomiędzy zaciśnięte kolana i rozchylałem je .Nie wstały i nie poszły sobie po prostu. Ograniczały się tylko do stawiania ograniczonego oporu, sprawiającego wyraźnie im dodatkową rozkosz, gdy go "siłowo" przełamywałem. Od "Ja nie jestem taka!" przecież nie mogły odstąpić, ale nabrzmiewające i rozchylające się pod moim wzrokiem wargi sromowe mówiły swoje. To, że nie pogardzałem takim "bezwstydem", że odczuwałem czułość, nie miało znaczenia dla atawizmu Ich "oficjalnego wstydu". Namawiam "początkujących" aby pieścili wzrokiem rozchylone pzdeczki swoich Dziewczyn po łagodnym przełamaniu Ich "oporu". Tylko bez fanatyzmu! Żadne twierdzenie odnoszące się do Ludzi nie ma gwarancji 100% słuszności. Trochę mi żal, że po latach nie muszę już "przełamywać" oporu mojej Żoneczki. A przecież kiedyś sam mój bezwstydny wzrok potrafił odprowadzić Ją do orgazmu. PS Jakoś nawet nie liczę na potwierdzenie ze strony Dziewczyn.
 10. Pozwoliłem sobie na uśmiech, bo: zmienność zachowania u dziewczyny jest czymś normalnym Tak w ogóle. Może nie u Każdej i zawsze, ale nagminnie ku naszemu utrapieniu.
 11. Niejaki Piórko

  Czy "udawane" to gorsze?

  Jesteś moderatorem, skoro nie mam technicznej możliwości, aby Ci odpowiedzieć?
 12. Niejaki Piórko

  Czy "udawane" to gorsze?

  Zawsze tak uważałem, lecz wreszcie się nad tym zastanowiłem. Jeżeli oboje z rozkoszą przyjmują wszystkie przejawy wspólnego seksu, no to po prostu los ich obdarował doskonałym dopasowaniem seksualnym. No ale, jeśli jedno z nich przymusza się do czegoś, na czym drugiemu bardzo zależy? Na ogół uważa się, że nikt od nikogo nie powinien czegoś takiego oczekiwać jeśli czegoś takiego się domyśla.. No (znowu No!) , ale jeśli dociera do ciebie, że jest to dar miłości? Nie kpijcie sobie, że to zjawisko urojone, wydumane tylko dla samousprawiedliwienia dla przyjmowania takiego daru. Czy od związków cudownie, doskonale przypadkiem dobranych nie są częstsze i bardziej zwyczajne związki o choćby nieco różnych preferencjach? Nagminnie się takie rozpadają, a takie które się nie rozpadają, skłaniają do refleksji. Tak jak właśnie teraz mnie. Miłość można rozpoznać, jeśli na "rozpoznawanie" mamy dostateczny czas. I znowu: czy Dar Miłości można odrzucić, co mogło by nasuwać domniemanie pogardy? Jedyną sensowną konkluzją, jaka mi się nasunęła, to taka "czy w tych kwestiach istnieje równowaga wzajemności?". No po prostu, aby móc śmiało patrzeć w te Drugie Oczy.
 13. Niejaki Piórko

  Zadbany 28 lat z Łodzi szuka sponsorki

  Jakie polskie słowo jest odpowiednie dla odpłatnych ofert seksualnych?
 14. Niejaki Piórko

  strach przed odmienna orientacja

  Skąd Ci przyszło do głowy słowo "strach" przecież sam kilka razy użyłeś słowa "obrzydzenie" i to one jest zgodne z prawdą. Przynajmniej u mnie. Doskonale rozumiem, że nikt nie odpowiada za to, co nie zależy od niego. Nie wolno mi demonstrować czegoś, co dla innej, niewinnej Osoby może być niezasłużoną przykrością. Oczywiście oczekuję wzajemności, nie potępiania mnie za uczucie obrzydzenia, także niezależnego ode mnie. Oczywiście, gdy mówię o nim wyłącznie wtedy, gdy jestem pytany. Jak teraz przez Ciebie.
 15. Niejaki Piórko

  Opisz swój ostatni lub ulubiony sen erotyczny :)

  Nie lubię wspominać. Śniło mi się, że dostałem wp.erdol!
×